İkizler Burcu

İkizler Burcu üstün zekalıdır. Doğdukları gün de dahil dünyaya meraklı gözlerle bakarlar. Konuşmaktan, soru sormaktan, araştırmaktan asla vazgeçemezler. Onların enerjisine yetişmek neredeyse imkansızdır. Macera sever ikizler burçları farklı deneyimler yaşamaktan çekinmez. Ona istemediği şey üzerine ısrar edemezsiniz. Kendine has fikirleri, değişmez kuralları ve kararları vardır. İkizler insanının farklı bir ışığı vardır. Ona karşı koymanız oldukça zordur. Konuşmaları ve engin bilgisiyle sizi kolaylıkla kapsama alanına alabilir.

İkizler Burcu dışarıdan pek hissettirmese de oldukça duygusaldır. Bu hassas yapısı nedeniyle çabuk kırılmaya müsait olduğundan kolay bağlanamayan bir yapıya sahiptir. Bir nevi kendini koruma altına alır. Aşk insanıdır ikizler ve her zaman aşık olmak ister. Onu canlı tutan şeylerden biri aşkıdır. Bağlanamaması, başına buyruk tavırları ise ilişkilerinde sorunlar yaşamasına neden olur. İkizler burçları ailesine düşkünlüğüyle tanınır. Yaşamına yeni birini alması uzun yıllar sürebilir.

İkizler Burcu Özellikleri icabıyla zeki, canlı, heyecanlı, konuşkan ve sağlam karakterlidir. Tüm burçlar arasında en çekici olanıdır. Çocuksu yapısı ile etrafındakileri eğlendirmekte ustadır. Onu etkilemek için her türden konuya hakim olabilmeli, iyi konuşabilmeli ve modern olmalısınız. İkizler burcu özelliklerinden bir diğeri de cesaretidir. O sanki dünyayı çözümlemek için yaratılmış gibidir. Yeryüzünde giremeyeceği, keşfedemeyeceği yer yoktur. Başkalarının tehlikeli bulduğu şeylere o gözü kapalı atlayabilir.

İkizler burcu özellikleri itibariyle; gözü pek, eğlenceli, etkileyici, meraklı, gezgin, ısrarcı, çözümleyici, araştırmacı, öğretici, asil ve yaratıcıdır.