11 Aralık Hangi Burç

1.798

Hayatının çoğunu aşk kapsar. Güven, saygı ve sevgiye değer verir. Sevdiğine olan tutkusu büyüktür ve sevgisine sonuna kadar sahip çıkar. En büyük zaafı kıskanç yapısı ve aniden parlamasıdır.

11 Aralık Hangi Burç

11 Aralık Hangi Burç ? 11 Aralıkta doğanlar yay burcudur. Yay 22 Kasım – 21 Aralık arası doğan herkesi kapsar. 11 Aralıkta doğan yay insanı aşkla beslenir. Hani aşksız dünyanın tadı tuzu olmaz derler ya o tam da öyle düşünür ve hisseder. Günlerini geceleri sevdiceğiyle ilgili güzel düşünceler ve gelecekle ilgili planlar yaparak geçirir. Tutkulu bir âşıktır; partnerine de bu tutkuyu iliklerine dek hissettirir. İlişkisine ve partnerine karşı olağanüstü bir korumacılığı vardır. Söz konusu aşk olduğunda akan sular durur onun için, sevdiğine sahip çıkar. Sevdiğiyle arasındaki ilişkinin saygı çerçevesinden şaşmamasına da özen gösterir. Her ne kadar güven konusuna çok önem verse de bazen kıskançlık krizlerine engel olamayabilir. Bu onun için ciddi bir zaaftır. Zira bazen güven sorunları yaşayabilir. Bu gibi durumlarda aniden bir öfke patlaması yaşaması olasıdır ancak neyse ki siniri de başladığı hızla sona erecektir.

11 Aralıkta Doğan Kadınlar Hangi Burç

11 Aralıkta doğan kadınlar yay burcudur… 11 Aralıkta doğan yay kadını romantizmden hoşlanır. Pahalı ve şık hediyeler de ruhunu okşar. Partnerinin ona kendisini özel hissettirmesini ister. Yoğun geçen bir iş gününün ardından evine döndüğünde evdeki hiçbir şeye elini süresi gelmez, buna temizlik de dâhildir. Bu nedenle genellikle izin günlerinde ufak bir temizlik yaparak bütün hafta onunla idare eder.

11 Aralıkta Doğan Erkekler Hangi Burç

11 Aralıkta doğan erkekler yay burcudur…. 11 Aralıkta doğan yay erkeği biraz rahat bırakılmak ister. Sürekli birilerinin kendisine hesap sorduğu bir çevrede yaşamından hiçbir şekilde zevk alamaz. Aynı şekilde başında işlerin bitmesini bekleyen bir patron olduğunda ise doğru düzgün hiçbir şeyi yetiştiremez. Bazen aklına estiğinde ceketini giyip evden çıkar ve canı nereye gitmek istiyorsa oraya gider.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.