Sanal Kahve Falı Bak

Önce kokusu gelir buram buram, sonra köpüğü dikkatleri üzerine çeker, en son da lezzeti damaklarda yerini alır. Dar ağızlı, minik fincanlarla sunulur. Yanında ikram edilen sudan bir yudum alınır ki, Türk kahvesinin lezzeti kolay silinemesin hafızalardan.

Sanal kahve falı bakmak için aşağıdaki seçeneklerden birisini tıkladıktan sonra fala başla butonuna başlayınız.

 

Kahve Falı Bak

Kahve falı, kahvenin içerisinde bulunan telvelerin yorumlanarak

kahve falı bakma süreciyle alakalıdır.İçilen kahve sonrasında telve soğumaya bırakılır ve ardından kahve falı bakılır.

Bizlerde burada sizlere güzel bir sunum yaparak fal bakma olayını eğlence hale dönüştürelim dedik ve sanal kahve falı içeriğimizi sitemize ekledik.

Kahve içtikten sonra işin en keyifli kısmı kahve falı bakmaktır. Kahve falı geleneği çok eski geleneklere dayanmaktadır. Fala bakan kişi genellikle sezgilerini kullanarak fincan içerisindeki şekilleri yorumlar.
Sizde kahve falı bakmak istiyorsanız eğer size aktardığımız şekilde bakabilirsiniz.

Kahve içildikten sonra fincan ters çevrilir ve üç kere çevrilir ardından fincan soğumaya bırakılır. Falı bakılacak olan kişi kendi içinden bir dilek tutar. Fincanın hemen soğuması için üzerine yüzük ve benzeri eşyalar bırakılabilir.

Profesyonel bir şekilde fal baktırmak istiyorsanız eğer yüksek ücret ödemenize gerek yok. Ücretsiz bir şekilde sanal kahve falı baktırabileceksiniz. Gerçekçi ve eğlenceli kahve falları için doğru yerdesiniz.

[adnow]