Burcunuza Göre Günlük Kahve Falınız

Burcunuza Göre Günlük Kahve Falınız

25 Şubat Pazar Günlük Kahve Falı Yorumları

Koç Burcu Günlük Kahve Falı

Tahta bir çıtanın üzerinde yürümeye çalışan bir kişi var Telvelerin arasında yer alan bu kişi yeteneklerinizi kullanacağınız yeni bir alana işaret ediyor. Yükselmek için güvenilir kişilerle iş yapmanız gerekiyor. Falınızda çıkan bir uyarı söz konusu. Sizi sürekli strese sokan bir kişi yüzünden hayatınızda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkilerde biraz daha tedbirli olmanız gerekecek. Aksi halde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanda ön planda olan örümcek ağları yırtılmış olarak görülüyor. Bu durum çevrenizde yaşanan olaylara karşı daha tedbirli olacağınız anlamına geliyor. Yakın çevrenizde güvenmediğiniz insanlar varsa bu kişilerle iletişiminizi en aza indireceksiniz. Arkanızdan çevrilen işleri kısa süre içerisinde tespit edecek ve oyunu bozacaksınız. Kendi kağıtlarınızı dağıtmak, sizin için daha iyi olacaktır. Kendinizi korumaya almak isteyebilirsiniz. Bilmeyerek de olsa hakkınızda dedikodu yapan kişilere de hadlerini bildireceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanınızda karanfil motifleri yer alıyor, duygusal yanınız giderek daha aktif olacak. Mantığınızla karar vermenin bu sıralar size iyi gelmediğini düşünebilirsiniz. Karar vermeniz gereken durumlarda daha çok bu sıralar duygularınızı devreye sokacaksınız. İkili ilişkilerde heyecanlı durumlar ön plana çıkacak. Sevildiğinizi hissedecek ve bunun karşılığında sevgi ile vereceksiniz. Maddi anlamda da yakınlarınızla paylaşımda olmayı tercih edebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanınızda salkım söğüt ağacı çıkmış ve uzun bir gelinlik simgesi var. Aracın dalları Duvak şeklini almış. Bu durum size evlilik ile ilgili müjdeli bir haberi getirebilir. Evliyeseniz ilişkinizde aşamadığınız durumları rahat bir şekilde ortadan kaldıracaksınız. Sizin veya size yakın bir kişinin evliliğe dair yeni kararları ortaya çıkacak. Gündemde sizi rahatsız eden konulardan uzak durun.

Aslan Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanınızda temiz ütülü bir gömlek var. Bu gömlek sıkıntılarınızdan ve sorunlarınızdan kurtulacağınız anlamına geliyor. İsminde ünlü bir harf bulunan bir kişiden güzel destekler alacaksınız. Birkaç hafta içerisinde beklediğiniz bir haberi alabilirsiniz. Sıkıntılarınızı çözmek için yeni çözüm yolları bulacaksınız. Arkadaşlarınızdan yada yakın çevrenizden yardım alacaksınız. Aİle içerisinde çözülecek konularla ilgileneceksiniz. Önceliklerinizi belirlemek isteyeceksiniz.

Başak Burcu Günlük Kahve Falı

Hane içinde bazı değişiklikler yapmanız söz konusu olacak. Eşya değiştirmek yada yeni eşya almak gibi bir düşünceniz var ise bunu kısa süre içerisinde temin edeceksiniz. Fincanınızın ortasında belirgin bir şekilde sivri bir dalga mevcut. Maddi açıdan yapacak olduğunuz değişiklikler sayesinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanda hazine sandığı simgesi ve bu sandığın başında bekleyen bir fil var. Bereketli günler sizinle olacak. İlginizi çeken durumlar üzerine yoğunlaşacaksınız. Hayatınızda ne olursa olsun olumlu bakmaya çalışmak önceliğiniz olacak. Duygusal olarak sizi zorlayan süreçleri sakin bir şekilde halledeceksiniz. İlginizi çeken yeni alanlar keşfedeceksiniz.

Akrep Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanınızın dibinde aynaya benzeyen bir şekilde var. Bu ayna size gerçekleri söyleyecek. Huzurlu bir yaşam sizin için bu dönemde önemli olmak. Hayatın sizi getirdiği konumu görmeli, bunlara şükretmelisiniz. Duygusal açıdan çözmeniz gereken durumları ötelemeyin. Aksi halde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanın sonunda belli belirsiz gölgeler söz konusu. Hayatınız giderek hareketlenmeye başlayacak. Geçmişte yaşamış olduğunuz bir problemi yakın zaman içerisinde çözeceksiniz. Çevrenizdeki insanların sizden talep ettiği durumları sakin bir şekilde ele alacaksınız. Hislerinizi paylaşmanız gerekiyor. Aksi halde kendinizi net olarak izah edemeyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanda heybetli bir at sembolü ortaya çıkmış. Karşısında ise uzun boylu bir adam yer alıyor. Kafasını kaldırıp ata doğru bakıyor. Bu erkek arkadaşlığı temsil ediyor. Şansı olacak ve yeni dostluklar edineceksiniz. Maddiyatla alakalı sıkıntı varsa bunu çözmek önceliğiniz olacak. Fincanın sağ köşesinde ise elinizi karşı cins bir kişinin omzuna atmışsınız. İkili ilişkilerinizde destekleneceğiniz anlamına geliyor.

Kova Burcu Günlük Kahve Falı

Falınızda geleceğiniz adına önemli gelişmeler var. Falda yer alan bardakta çatlak var ve oradan su sızıyor. Özel hayatınızda yaşamış olduğunuz gerginliği sonunda geride bırakacaksınız. Yaşadığınız sıkıntıların nedenini tespit edecek, bunlara kalıcı çözümler bulacaksınız. İlişkiniz için yeni kararlar almak hem size hem de partnerinize iyi gelecek. Kişisel hayatınızda yer alan belirsizlikle yüzünden işinize odaklanmakta zorlanabilirsiniz. Ailenizle birlikte işinizi geliştirecek yeni fikirler geliştireceksiniz.

Balık Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanın ağzında örülmüş ağlar mevcut. Bir konuda kararsız kaldığınız durumlar üzerine düşüneceksiniz. Bunları biran önce kararlaştırmanız gerekecek. Olayları görmek istediğiniz gibi görmekten vazgeçmelisiniz. Tedirgin olduğunuz durumlar varsa bunların üzerine yeni kararlar alabilirsiniz. Bilerek yada bilmeyerek yapmış olduğunuz bir yanlışı telafi etmeye çalışacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.