10 Aralık Hangi Burç

564

Sadakat ve güven onun her şeyidir. İyi bir gözlemcidir. Detayları asla kaçırmaz. İlerlediği yolda acelesi yoktur, yavaş ve emin adımlarla ilerler. Kendini koşullara ve şartlara göre ayarlayarak korur.

10 Aralık Hangi Burç

10 Aralık Hangi Burç ? 10 Aralıkta doğanlar yay burcudur. Yay 22 Kasım – 21 Aralık arası doğan herkesi kapsar. 10 Aralıkta doğan yay insanı ince detayların insanıdır, küçük şeyler onun gözünden kaçmaz hatta bu küçük detayların hayatın tadı tuzu olduğunu düşünür. Çevresindekilerin sadece sözlerini dinlemekle kalmaz bu sözleri söylerken nasıl tavırlar takındıklarını, mimik ve jestlerini de dikkatle izler. Zira çoğunlukla gerçekler sözlerde değil davranışlarda saklıdır ve o tatlı küçük yalanlardansa gerçekleri tercih eder. Sevdiklerine karşı son derece sadık biridir. Onlara karşı korumacı ve sevecendir. Aynı zamanda onların da sonuna kadar güvenebileceklerini bildikleri biridir. Asla onları yarı yolda bırakmayacağını bilirler. Hayattaki amaçlarına koşar adım gitmek gibi bir arzusu yoktur. Yavaş yavaş ve emin adımlarla, güçlü bir şekilde ilerlemek daha mantıklı gelir ona. Şartlarını zorlamaktansa uyum sağlamaya gayret eder. Sonuçta her zaman her şey istediğimiz doğrultuda gitmeyebilir. Bu gibi durumlarda inatçılık etmektense daha ılımlı yaklaşmak en doğrusudur onun hayat felsefesine göre.

10 Aralıkta Doğan Kadınlar Hangi Burç

10 Aralıkta doğan kadınlar yay burcudur… 10 Aralıkta doğan yay kadını en sıkıntılı anlarda bile soğukkanlılığını koruyabilen nadir kişilerdendir. Tehlike arz eden durumlarda da nasıl kendini koruyacağını çok hızlı bir şekilde kavramasını sağlayan içgüdüsel sistemleri gelişkindir ve ufak bir gözlemle kurtulmanın da yolunu bir şekilde bulur. Hayata sıkı sıkıya bağlı bir yapısı vardır, genellikle pozitif bir düşünce sistemine sahiptir.

10 Aralıkta Doğan Erkekler Hangi Burç

10 Aralıkta doğan erkekler yay burcudur…. 10 Aralıkta doğan yay erkeği sıkılgan biri değildir. Hele de biricik partneri yıllar boyu aynı esprileri yapsa aynı neşeyle gülebilir. Aksine değişim onu biraz başlarda huzursuz eder. Bu nedenle değişimin öyle bir anda yangından mal kaçırır gibi değil de ufak ufak değişimlerle alıştırarak yapılması onun açısından daha iyi olur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.