Kahve Falında Deve Görmek

Kahve Falında Deve Görmek

Kahve falında deve, çok iyi anlamlara yorulmaktadır. Yük taşıyan bu kutsal hayvan falın sahibinin başa çıkması gereken tüm mücadelelerde başarılı olacağı anlamına gelir. Yakın zamanda çok hayırlı bir haberin geleceğini söyler. Yük anlamında da olan deve, mertebe atlama anlamına da gelir. Bu yeni bir iş imkânı olabileceği gibi, terfi atlama olarak da yorumlanır. Mal mülk anlamına gelen deve, fal sahibi için ev, araba ya da para da demektir. Deve ne kadar büyük ise gelecek olan mal mülk o kadar büyük olur. Çok olumlu ve güzel kısmetlere işaret eder.

Kahve Falında Deve Kafası

İş hayatına yorumlanır. Kahve falında deve kafası, güzel iş tekliflerinin geleceğine dair sinyaller verir. Fal sahibi kişinin kısa zaman içinde bayrağı eline geçirip, patron ya da yönetici olacağına işaret eder. Mertebe atlama, terfi de bir olasılıktır. İş hayatında olacak bu değişikliğin gerçekleşmesi an meselesidir. İş hayatında yükselen kişi, yüklü para da kazanacak, ferah bir yaşama erecektir. Yeni tanışılan kişilerle güçlü bağlar kurup, toplumda saygıdeğer biri olma yoluna girilecektir.

Kahve Falında Deve Kervanı

Kısmetlerin sıraya girmiş fal sahibini beklediğine yorulur. Kahve falında deve kervanı, bambaşka ve farklı yerlerden gelecek paraya işaret eder. Bu büyük bir hediye olacağı gibi hayırlı bir kısmet de olabilir. Deve kervanında yük görmek, atalardan kalma mirasa ve yüklü mal mülke dalalettir. Maddi durumunuzun düzeleceği anlamındadır. Toplu parayı çok iyi değerlendirmeli, yeni ortaklıkların çok hayırlı olacağı manasına da gelir. Kahve falında deve kervanı, ayrıca yakın zamanda bir ziyafet gibi şölenin gerçekleşeceği anlamına gelir. Bu ziyafet aynı zamanda bir kutlama anlamına da gelir.

Kahve Falında Deve

Kahve Falında Deve

Kahve Falında Deve Yavrusu

Çok şanslı birinin nasibi ile haneye gireceğine işaret eder. Bu kişi iyi kalpli ve kısmetli biridir. Kahve falında deve yavrusu görmek, fal sahibinin hamilelik olasılığına dalalettir. Eğer fal sahibi bekâr ise önüne gelen kısmetleri çok iyi değerlendirmesi gerekir. Karşınıza çıkan bu fırsatlar şanslı bir dönemi de beraberinde getirmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.