12 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları

11.155

12 Ağustos 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları; Ay, Kova burcunda ilerliyor ve saat 21.45’de Balık burcuna geçiş yapacak. Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Sizden uzakta olan bir kişiyle sık iletişim kurabilirsiniz. Duygusal anlamda sizi tedirgin eden bir konuyu artık geride bırakma kararı alacaksınız. Bazı planlarınızda ani değişiklikler söz konusu olmaya başlayabilir.

12 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 12 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Aile içi ilişkilerde bir tartışmaya neden olmamak adına özverili bir dil kullanmanızda fayda var. Aksi halde sinirler gerilebilir. Özel hayatınızda partnerinizin maddi durumunda meydana gelecek olan olumlu değişiklikler sizi fazlasıyla mutlu edecek. Mevsimsel yorgunluklarınıza dikkat!

Boğa Burcu 12 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları

Bazı konularda kendinizle yüzleşmeniz gerekebilir. Geçmişte yaşanan şeyleri tekrar tekrar gündeminize getireceksiniz. Geleceğinizle ilgili karar alma aşamasına geldiğinizde saptamalarınızı en doğru şekilde yaptığınızdan da emin olmalısınız. İç dünyanızda zaman zaman huzursuzluk hissedebilirsiniz. Yaşantınızda eksik olan her ne varsa bugün gidermek adına girişimlerde bulunacaksınız.

İkizler Burcu 12 Ağustos Günlük Burçlar

Bugün geleceğinizle ilgili yeni planlamalar yapabilirsiniz. Eğitimle ilgili konularda daha aktif olabilirsiniz. Değiştirmeniz gereken konularda güçlü kişiler tarafından engellendiğinizi düşünebilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınızla bir araya gelip paylaşım içinde olabilirsiniz. Yakın çevrenizdekilerle ilgili dedikodular duyabilirsiniz.

Yengeç Burcu 12 Ağustos Burç Yorumları

Yakın bir iş arkadaşınız size olan duygularını açabilir siz ise hiç tahmin etmediğiniz bu kişi karşısında ne yapacağınızı bilemeyeceksiniz. Hem heyecanlanacak hem de şaşıracaksınız. Maddi konularda ara sıra zorlansanız da genel olarak olumlu sonuçlar elde ediyorsunuz toplu kazanımlar elde ettiğinizde birikim yapabilseniz daha da mutlu olacaksınız ancak biriktirmeyi sevmiyorsunuz. Bazı ailevi konular sizi de ilgilendirebilir artık müdahale etme zamanı geldi de geçiyor bile.

Aslan Burcu 12 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Bugün iş hayatınızdaki gelişmeler sizi yorabilir. Hedeflerinize ulaşmak için mücadele edeceğiniz bir gündesiniz. Otorite figürlerinin sizi zorladığını hissedebilirsiniz. Ev hayatınızda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerinizdeki duygusal değişiklikler sizi ani kararlar almaya itebilir. İşlerinizi daha iyi yönde revize edebilirsiniz.

Başak Burcu 12 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları

Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda görüşmeler yapabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden ani çıkışlarınız olabilir. Kontrolünüzü elden bırakmayın. Ticari konularda daha sağlam sonuçlar elde etmek için çaba sarf edebilirsiniz. Bugün aldığınız kararları tekrar gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz.

Terazi Burcu 12 Ağustos Günlük Burçlar

Sosyal konulara yönlenmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde yapacağınız programlarla gününüzü keyifli kılabilirsiniz. Gün içinde kendinizi göstermeniz gereken zamanlar olabilir. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Gelecek beklentilerinizle ilgili ani değişiklikler meydana gelebilir.

Akrep Burcu 12 Ağustos Burç Yorumları

Bugün dikkatinizi hep açık tutmalısınız. Çünkü duygusal iniş ve çıkışlar yaşıyorsunuz.. Bazı konularda kendinizi ispat etmek isteyebilir ve çabalarınızı bu doğrultuda özgürce yönlendirebilirsiniz. Olayların tarzı sizin için önemli. Bugün, duygusal konuların ön plana çıkmasıyla bir çok konuda derin ve anlamlı düşünceler içinde olacaksınız. Karşılaştığınız problemleri gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz.

Yay Burcu 12 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Bugün sosyal faaliyetlerinizin ağırlıkta olacağı bir gün ve işin liderliği yine her zaman ki gibi sizin. Sabah saatleri gerek iletişim gerekse de anlaşma ve görüşmeler için olumlu zamanlar olabilir. Fikir ve düşüncelerinizi tüm açıklığıyla paylaşma imkanı bulabilirsiniz. Akşam saatlerinde parasal konulardaki dalgalı koşullar aklınıza takılabilir.

Oğlak Burcu 12 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları

Bugünlerde aşkı hayatınızdan çıkarmış gibi davranıyorsunuz. Bunu size yaşatan daha önceki ilişkilerinizin ciddiyetsizliği, bir süre soluklanıp tekrar kaldığınız yerden devam etmelisiniz zaman geçiyor ve yalnızken daha da çok çabuk geçiyor. Maddi problemleriniz devam ediyor harcamalarınızı kısarak bunu üstesinden gelemiyorsunuz başka bir alternatif düşünmelisiniz.

Kova Burcu 12 Ağustos Günlük Burçlar

Bugünlerde özel hayatınızda pek de olumlu sonuçlar yaşamıyorsunuz, sevgiliniz sizi baskı altında bırakan davranışları sizi ondan uzaklaştırıyor. İş konusunda disiplinlisiniz ve bu sizi öne çıkarıyor. Bu aralar maddi konularda bazı sıkıntılı günler geçirebilirsiniz. Son zamanlarda ise bir arkadaşınız size aslında arkadaşınız gibi görünüyor ancak öyle olmadığını yakın zamanda anlayacaksınız.

Balık Burcu 12 Ağustos Burç Yorumları

Hayatınızla ilgili aldığınız radikal kararlar yavaş yavaş rayına oturuyor. Ailenizle olan sorunlarınıza ılımlı yaklaşımlar sergileyerek çözüm bulabilirsiniz. Özel hayatınızda keskin kararlar alarak eskiye dair tüm ipleri koparabilir ve yeni adımlar atabilirsiniz. Sorumlulukların ağır geldiği bir süreçten geçiyorsunuz. Size yük olan her şeyden kurtulmak psikolojinizi fazlasıyla rahatlatabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.