1 Aralık Hangi Burç

761

Ahlaki yönü baskın, inanışı tam dürüst kişilerdir. Dünya görüşü geniştir. Vicdani değerlere önem verir, yaşamı ve insanları derinlemesine yaşamaktan hoşlanır.

1 Aralık Hangi Burç

1 Aralık Hangi Burç ? 1 Aralıkta doğanlar yay burcudur. Yay 22 Kasım – 21 Aralık arası doğan herkesi kapsar. 1 Aralıkta doğan yay insanıyla yakınlık kurmaya başladığınızda onun aslında ne kadar özel biri olduğunu ve sadece arkadaşlık ilişkisi kurmuş olsanız da size kendinizi özel hissettirdiğini anlarsınız. Çevresindekilerle kurduğu ilişkinin onların hayatına dokunmak gibi olması tamamen doğal bir süreçle gerçekleşir. Yaşamının sadeliği ve doğallığı bir bitkinin yapraklarına düşen çiğ taneleri gibi çevresindekilerin iliklerine işler. Dürüstlük onun temel prensiplerindendir. Ne olursa olsun bir şeyin içine yalan girdiğinde, o dışarı çıkar. En yakın akrabaları ve arkadaşları arasında da herhangi bir iltimas geçtiği vaki değildir bu konuda. İnsanların fikirlerini dikkate alır; hayallerine erişmeye çalışanlara ve insanlığa faydalı işler yapanlara büyük saygı duyar. Başkalarının hayatlarını yaşayış şekilleri ile ilgili söz söylemek gibi cüretkârlığı yoktur ancak kendi hayatı söz konusu olduğunda ahlaki değerler ön plandadır.

1 Aralıkta Doğan Kadınlar Hangi Burç

1 Aralıkta doğan kadınlar yay burcudur… 1 Aralıkta doğan yay kadını damak tadına çok dikkat eder. Lezzetli yemekler hangi restoranda bulunur, en sıra dışı tatlılar hangi pastanededir diye sorsanız evinize ve işyerinize en yakın yerlerin haritasını krokisini çıkarabilir. Özellikle arkadaşlarıyla ve ailesiyle kendi evinde bir araya geldiğinde herkesin hayran kalacağı yemekler yapıp millete parmaklarını yedirmeden göndermez.

1 Aralıkta Doğan Erkekler Hangi Burç

1 Aralıkta doğan erkekler yay burcudur…. 1 Aralıkta doğan yay erkeği rahatlıkla laubaliliği birbirine karıştıranlardan hoşlanmaz. Çünkü kendisi de gayet rahat biridir ancak nerede nasıl davranması, kimlerle nasıl konuşması gerektiğini de gayet iyi bilir. İnsanların birbirlerinin özel alanlarına saygısızca nüfuz etmeye çalışması onu çok rahatsız eder. Farklı kültürlerden insanlarla tanışmak ve kültürel alışverişlerde bulunmak en sevdiği şeylerdendir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.