Kadınlar Duysun

1 Eylül Güneş Tutulması Burçlara Etkisi

29.08.2016
150.231
1 Eylül Güneş Tutulması Burçlara Etkisi

1 Eylül 2016 Güneş Tutulması burçlara etkisi genel olarak olumlu yönde. Güneş Tutulması tüm burçların hayatına farklı yenilikler getiriyor. Karanlığın aydınlandığı noktada büyük bir farkındalık yaşanıyor. 1 Eylül 2016 Güneş tutulması saat 12:04’de başak burcu 09°’sinde gerçekleşiyor.

1 Eylül Güneş Tutulması etkileri yaklaşık 3 ay sürecek. Bu da demek oluyor ki önümüzdeki sonbahar boyunca tüm burçlar, güneş tutulması etkileri doğrultusunda yaşamına yön verecek. Uzun vadede etkisini sürdürecek olan 1 Eylül 2016 Güneş Tutulması, geleceğe dayalı hedeflerde yön gösterici role bürünüyor. Güneş tutulmasının başak burcunda gerçekleşiyor olması, verimli günlere işaret ediyor. Hizmet alanları genişliyor ve büyük projelere imza atılıyor.

Güneş tutulması toplu ölüm olaylarını da beraberinde getiriyor. Toplumsal bazda belirsizliklerin ve karmaşaların yaşanacağı zamanlar söz konusu. Aynı oranda birlik ve beraberliğin ön plana çıkacağı, farkındalığın artacağı ve güzel sonuçların doğacağı sabahlara uyanıyoruz. Her gecenin sabahı olduğu gibi; yaşanan her kötü durum, ufukta yeni bir pencere açıyor.

1 Eylül 2016 Güneş Tutulmasının akabinde 16 Eylül 2016 Ay Tutulması gerçekleşiyor. Güneş tutulması etkileri ile ay tutulması etkileri iç içe giriyor. Son ve başlangıçları temsil eden Eylül 2016 ay tutulması, güneş tutulmasının yardımcısı niteliğinde. Güneş ve ay tutulması yaşandıktan sonra, belli bir süre paranoyak eğilimler ortaya çıkabilir. Sorunları kişiselleştirebilir, suçluluk duygusunu artırabiliriz. Tutulmaların sert açıları nedeniyle ortaya çıkan bu durum gelip geçicidir ve kısa sürer. Sonrasındaki mücadeleci ruh ve ekip çalışmaları en büyük sorunları bile bertaraf etmeye yetecek güçtedir. Bu süreçte endişelerimizin üstüne gitmekte fayda var. Belli alışkanlıkların önem kazanacağı bu zaman zarfında, gireceğiniz yollara ve yeni başlangıçlara dikkat etmelisiniz.

1 Eylül Güneş Tutulması zenginliği işaret etmekte. Birçok burcun para evinde şans ve yeni fırsatlara açılan kapılar mevcut. Enerjinizi doğru kullanabildiğiniz ve mücadeleyi yerinde yapabildiğiniz kadar var olabilirsiniz. Güneş tutulmasının burçlara etkisi 2016 yılında evrensel boyutta. Güneş tutulmasının sizin burcunuza ne gibi etkileri olduğunu merak ediyorsanız, büyük araştırmalar sonucu ortaya çıkan ve burç haritanıza uygun olarak hazırlanmış yorumları okuyarak öğrenebilirsiniz.

GÜNEŞ TUTULMASI BURÇLARA ETKİSİ 2016

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.