Kadınlar Duysun

10 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

09.08.2019
16.374
10 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Doğa enerjisinden dolayı biraz gergin bir gününüz. Ne kadar mutlu bir gün geçirmeye çalışsanız da çok fazla başaramıyorsunuz. Bunu çözmek için kendinize sevdiğiniz aktiviteleri ve küçük tatlı sürprizleri yapmaktan kaçınmayın. Ailenizle ilgili konular halen sizin ilgilenmenizi bekliyor.

Boğa Burcu 10 Ağustos

İş yaşamınız bir süredir iyiye giderken son birkaç gündür gergin haliniz iş arkadaşlarınızı olumsuz etkilemeye başladı. Her iş yetişir, panik yapmayın. Sakin ve soğukkanlı düşünerek karar vermeye çalışın. Hafta sonu bu gerginliğinizi atmanın en iyi yolu sevdiklerinizin yanında olmak. Kendinizi onların sıcaklığına bırakın, iyi gelecektir.

İkizler Burcu Günlük Yorum

Sevgilinizle aranızın soğuk geçtiği bir dönemdesiniz. Artık çok sıkıldınız ve bu durum sizi bir hayli yıpratıyor. Çözümün yolunu biliyorsunuz aslında. Sadece son sözü erteliyorsunuz. Bu arada ihmal ettiğiniz maddi problemler her an kapınızı çalabilir.

Yengeç Burcu Bugün

Ciddi kararlar vermek üzeresiniz. Bu karar aslında geleceğinizi şekillendirecek. Tüm detayları yeniden gözden geçirin ve özgürlüğünüzü düşünün. Şu sıralar duygusal bir boşluk hissediyorsunuz. Ama unutmayın ki bu doğru zaman da olmayabilir. Sabırlı olmalı ve beklemelisiniz. Baş ağrılarınız tamamen strese bağlı, iş yükünüzü biraz azaltmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Kendinizle ilgili sürekli stresli günler geçirip moralinizi bozan etmenlerle boğuşurken bir anda arkadaşlarınızın da sorunlarıyla ilgilenebilecek ve onlara yardım edebilecek bir duruma geldiniz. Bundan sonra mutlu olmak ve bunun böyle devam etmesi sizin elinizde. Hafta sonu güzel haberler arka arkaya gelecek.

Başak Burcu Günlük Yorum

Yaratıcı ve maceracı bir gününüzdesiniz. Yeni ufuklara yelken açıp yeni buluşlar yapma istediğiniz tüm benliğinizi kaplamış durumda. Bunu yapabilecek cesaretiniz de var tek kalan harekete geçmeniz. Sakin ve soğukkanlı bir şekilde attığınız her adımda çok başarılı olabilirsiniz. Hafta sonu kendiniz ve sevdikleriniz için zaman yaratın. Bu sıralar onların da siz ihtiyacı var.

Terazi Burcu Bugün

Bugün enerjiniz aşırı üst seviyede. İş yerinizde saçtığınız enerji ve arkadaşlarınıza verdiğiniz fikirler ve yönlendirmelerle göz dolduruyorsunuz. Bu size çok mutlu ve başarmış hissettiriyor. Aşk hayatınızda da bununla doğru orantılı olarak aşırı güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük

İlişkiniz bittiği için çok üzülüyor moralinizi bozuyorsunuz. Bu durumdayken kararlarınız sağlıklı olmayabilir bu yüzden çok sakin ve adım adım düşünmeli mutlu olmaya çalışmalısınız. İlişki durumunuza canınızı sıkmanız sizi sadece üzecektir bu yüzden yaşantınızı tekrar olumlu bir düzene sokmalı ve maddi problemlerinizi güvendiğiniz dostlarınızla paylaşmalısınız.

Yay Burcu Bugün

Bugün zihniniz normalden iki kat daha seri çalışıyor. Kararlarınızda sakin ve net bir şekilde gelişiyor. Bunu hiç bozmamalı ve bu istikrarlı tutumunuzu dengede tutmalısınız. İş hayatınızdaki bu gidişat aşk hayatınızda da uzun soluklu bir rahatlığı getirecek.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Yaratıcılığınızın sürekli yüzünüze vurulduğu bugün özellikle sevgilinizle birlikte çok olumlu birkaç çalışmanız ve akabinde aktiviteleriniz olacak. Bu mutluluğunuzun bozulmaması için siz de özen gösterin. Hafta sonu eve iş taşımaktan vazgeçseniz iyi olur.

Kova Burcu Günlük Yorum

Sevgilinizle son zamanlarda yaşadığınız problemlerin çözümü için onu daha rahat bırakmalısınız. Onu sıkarak kısıtlayarak ilişkinizi daha bir çıkmaza ve gerilime sürüklersiniz. Bunu aşmak için karşınıza alıp sohbet edin ve derdini dinleyin. Ayrıca önemli kararlar arifesindesiniz. Bu yaşadığınız ortam açısından çok önemli. Doğru karar vermeniz sizin için de iyi olacaktır.

Balık Burcu Bugün

Bugün duygusallığınızın ve mantığınızın birlikte uyum içerisinde çok iyi işler çıkardığı bir gün. Duygusal zekanız sayesinde iş yerinde aldığınız övgüler sizi de mutlu etti. Bu durumun verdiği haz ile hiç bozmadan aynı çizgide gitmelisiniz. Yeni yatırımlar yapmadan önce tatil fikrini yeniden düşünün, sağlığınıza da iyi gelebilir.

- Sponsor Bağlantılar -
loading...