Kadınlar Duysun

Saat Anlamları

05.11.2018
120
Saat Anlamları

Gün içinde 24 kez denk gelen bu saatlerin anlamlari gerçek olmasa da insan yinede okumadan geçemiyor. Her bir an için farkli anlamlar yüklenmis ve genelde olumlu anlamlar var. Merak edenler için okumaya devam edebilirler.

00:00 Anlami : Seni Su Anda Rüyasinda Görüyor!

Sevgilinizin kiymetini bilin. O her aninda hatta rüyasinda bile sürekli seni görmek istiyor. Karsindaki iyi bir iz birkamissin.

01:01 Anlami: Seni Seviyor!

Oda seni seviyor. Eger birlikte degilseniz ciddi bir birliktelik baslayabilir.

02: 02 Anlami: Senden Hoslaniyor!

Senin hakkinda güzel seyler düsünüyor. Seni daha fazla tanimak istiyor. Ova güven duygusunu vermen çok önemli.

03:03 Anlami : Sana Asik Olmaya Basliyor!

Adim adim sana asik olmaya basliyor. Henüz inanilmaz bir askin basladigini söylemek mümkün degil ancak güzel bir askin ilk fitili ateslenmis görünüyor..

04:04 Anlami: Seni Çok Seviyor!

Bu insani kaybetmemeye bak ve onun bu sevgisini hak etmeye çalis. Çünkü dünyada seni bu kadar seven bir insan muhtemelen bir daha bulamayacaksin!

05:05 Anlami: Senden Nefret Ediyor!

Onu neden bu kadar sinirlendirdigini bilemiyoruz, ancak onu yaptigin birseyden dolayi oldukça kizdirmissin.

06:06 Anlami: Kötü Bir Gün!

Eger konusmaniz ya da bulusmaniz acil ise, yapici bir durum izlemelisiniz. Kisisel sorunlari tavan noktada ve eger ona bir teklif yapacaksaniz, baska bir günü tercih edin.

07:07 Anlami : Senden Çocuk Yapmak Istiyor!

Muhtemelen disarida gördügü, pusette sevimli bir çocuk gördügünde aklina gelen kisi sensin! Seninle varligini ve soyunu devam etmek istiyor.

08:08 Anlami: Sana Kahvalti Teklif Edecek!

Eger size kahvalti teklifi yapiyorsa, bu kisiyi birakmamanizi tavsiye ederiz. Kahvalti teklif eden sevgili, seni sabah uyandiginda görmek, seni sürekli karsisinda görmek isteyen sevgilidir.

09: 09 Anlami : Seni Üzecek Bir Söz Söyleyecek!

Bu seni sevmedigi anlamina gelmiyor. Is yerinde yasadigi sorunlar ya da kadinsa adet döneminin yaklasmasindan dolayi daha hassas ve kirici olabilir.

10:10 Anlami: Senden Ayrilmak Için Firsat Kolluyor!

Çünkü senin son zamanlarda gösterdigin tavirlardan bunalmis durumda ve sonunu ayrilik olarak düsünüyor. Iliski baslatmak ve sürdürmek kolay bir is degil. Dolayisiyla sevdiginiz kisiyi alttan almaniz, çiftlerin birbirini tolere etmesi oldukça önemli.

11:11 Anlami – Sana Sürpriz Bir Hediyesi Var!

Hayatinizda biri varsa ondan mutlaka küçük sürprizler beklersiniz. Ama bunun zamanini ve ne zaman, ne sekilde olacagini da bilmek mümkün degil.

12:12 Anlami: Seni Ailesine Anlatacak!

Özelikle kadinlarin en çok sevdigi saat. Bir erkek sizi annesine anlatiyor. Düsünün ne kadar güzel bir durum . Rüyaniz da bu tip bir durumu görseniz bile eminiz sasirsiniz.

13:13 Anlami : Seninle Konusmaya Utaniyor!

Birinin sana karsi hisleri var ama ne yazik ki bir türlü açilamiyor. Bu nedenle de sürekli bir utanma ve sikilmayla beraber seni nerede görürse kaçiyor

14:14 Anlami : Evlenme Teklifi Etmeyi Düsünüyor!

Seçici biriyseniz seçecegi yüzügü oldukça önemsiyor ve seçecegi modele henüz karar verebilmis degil. Ancak sizi çok iyi tanidigi için seçecegi yüzük güzel olacaktir, bir süpheniz olmasin!

15:15 Anlami : Seninle Kaçmak Istiyor!

Unutmayin, bulundugu yerden uzaklasmak isteyen bir insanin problemleri olabilir. Tatil, bunlari anlamaniz için güzel bir firsat yaratacaktir, lütfen sevdiginizin problemini dinleyin!

16:16 Anlami : Seni Arkadaslarina Anlatiyor!

Ancak seninle ilgili bu tarz detaylardan bahsetmiyor, bu tarz cinsellik olaylarini anlatmadan “Abi çok tatli kiz” seklinde güzel yönlerinden bahsediyorsa durumlar gerçekten iyi gidiyor demektir. Dogru erkekle birliktesiniz!

17:17 Anlami: Seninle Ayni Hayalleri Kuruyor!

Gerçekten örnek bir çift olmaya adaysiniz. Birbirinizi güzel anliyor, sürekli diyalog seklinde sorunlarinizi çözerek kazanan yine hep siz oluyorsunuz.

18:18 Anlami: Seni Herkesten Daha Çok Seviyor!

Bazi zamanlarda erkekleri saate çok sik bakarlar. Bu bakmalarinin nedeni sevgililer arasinda bilmek istedikleri durumdan kaynaklanir. Ama baktiklari zaman bu saat geçiyorsa, onlari çok seven ve herkesten daha çok bagli bir asklari var demektir.

Baslik: Saatlerin Anlamlari

19:19 Anlami : Elini Tutup Dudaklarindan Öpmek Istiyor!

Iliskilerde yakinlasma ve temas oldukça önemlidir. Elleri tutmak, bagliligin ve aidiyetin simgesidir. Elinden tutulan bir erkek/kadin kendisin o kisiye ait oldugunu hisseder ve gittigi her yerde o eli birakmamasi, onu her zaman yaninda istedigini ve hayati boyunca yari yolda birakmayacagini gösterir.

20:20 Anlami: Su Anda Bir Baskasiyla Yan Yana!

Su anda onun evinde bir baskasiyla yan yana oturuyor! Bunun amaci seni sevmediginden degil, seninle yasadigi bir sorundan dolayi böyle bir arayisa girmis olabilir. Belki senin, onu sahiplenip sahiplenmedigini deniyor olabilir.

21:21 Anlami: Seninle Ilgili Gelecek Hayalleri Kuruyor!

Gelecege dair bilgileri genel de kimse bilemez. Ama bir kisinin sizin hakkiniz da olan düsünceleri varsa bu saatte ortaya çikar. Siz bu saate takili kaliyor yada ansizin sokakta yürürken bu saatte gözleriniz kaliyorsa, bilin ki sizi seven birisi var.

22: 22 Anlami: Sana Kahve Ismarlayacak!

Bir erkek sizinle gelecek hakkinda planlari varsa ve size bunu belli etmeye çalisiyorsa, bilin ki bir kahve içerek size niyetini açiklayacak demektir.

23:23 Anlami: Senin Hayatinin Ilk ve Teki Oldugunu Düsünüyor!

Bu saat o kadar anlam ifade eder ki. aksam saatlerin de kadinin akli erkek arkadasina gidiyor ve bu sadece anlik olmuyorsa bilin ki onun için degere sahipsin.