Kadınlar Duysun

11 Ağustos 2018 Güneş Tutulması ve Yeniay

07.08.2018
55.610
11 Ağustos 2018 Güneş Tutulması ve Yeniay

11 Ağustos 2018 Güneş Tutulması ve Yeniay Aslan Burcu 04 derecesinde saat 13:00 civarında gerçekleşiyor. Bu dönem yaşanacak olan parçalı Güneş Tutulması ve Yeniay yeryüzünde büyük değişimlere işaret ediyor. Yaşadığımız şu dönemin yaralayıcı etkisinde yeni sınavlara tabi tutuluyoruz. Bu anlamda sürüp gidenler, gün yüzüne çıkmayanlar, ilerlemesi ya da son bulması olası olan şeyler bizim elimizde diyebiliriz.

11 Ağustos Parçalı Güneş Tutulmasının burçlar üzerindeki etkisi dağılmaya ve toparlanmaya yönelik. Her an her şeyin olabileceği bu dönemde Aslan Burcu karakteristik özelliklerini de dikkate almak gerekiyor. Bu süreçte bizi harekete geçiren şey, gerek elde olanları gerek kişisel değerleri koruma ve sahiplenme iç güdüsü olacaktır.

2018 Yeniay ve Güneş Tutulması yanı sıra Merkür’ün açı derecesinin de bu tutulmaya çok yakın oluşu kalıcı ve somut etkiler yaratıyor. Tutulmanın Burçlara olumlu etkisi karar verecekleri, duracakları veya akışa uyacakları yeri iyi belirlemesi olacaktır. İçinde hem çok gergin hem de dinamik bir enerji barındıran Yeniay ve Güneş Tutulması yeni deneyimleri beraberinde getiriyor.

Yeniay ve Güneş Tutulmasında yapılması gereken ilk şey sakin kalmak olmalı. Özellikle alınması gereken kararlar öncesinde yeteri kadar düşünmeli, farklı alternatifleri değerlendirmeli. Değişime direnmek yerine ayak uydurmayı denemeli. Tutulma sırasında sabit fikirli olmak ve inat etmek hiçbir işe yaramayacağı gibi kaybettirecektir. Yol ayrımlarını değerlendirirken detayları gözden kaçırmamaya bakalım. Acele alınan kararların pişmanlık getireceğini akıldan çıkarmayalım.

11 Ağustos 2018 Güneş Tutulması ve Yeniayın Burçlara Etkisi

Koç Burcu Güneş Tutulması ve Yeniay Etkileri

Güneş Tutulmasının KOÇ Burcuna Etkisi karar aşamalarında kendini gösteriyor. Hayat seni kontrolü altına almış gibi hissedebilirsin. Bazı konularda fazla fedakarsın. Yeniay zamanında kime ya da neye değer vermen gerektiğini bilemeyeceksin. Belli konularda iki arada bir derede kalma ihtimalin yüksek görünüyor. Yoluna çıkan bazı şeyler seni yolunda alıkoymasın. Önünde içine sinmeyen seçimler yer alıyor. Kalbinin onaylamadığı hiçbir işte yer almamaya bak. Vazgeçmen gereken bazı şeyler olacaktır. Gerekiyorsa vazgeçeceksin.

Boğa Burcu Güneş Tutulması ve Yeniay Etkileri

Güneş Tutulmasının BOĞA Burcuna Etkisi gelir kaynaklarına yansıyor. Yeni fırsatlara sahip olacaksın. Bu dönemde yeteneklerini gösterebileceğin, aklındaki fikirleri hayata geçirebileceğin projelerde yer alıyorsun. Bazılarının yapamaz deyişine inat çok şey başarabilirsin. Önemli bir mülk veya parayla ilgili güzel yeni haberler alıyorsun. Özel ilişkilerde şartları zorlamamak, akışa uymak en iyisi olacaktır. İnat etmek ve detaylara takılmak seni üzebilir. Her ne yaşarsan yaşa maddi manevi hiçbir şey seni değiştiremiyor, ya da yıkamıyor sevgili Boğa Burcu. Bu tutulmanın en güçlü çıkan burcu sen oluyorsun.

