Kadınlar Duysun

11 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

09.12.2021
7.726

11 Aralık 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları; Ay, Balık burcunda ilerliyor. Çevrenizde haksızlığa uğrayan insanlar var ise onların haklarını savunmaya özen gösterebilirsiniz. Toplumsal konulara karşı daha duyarlı olabilir ve başkalarının hayatlarını eleştirmeme kararı alabilirsiniz. Kendinizi geliştirmeye başlayacak ve insanlara karşı yapıcı olmaya çalışacaksınız. Kontrolünüz dışında gerçekleşen olaylardan uzak durmak isteyebilirsiniz.

11 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 11 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç burcu bugün, duygusal anlamda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Alacak olduğunuz kararlar sizi gün içerisinde zorlayabilir ve yakın bir arkadaşınızdan yardım almak isteyebilirsiniz. Mantığınızın dışında gelişen olayları ortadan kaldırmak için yeni karlar almak isteyebilirsiniz. Duygularınızı daha rahat ifade etmenin yollarını arayabilirsiniz. Eğitim hayatınızla ilgil alacak olduğunuz kararlar da gündeminizde yer alabilir.

Boğa Burcu 11 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu bugün, sezgilerinize güvenmeye çalışmak alacak olduğunuz en doğru karar olabilir. Çevrenizde yapılan olumsuz eleştiriler yüzünden kendinizi negatif düşünce yapısına kaptırabilirsiniz. Yaşamış olduğunuz sorunları geride bırakmalı, geçmişe bir sünger çekmeniz gerekebilir. İş hayatınızda ortaya çıkan gerginliklerin son bulmasını isteyeceksiniz. Üstlerle aranızda oluşan problemleri yok etmeye çalışabilirsiniz.

İkizler Burcu 11 Aralık Günlük Burçlar

İkizler burcu bugün, parayla ilgili sıkıntısız bir gün geçirebilirsiniz. Daha öncesinden almak istediğiniz bir eşayayı karar vererek almak isteyebilirsiniz. Yatırım amaçlı amaçlı almak istediğiniz ev veya araba gibi konular ön plana çıkabilir. Arkadaş çevrenizle brilikte daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Sosyalleşmek isteyecek ve yeni insanlar tanımak isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu 11 Aralık Burç Yorumları

Yengeç burcu bugün, ailenizin sorunlarıyla ilgilenmek kısmen de olsa kendi sorunlarınızdan uzalaşmanıza yardımcı olabilir. İkili ilişkilerde düşüncelinizin önemsenmediğini hissedebilirsiniz. İlişkide yaşadığınız hayal kırıklığını partnerinize anlatmak isteseniz de olaylara sizin açınızdan bakamadığını anlayabilirsiniz. Hevesinizin kaybolması yüzünden alınması gereken kararlardan kendinizi uzak tutmak isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu 11 Aralık Günlük Burç Yorumları

Aslan burcu bugün, kişisel olarak içinizde yaşamış olduğunuz problemlerden iş hayatınıza odaklanmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Arkadaş çevrenizle yeni planlamalar içerisinde bulunmak isteyebilirsiniz. Duygusal anlamda alacak olduğunuz kararlara biraz ara vermeye çalışmalısınız. Aile içerisinde yeni bir iş kurma düşüncesi etkin bir şekilde konuşulmaya başlanabilir.

Başak Burcu 11 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

Başak burcu bugün, evinizin içerisinde yaşamış olduğunuz sorunları geride bırakmanın kararlarını alabilirsiniz. Partnerinizle aranızda var olan uzun süreli gergin konular yüzünden kendiniz mutsuz hissedebilirsiniz. Konuların artık konuşularak çözülemeyeceğini düşünebilir bu yüzden yeni bir karar alma yolunda adımlarınızı atabilesiniz. Maddi anlamda yaşadığınız kaygılar varsa bunlardan uzaklaşabileceksiniz.

Terazi Burcu 11 Aralık Günlük Burçlar

Terazi burcu bugün, duygusallıktan uzak durmalı sizin hangi durumların ve kişilerin bu moda soktuğunu anlamanız gerekebilir. İlişkide sürekli taviz ve ödün veren kişi olmak gün içersinde sizi yorabilir. Kendi içinizde kararlar almalı, gerekirse bunu kimseyle paylaşmamalısınız. Paranızı daha iyi değerlendirebileceğiniz durumlarla karılaşabilirsiniz.

Akrep Burcu 11 Aralık Burç Yorumları

Akrep burcu bugün, eski alışkanlıklarınızı geride bırakmanızın gerektiğini anlayabilirsiniz. Kardeşlerinizle daha sık zamna geçirmek isteyebilirsiniz. Onların sorunlarıyla ilgilenecek kendi düşüncelerinizi aktarmaya çalışacaksınız. Evinizin içerisinde veya iş yerinizde karşılaşacak olduğunuz problemlere karşı pratik çözüm yolları bulmak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizden alacak olduğunuz fikir sayesinde de kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz.

Yay Burcu 11 Aralık Günlük Burç Yorumları

Yay burcu bugün, ilişkinizde sorunlu olan kişinin partneriniz olduğunu anlayabilirsiniz. Kendinizi mutlu etmek adı altında da alacak olduğunuz kararlar sayesinde enerjiniz tazelenebilir. Ailenizin arkasından konuşan bir kişiyle hesaplaşmak isteyebilirsiniz. Özel hayatınızla ilgili alacak olduğunuz kararlar sayesinde de enerjinizi daha verimli bir şekilde toplayabilirsiniz. Duygusal anlamda boşluğa düşmemek için ekstra çaba sarf etmeniz gerekebilir.

Oğlak Burcu 11 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

Oğlak burcu bugün, kendinize daha çok güveneceğiniz olaylarla karşılaşabilirsiniz. Komşularla veya akrabalarla ilgili problemlerle karşılaşabilirsiniz. Maddiyatınızı zorlayan alışverişlerede bulunmamalısınız. İş hayatınız ile ilgili almış olduğunuz kararlar pozisyonunuzu iyileştirmenize yardımcı olabilir. İkili ilişkilerde yaşamış olduğunuz karmaşıklığın son bulması için ekstra bir çaba sarf edebilirsiniz.

Kova Burcu 11 Aralık Günlük Burçlar

Kova burcu bugün, sevdiğiniz insanlarla daha çok vakit geçireceksiniz. Size önem veren kişilerle daha fazla zaman geçirmek duygusal anlamda tatminlik sağlayacaktır. Psikolojik olarak zorlandığınız bir konu üzerine yeni kararlar almakta zorluk yaşayabilirsiniz. Aile içerisinde size destek olan bir kişiye sizde maddi anlamda destek vermek isteyebilirsiniz.

Balık Burcu 11 Aralık Burç Yorumları

Balık burcu bugün, Ay sizin burcunuzda ilerliyor. Duygularınızdan uzak durmak isteyeceksiniz. Parayla ilgili canınızı sıkan konuları güvendiğiniz insanlarla paylaşmak isteyebilirsiniz. Kendi içinizde çözüm bulmanın sizi zorladığını düşünebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili alacak olduğunuz kararlar yüzünden de yeni bir döneme adım atmak size gün içerisinde mantıklı gelebilir.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.