Saatlerin Anlamı

Saatlerin Anlamı

İster batıl olsun ister gerçek bütün dünyada insanlar bazı mistik mesajlara inanıyor. Bu mesajlardan son dönemde en moda olanı ise çift saatler. Saatlerin anlamı, dijital ekranda yer alan saat ve dakika ikonlarının birbiri ile aynı olduğu anlarda bunun bir şeyler ifade etmesi durumu çift saatlerin anlamını belirtiyor.

Saat Anlamları

Günün herhangi bir anında gözünüz saate kaydığında art arda aynı sayıları görebilirsiniz. Peki, bu durum evrenden gelen bir mesaj mı? O an saate bakmaya sizi iten ikinci bir kişinin enerjisi olabilir mi? İşte saat anlamları tam bu sırada devreye giriyor. Saatlerin anlamı olması astrolojik bir temele dayanıyor. Ekranda görünen sayılar kişiye bir şeyler anlatıyor. Örneğin sizi düşünen biri olduğunu, sizi özleyen biri olduğunu veya tam o anda sizinle birlikte aynı saate denk gelip bunun bir anlamı olup olmadığını düşünen özel bir insanın varlığını çift saatlerin anlamına bakarak öğrenebilmek mümkün. Elbette bilimsel bir temele dayanmasa da düşüncenin gücü, enerjiler ve kader insanoğlunun en temel inançları arasında yer aldığından saat anlamlarının var olmadığını iddia etmek de zorlaşıyor.

Saatlerin Anlamları

Saat anlamı birçok kişi için son derece önemli. Her şey gibi sıfırdan başlayan gün ile birlikte iki aynı sayı her yan yana geldiğinde farklı bir mesajı iletiyor. Saatlerin anlamları da gün içerisinde çeşitlilik gösteriyor. Baktığınız saat içinde gördüğünüz sayılar size bir şeyler söylüyor. Eğer saatlerin yan yana geldiklerinden ne anlattıklarını biliyorsanız gün içinde bir dakikalık mutlulukları yakalayarak yaşayabilirsiniz. Her şeyde olduğu gibi saatlerin anlamları da güzel mesajlar verdiğinde kötü giden bir anın güzelleşmesine neden olabiliyor.

Çift Saatlerin Anlamı

Çift Saatlerin Anlamı

Çift Saatlerin Anlamı

Çift saatlerin anlamı her saat için farklıdır. 00.00’da başlayan yeni bir gün ile her saat içinde yan yana gelen rakamlar iyi kötü birçok şey anlatır. Saat anlamına bakarak elbette gelecek görülemez ancak o an içinde yaşanan veya birkaç zaman sonra yaşanacak konu hakkında tahminler yapılabilir. İnananların büyük çoğunluğu saatlerin anlamları hakkında son derece pozitif deneyimlere sahip. Saat anlamlarına inanmak için elde kesin kanıtlar bulunmuyor olsa da bir an için kendinize umut verecek bir şeyi düşünmenin kimseye zararı yok. Bu nedenle kendinizi çaresiz hissettiğiniz bir anda çift saatlerin anlamına dikkat kesilerek hayata dair ufak bir güzellik yakalayabilirsiniz. Saatlerin anlamına bakarak bir an için bile iyi hissetmek size çok şey katabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.