İkizler Burcu Güneş Tutulması ve Yeniay Etkileri

Güneş Tutulmasının İKİZLER Burcuna Etkisi yapılacak yenilikler üzerine. Görmeye alıştığın şeyler değişiyor. Kurmak istediğin yeni düzen için harekete geçiyorsun. Bunu yaparken görmezden gelmen, terk etmen, değiştirmen veya gözden çıkarman gereken şeyler olduğunu bilmelisin. Dünden bugüne taşıdığın standartların değişimine adapte olmak zor olabilir ama sana her anlamda iyi geleceğini bilmelisin. Cesaretin en üst seviyede sevgili İkizler Burcu. Bu tutulma sırasında senin en büyük sınavın güven teması olacak. Hislerin ve aklın arasında çok gidip geleceksin.

Yengeç Burcu Güneş Tutulması ve Yeniay Etkileri

Güneş Tutulmasının YENGEÇ Burcuna Etkisi geleceğe yönelik beklentiler üzerine. Umudun güçleniyor. İyi gitmeyen şeylerle ilgili yeni fırsatlara sahip olacaksın. Bu dönemdeki en büyük sınavlarından biri sevdiğin insanlardan ayrı kalma korkusu yaratacak durumlar. Asla vazgeçemeyeceğin şeyler var ve sen karar alırken bunları göz önünde bulunduruyorsun. Bu sebeple zorlanabilirsin. Çok istediğin bir konuda kendini akışa bırakamıyor, devam edemiyorsun. Şu an olumsuz gibi görünen bu durumun ilerleyen zamanda lehine olduğunu göreceksin. Finansal anlamda güçleneceğin bir döneme adım atıyorsun.

Aslan Burcu Güneş Tutulması ve Yeniay Etkileri

Güneş Tutulmasının ASLAN Burcuna Etkisi onu rutinin dışına itiyor. Yenilikleri inandığın ölçüde kucaklıyor, olan bitene izin veriyor ama tedbiri elden bırakmıyorsun. Diğer insanlar gibi alışılagelmiş düzenin içine sıkışıp kalmıyorsun. Ne kazanıp ne kaybedeceğinin hesabını yapmak yerine hayatı yerinde ve zamanında yaşamayı tercih ediyorsun. Bununla birlikte değer yargıların da değiyor. Başka insanların düşünce ve algılarına göre hareket etmiyorsun. Aklından onlarca düşünce geçebilir ama sen hangisinin doğru hangisinin yanlış olduğuna karar verebilecek niteliktesin. Tutulma etkileri sana güç veriyor.

Başak Burcu Güneş Tutulması ve Yeniay Etkileri

Güneş Tutulmasının BAŞAK Burcuna Etkisi duygusal karmaşa yaratıyor. Kendini her an bir konuda sınavda gibi hissedebilirsin. Neye uyup uymaman gerektiğine bazen karar veremiyorsun. Yakın çevrendeki değişken birinin davranışlarına göre hareket etmek istemiyorsun. Bu da hayatında büyük sorunlara yol açıyor. Kopman şimdilik mümkün olmayan bu insanla ilgili sorunlar yükselişe geçebilir. Olabildiğince sakin kalmaya ve bazı şeyleri görmezden gelmeye bak. Atmak istediğin adımları istesen de atamıyorsun. Aklındaki düşünceler seni arkandan itiyor gibi. Bu nedenle şu sıralar inadını bir süre arka planda tutsan iyi olur.

Terazi Burcu Güneş Tutulması ve Yeniay Etkileri

Güneş Tutulmasının TERAZİ Burcuna Etkisi gitmek, kalmak, yapmak, yapmamak üzerine. Kendine her zamankinden daha fazla değer vereceksin. Düşüncelerine ve hayatına müdahale edilmesine izin vermiyorsun. Sahip olduğun ne varsa sımsıkı sarılıyor, geleceğe dair hedeflerine odaklanıyorsun. Bugüne dek olan kazanımlarını kimseye kaptırmaya niyetin yok. Bu konuda seni zorlayanlara ne pahasına olursa olsun ödün vermiyorsun. Neye ve kime hizmet etmen gerektiğini iyi bileceksin. Bu tutulma sana önemli bir farkındalık enerjisi sağlıyor sevgili Terazi Burcu. İyi değerlendirmeye bak.

