Kadınlar Duysun

Burcunuza Göre Günlük Kahve Falınız

22.03.2023
175.160
Burcunuza Göre Günlük Kahve Falınız

24 Mart Cuma Günlük Kahve Falı Yorumları

Koç Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanınızda birbirine çarpan asılmış iki adet kılıç bulunuyor. Kendi içinizde fikir çatışması yaşıyorsanız bunu halledeceğiniz kolay bir yol karşınıza çıkacak. Özel hayatınızda yada aile içerisinde fikirlerinizi ortaya koyacağınız durumlar ile karşılaşacaksınız. Dişli bir rakibiniz var ise bu kişiyi kısa süre içerisinde alt edeceksiniz. Fikir ayrılığına düştüğünüz bir kişiyle kısa süreli çatışmalar yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanınızda uzaklardan görünen bir kişi var. Bu kişi sizin sırlarınızı biliyor yada siz bu kişinin sırlarını biliyorsunuz. Kapının önünde oturmuş bir kişiyi bekliyorsunuz. Uzun zamandan beri görmediğiniz bir kişiyle denk gelebilirsiniz. Hayat sizi mutlu etmek için elinden geleni yapıyor, sizde bu konuda çaba sarf etmeyi denemelisiniz.

İkizler Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanda ön planda olan örümcek ağları yırtılmış olarak görülüyor. Bu durum çevrenizde yaşanan olaylara karşı daha tedbirli olacağınız anlamına geliyor. Yakın çevrenizde güvenmediğiniz insanlar varsa bu kişilerle iletişiminizi en aza indireceksiniz. Arkanızdan çevrilen işleri kısa süre içerisinde tespit edecek ve oyunu bozacaksınız. Kendi kağıtlarınızı dağıtmak, sizin için daha iyi olacaktır. Kendinizi korumaya almak isteyebilirsiniz. Bilmeyerek de olsa hakkınızda dedikodu yapan kişilere de hadlerini bildireceksiniz.

Yengeç Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanınızda temiz ütülü bir gömlek var. Bu gömlek sıkıntılarınızdan ve sorunlarınızdan kurtulacağınız anlamına geliyor. İsminde ünlü bir harf bulunan bir kişiden güzel destekler alacaksınız. Birkaç hafta içerisinde beklediğiniz bir haberi alabilirsiniz. Sıkıntılarınızı çözmek için yeni çözüm yolları bulacaksınız. Arkadaşlarınızdan yada yakın çevrenizden yardım alacaksınız. Aİle içerisinde çözülecek konularla ilgileneceksiniz. Önceliklerinizi belirlemek isteyeceksiniz.

Aslan Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanınızın dört bir yanında semboller mevcut. Şikayetçi olduğunuz bir konuyu kısa süre içerisinde çözmeye çalışacaksınız. Eksiklikleriniz varsa bunları tamamlamak için sabırsız olabilirsiniz. Sizinle frekansı tutmayan bir kişiyi hayatınızdan çıkarma kararı almak isteyebilirsiniz. Yakın zaman içerisinde size iyi gelen bir kişiyle daha yakın arkadaşlıklar kurmak isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Kahve Falı

Zaman zaman maddi ve manevi anlamda birden fazla sınav verdiğinizi düşünebilirsiniz. Size kimin iyi gelip, gelmediğini tespit edeceksiniz. Fincanınızda yer alan kaktüs çevrenizdeki sorunlu insanlardan uzak olacağınız anlamına geliyor. Falınızda biriken telve, sanki yüreğinizde biriken duyguları temsil ediyor. İçerisinde olduğunuz ilişki sizi yorsa da bunu sakin bir şekilde çözeceksiniz. Duygusal anlamda alacak olduğunuz yeni kararlar sayesinde manevi anlamda daha rahat edeceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Kahve Falı

Halletmeniz gereken konular varsa bunlarda yetiştirmek isteyeceksiniz. Falınızda nadir bir porselen simgesi bulunuyor. Bu porselen tabağı, elinizde tutuyorsunuz. Bugüne kadar yapmış olduğunuz fedakarlıkların karşılığını güzel bir şekilde olacağınız anlamına geliyor. Üç haftaya kadar yeni organizasyonlara dahil olabilir buralarda yeni insanlar tanıyabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanın ağzında örülmüş ağlar mevcut. Bir konuda kararsız kaldığınız durumlar üzerine düşüneceksiniz. Bunları biran önce kararlaştırmanız gerekecek. Olayları görmek istediğiniz gibi görmekten vazgeçmelisiniz. Tedirgin olduğunuz durumlar varsa bunların üzerine yeni kararlar alabilirsiniz. Bilerek yada bilmeyerek yapmış olduğunuz bir yanlışı telafi etmeye çalışacaksınız.

Yay Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanınızda saç örgüsü gibi beyaz bir kurdele örülmüş bir biçimde belirgin duruyor. Öncesinde almış olduğunuz bir karar yüzünüzü güldürecek. Geçmişte görmüş olduğunuz zararları telafi edebileceksiniz. Size karşı kötü duygular besleyen bir kişinin kendi kazdığı kuyuya düştüğünü göreceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanınızın siyah zincirli bir çanta ve yanında uzun boylu bir kadın figürü beliriyor. Bu görüntüde ilginç olan durum çantanın el şeklinde olması. Yakın çevrenizde isminde İ harfi olan bir kadın için yardımda bulunma kararı alabilirsiniz. Bu kişi her ne kadar destek olmak isteseniz de kendinden ödün vermediğini görebilirsiniz. Görmezlikten gelinen durumların üzerinde durmakta ısrarcı olacaksınız.

Kova Burcu Günlük Kahve Falı

Hukuksal meselelerde halledilmesi gereken durumlar varsa bunları ihmal etmeyin. Ekonomik açıdan sizi yoran her ne varsa bunları güvendiğiniz insanlarla paylaşmaya çalışın. Mülkleriniz varsa bunların kontrol edilmesi gereken bazı belgeler olabilir, mümkün olduğunca ihmal etmemeye çalışmalısınız.

Balık Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanın Sonunda mandal belirgin bir şekilde ortaya çıkmış. Mandalın sağ köşesinde ise uzun ve kıvrımlı bir yol yer alıyor. Geçmişte deneyimlediğiniz güzel bir anıyı tekrar hatırlayabilirsiniz. Özellikle çocukluğunuzla alakalı onarılması gereken bir konun üzerinde durmanınz gerektiğinin farkına varacaksınız. Kıskançlığınızı azaltmanız gerekiyor, aksi halde ilişkilerde problemler yaşayabilirsiniz


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.