1 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları

14.633

1 Kasım 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları: Ay, Boğa burcunda ilerliyor hayatınızdaki sıkıcı giden bazı noktaların değişmesini isteyebilir ve bunun için bazı yeni alışkanlıklar elde edebilirsiniz.

1 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Son zamanlarda yaşadığınız gelişmeler sizi bir hayli yıpratmış durumda. Bu tatil gününü sevdiklerinizle geçirmek size iyi gelecektir. Yakın arkadaşlarınızla akşam saatlerinde gerçekleştireceğiniz bir buluşma sizin için beklenmedik karşılaşmaları da beraberinde getirebilir. Parasal konularda çok sorun olmasa da harcamalarınızı kontrol altında tutmaya devam etmelisiniz.

Boğa Burcu 1 Kasım Yorumları

Bugün güne huzurlu bir özel hayatın yarattığı güven ortamının rahatlığıyla başlayacaksınız. Alacağınız güzel haberler de günün bonusu. Sürekli tempolu bir hayatı seviyorsunuz ancak bugünü kendinize ve ailenize ayırmak hem fiziksel hem ruhsal olarak da size iyi gelecektir. Yakın zamanda işinizle ilgili bir seyahat gündeme gelebilir, şimdiden hazırlıklı olun.

İkizler Burcu Günlük Yorum

Aile içi sevgi bağlarınız oldukça kuvvetli, bu sizi hayata karşıdaha güçlü yapıyor ve ayaklarınızı daha sağlam basmanızı sağlıyor. Bu aralar farklı iş teklifleri alabilir hatta ciddi ciddi bu teklifleri düşünebilirsiniz hatta belki de hayal ettiğiniz fırsata sizi bu görüşme bile götürebilir. Bugünlerde mide ağrılarınız artabilir, yediklerinize dikkat.

Yengeç Burcu Bugün

Partnerinizle zaman geçirmekten hoşlanıyorsunz ancak onun bazen fazla sizi boğduğunu düşünüyorsunuz buna bir son vermek istiyorsanız konuşma yolunu seçmelisiniz zira konuşmak zamandan daha çaredir bazen insana. İşinizin yoğun oluşu canınızı biraz sıksa da siz yetenekleriniz sayesinde üstesinden gelmeyi başarıyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Doğru aşkı bulmak uğruna önünüzde çıkan fırsatlara hiç şans vermiyorsunuz bazen gerçek aşk öyle siz kimseye fırsat vermeden karşınıza çıkmaz sizin de bazı adımlar atmanız gerekir aslında bundan önce sizin aşka olan düşüncelerinizden önce duygularınızı sorgulamanız gerekiyor kafanızda iki soru var aşk nedir ve ona inanıyor musunuz?

Başak Burcu 1 Kasım 2020

Ayakları yere basan ve akılcı çalışmalarınızla yaptığınız şeylerin dönüşünü alıyorsunuz, hatta beklediğinizden fazlasını da çok yakında alabilirsiniz. Bu sizi hem biraz şaşırtacak hem de biraz şımartacak. Aşk hayatınızda beklentileriniz iş hayatınızdan biraz daha farklı burada elde ettiğiniz şeylerden pek haz duymuyorsunuz.

Terazi Burcu Bugün

Aslında siz duyguları güçlü bir kişisiniz. Ancak bugünlerde aşkı mantığınız çerçevesinde yaşamaya başladınız ve bu sizi daha akılcı davranışlara itiyor. Aşkta akılcı davranışlara gerek var mı bu da üzerinde düşünmeniz başka bir konu. Disiplininiz sayesinde çalıştığınız işlerin üstesinden geliyorsunuz. İşiniz de ki başarılarınız gelirinizi de artmasını da sağlayacak ve bu aralar beklenmedik yolculuklar söz konusu olacak.

Akrep Burcu Günlük

Hatalarınızla yüzleşmeye devam ediyorsunuz ancak sadece yüzleşmek yetmiyor artık harekete geçmelisiniz yanlış olduğunu düşündüğünüz şeyleri değiştirmelisiniz. Ailenizle bu aralar bir araya gelmeler söz konusu olabilr hatta uzun süredir görmediğiniz bazı yakınlarınızı tekrar görme fırsatınız bile olabilir. Gelirleriniz artacak ancak bunlar geldiği gibi geri gidecek çünkü ihtiyaçlarınız da artıyor.

Yay Burcu Bugün

Bu aralar yaşadığınız bazı şeyler tesadüfler hayatınızı renkli ve güzel kılıyor. Ama dikkat bazı tesadüflerin üst üste gelmesi hayatınız hep böyle devam edeceği anlamına gelmez. İşinizle ilgili beklemediğiniz olumsuz gelişmeler olabilir bu sizi bezdirmesin ancak yine de bu gibi durumlara dikkat etmelisiniz. Maddi kaynaklarınız artsa da siz akıllıca yatırımlar yapmak için birikim yapmayı yeğliyorsunuz ve bu size uzun dönem de daha da kar getirecek.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Sabırsızlık size çok şey kaybettiriyor ancak siz böylesiniz ve sizi böyle sevmeyenler bırakın sevmesin. Bu aralar maddi kazanımlarınız artabilir bu sizi sevindirirken işinizle ilgili duygularınızı gözden geçirmenizi sağlayacak. Bugünlerde aldığınız iyi haberler geleceğe dair yaptığınız planlarınızı gerçekleştirmenizi sağlayacak.

Kova Burcu 1 Kasım Günlük

Bazen ilişkinizde kuruntulara kapılıyor ve yaşananların sahiciliğinden şüpheye düşüyorsunuz. Aslında siz doğal olmayı başarırsanız bunlara gerek kalmayacak. Duygularınız konusunda eminsiniz anacak hissettiklerinizi söyleme konusunda endişeleriniz var hatta cesaret konusunda da ikilemdesiniz. Parasal konularda kendinizi sınırlamanız gereksiz, rahat olun.

Balık Burcu Bugün

Son zamanlarda aşk hayatınızda hoşgörünüz azaldı ve gereksiz gerginlikler yaşıyorsunuz. Bugün kendinize ve partnerinize zaman ayırın ve huzurlu bir gün geçirmeye çalışın. Sizin bu sgergin haliniz onun sizinle ilgili duygularını zedelemiş olabilir. Karşılıklı anlayışa ihtiyacınız olabilir. Sağlığınızla ilgili gereksiz kaygıları kafanızdan atın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.