Akrep Burcu Güneş Tutulması ve Yeniay Etkileri

Güneş Tutulmasının AKREP Burcuna Etkisi önemsemek ya da boş vermek arasında bir yerlerde. Birileri sana olmadık bir şey söyledi ya da yaptı. Nasıl davranacağın ise tümüyle sana bağlı. İşte tam bu noktada yani tercihlerin esnasında sen sen olmuyorsun. Tutulma zamanında kışkırtmalara gelmemeye bak. Duruma senden beklenenin dışında farklı tepkiler vererek lehine çevirebilirsin. Yapman gereken şey ne istediğine karar vermek ve buna dair harekete geçmek olmalı. Müdahale etmek istediğin şey belki de uğraşmaya değmeyecek bir şeydir. İşte onu iyi belirlemelisin. Bedelini ödemek istemediğin ne varsa arkanı dön ve uzaklaş.

Yay Burcu Güneş Tutulması ve Yeniay Etkileri

Güneş Tutulmasının YAY Burcuna Etkisi yeni deneyimler içeriyor. Kendini ortaya atmalı mı yoksa tam tersine çekilmeli misin. Birileri seni bilerek harekete geçiriyor, hiç istemediğin bir yere doğru çekmeye çalışıyor olabilir. Sen özgürlüğüne düşkün biri olarak kendi tercihlerini kendin yapmak istiyorsun. Bazı şeylerin istediğin yönde ilerlemesini istiyorsan, ilk etapta görmezden gelmen gereken şeyler olduğunu unutmamalısın. Atacağın adımdan emin olamaman seni daha büyük yanlışlara sürükleyebilir. O nedenle risk almaktan hiçbir zaman korkmamalısın. Tutulmayla birlikte kendine yeni bir duruş belirliyor bu doğrultuda ilerlemeye devam ediyorsun sevgili Yay Burcu.

Oğlak Burcu Güneş Tutulması ve Yeniay Etkileri

Güneş Tutulmasının OĞLAK Burcuna Etkisi sorumluluklara dair. Aile, kariyer, özel hayat ve iç içe geçen durumlar. Varlığının heyecanını hissediyorsun. Kendinle birlikte yaşadığın hayatı sorguluyorsun. Yaptığın fedakarlıklar, karşılığını aldıklarını, alamadıkların, beklentilerin, beklemediklerin.. hepsi bir arada hayat süzgecinden geçiyor. Ruhsal anlamda ileri adım atıyorsun. Katlanmak zorunda oldukların ve yapmak istediklerinle ilgili uzun uzun düşünerek kendince yeni kararlar alabilirsin. Neyi göze alabileceğin ve neyi gözden çıkaramayacağın bu süreçte önem kazanan şey oluyor sevgili Oğlak Burcu.

Kova Burcu Güneş Tutulması ve Yeniay Etkileri

Güneş Tutulmasının KOVA Burcuna Etkisi kararlar üzerine. Senin bu tutulmadaki sınavın tüm burçlardan fazla sevgili Kova Burcu. Çevrende gerek düşünceleri gerekse yönlendirmeleriyle seni etkileyen birden fazla insan var. Kendi değerini ve ne istediğini belirlemen gerekiyor. Diğerlerine göre değil de, değerlerine göre yaşamak için bu gerekli. Alıştığın şeylerin dışına çıkmak zorunda kalabilirsin. Ayrı kaldığın şeylerin acısı yüreğinde ikiye katlanıyor. Çözüm üretemediğin şeyleri şimdilik düşünmemeye bak. Karar alırken kendine güvenemediğin noktada dur, bekle, zaman ver ve araştır.

Balık Burcu Güneş Tutulması ve Yeniay Etkileri

Güneş Tutulmasının BALIK Burcuna Etkisi değişime yönelik. Hayat seni bazı alışkanlıklarından vazgeçmen için zorluyor. Sen bu aralar hiçbir konuda seçim yapmak veya değiştirmek istemiyorsun. Oysa yeniliklere sahip olmak için gözden çıkarmak zorunda olduğun şeyler var. Yaşam alanındaki konfor arayışın artıyor. Bu anlamda yenilikler yapabilirsin. Ama ruhsal ve kişisel anlamda kendini her şeye kapatıyor, kendi doğrularınla yaşamaya devam ediyorsun. Çevrendeki önemli bir konuya müdahale etmeyecek, sorumlu olamam diyeceksin. Tutulma ile birlikte sende gizli olan bir şeyin öfke anında ortaya çıkma ihtimali var, dikkat!

- Sponsor Bağlantılar -
loading...