Burcunuza Göre Günlük Kahve Falınız

Burcunuza Göre Günlük Kahve Falınız

20 Haziran Perşembe Günlük Kahve Falı Yorumları

Koç Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanda heybetli bir at sembolü ortaya çıkmış. Karşısında ise uzun boylu bir adam yer alıyor. Kafasını kaldırıp ata doğru bakıyor. Bu erkek arkadaşlığı temsil ediyor. Şansı olacak ve yeni dostluklar edineceksiniz. Maddiyatla alakalı sıkıntı varsa bunu çözmek önceliğiniz olacak. Fincanın sağ köşesinde ise elinizi karşı cins bir kişinin omzuna atmışsınız. İkili ilişkilerinizde destekleneceğiniz anlamına geliyor.

Boğa Burcu Günlük Kahve Falı

İkili ilişkilerde durumlar istediğiniz gibi gitmiyorsa bununla ilgili yeni kararlar alacaksınız. Fincanınızda uzun bir yol var ve yolun sonunda bir başkasının elini tutuyorsunuz. Sevdiğiniz insan size müjdeli bir haber verebilir. Telvelerin arasında zarif bir ıhlamur ağacı gözükmüş. Erkek arkadaşınızla aranızda oluşan gerginliği geride bırakacaksınız. Sevginizde bu ağaç gibi köklenecek. Aşk hayatınız giderek canlanacak ilişkinizde kendinizi bulacaksınız.

İkizler Burcu Günlük Kahve Falı

Falınızda aşk ile ilgili bazı durumlar öne çıkmış. Dış görünüşünüzde bazı ufak tefek değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. İlişki konusunda hassas olacağınız bir dönem sizinle olacak. İlişkilerde mücadeleci olacak, sakin tavrınız sayesinde partnerinizi etkileyeceksiniz. İçerisinde bulunduğunuz olumsuz durumlar varsa bunları yavaş yavaş halletme yolunda ilerleyeceksiniz. Mizacınızda yapmanız gereken birkaç değişiklik sizi zorlasada üstesinden geleceksiniz.

Yengeç Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanınızda yer alan salkım söğüt ağacı uzun bir gelinlik gibi duruyor. Ağacın dalları ise duvak gibi gözüküyor. Falınızda çıkan motifler size evlilik haberi veriyor. İlişkinizdeki aşamayı değerlendirecek, evlilikle ilgili yeni kararlar alacaksınız. Ciddi bir karar almadan önceden ilişkiniz için gerçekten ne istediğinizi etraflıca düşünmek isteyebilirsiniz. Siz her ne kadar derin düşüncelere dalsanız da, fincanınız kısa zaman içerisinde sevdiklerinize müjdeli haberi vereceğinizi simgeliyor.

Aslan Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanızda belirgin olarak gözüken İ harfi var. İsminde bu harf geçen bir kişiden güzel destekler alacaksınız. Kafanızda cevaplanması gereken sorular varsa bunların cevabını partnerinizden almak isteyebilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişi ile hayatınıza yeni bir yön çizmek isteyeceksiniz. İlişkide her anlamda sizi rahatsız eden durumlar varsa bunları rahat rahat konuşmak isteyeceksiniz. Gündeme gelen maddi konular varsa bunları ailenizle paylaşmak isteyeceksiniz.

Başak Burcu Günlük Kahve Falı

Hane içinde bazı değişiklikler yapmanız söz konusu olacak. Eşya değiştirmek yada yeni eşya almak gibi bir düşünceniz var ise bunu kısa süre içerisinde temin edeceksiniz. Fincanınızın ortasında belirgin bir şekilde sivri bir dalga mevcut. Maddi açıdan yapacak olduğunuz değişiklikler sayesinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanınızda saç örgüsü gibi beyaz bir kurdele örülmüş bir biçimde belirgin duruyor. Öncesinde almış olduğunuz bir karar yüzünüzü güldürecek. Geçmişte görmüş olduğunuz zararları telafi edebileceksiniz. Size karşı kötü duygular besleyen bir kişinin kendi kazdığı kuyuya düştüğünü göreceksiniz.

Akrep Burcu Günlük Kahve Falı

Uzun zamandan beri düşündüğünüz soruların cevaplarını sonunda alabileceksiniz. Kafanızda büyütmüş olduğunuz birkaç konuyu sakin bir şekilde çözmeye çalışın. Fincanınızda İ harfi belirgin bir şekilde çıkmış. İsminde İ harfi geçen bir kişi kısa zaman içerisinde size destek verecek. Yolunuzdan çıkmamalı, mümkün olduğunca kendinize güvenmelisiniz.

Yay Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanınızda saç örgüsü ve bir adet beyaz kurdele gözüküyor. Daha öncesinden aldığınız bir eşyayı daha iyi değerlendirecek alanlar bulabilirsiniz. Geçmişte zarar gördüğünüz bir konuyu kendi içinizde rahat bir şekilde halledeceksiniz. Hoyrat bir şekilde davranmaktansa daha sakin kalıp olayları uzaktan seyretmelisiniz. Duygusal açıdan sizi zorlayan bir konuyu ailenizle veya arkadaşınızla konuşmak isteyeceksiniz. Kendi içinizde yeni kararlar almak isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Kahve Falı

Halletmeniz gereken konular varsa bunlarda yetiştirmek isteyeceksiniz. Falınızda nadir bir porselen simgesi bulunuyor. Bu porselen tabağı, elinizde tutuyorsunuz. Bugüne kadar yapmış olduğunuz fedakarlıkların karşılığını güzel bir şekilde olacağınız anlamına geliyor. Üç haftaya kadar yeni organizasyonlara dahil olabilir buralarda yeni insanlar tanıyabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanın sonunda belli belirsiz gölgeler söz konusu. Hayatınız giderek hareketlenmeye başlayacak. Geçmişte yaşamış olduğunuz bir problemi yakın zaman içerisinde çözeceksiniz. Çevrenizdeki insanların sizden talep ettiği durumları sakin bir şekilde ele alacaksınız. Hislerinizi paylaşmanız gerekiyor. Aksi halde kendinizi net olarak izah edemeyebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Kahve Falı

Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaş çevrenize çok yakında girebileceksiniz gibi görünüyor. Çünkü gittiğiniz yerlerde arkadaşlarına sımsıkı sarıldığını görüyorum. Eski arkadaşlarınızla sohbet ederken özgün fikirler üretebilirsiniz. Sanırım bu fikirleri internette araştırdınız ve uygulamaya koymaya çalıştınız. Araştırmanıza devam edin ve neler keşfedeceğinizi görün.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.