12 Aralık Hangi Burç

607

Huzursuzluktan ve onu huzursuz eden ortamlardan hoşlanmaz. Sevdiklerine düşkündür. Kimsenin bir şeyinde gözü yoktur. Rahatına ve konforuna önem verir. Bunun için daha fazla çalışması gerekiyorsa çalışır.

12 Aralık Hangi Burç

12 Aralık Hangi Burç ? 12 Aralıkta doğanlar yay burcudur. Yay 22 Kasım – 21 Aralık arası doğan herkesi kapsar. 12 Aralıkta doğan yay insanı her şeyden önce bir keyif insanıdır. Rahat etmesini sağlayacağından emin olduğu bir şeyin fiyatına pek bakmaz, hemen satın alır. Tabi bu tarz bir alışveriş biraz fazla maddi güç gerektirir ancak bu durum onun için sıkıntı teşkil etmez pek. Gülü seviyorsa dikenine de katlanması gerektiğini bilerek biraz daha büyük paralar kazanmanın yollarını arar. Ancak bu aşamada hileye hurdaya karışmaktan da dikkatle kaçınır, zira helal paranın kıymetini hiçbir şeyle ölçemeyeceğini bilir. Sevdiklerine güzel hediyeler almak ve kendi rahatından onlara da ikram etmek onu en mutlu eden şeylerdendir. Dostlarına ve ailesine düşkünlüğü ile bilinir. Huzursuz ve gergin ortamlar da onun gibi rahatına düşkün birine hiç iyi gelmez, kaçacak delik arar. Gergin insanlarla kesinlikle anlaşamaz ve yan yana durmak bile istemez.

12 Aralıkta Doğan Kadınlar Hangi Burç

12 Aralıkta doğan kadınlar yay burcudur… 12 Aralıkta doğan yay kadını güler yüzlü ve elindekinin değerini bilen biridir. Eğer sizi gerçekten seviyorsa onunla birlikteyken aslında hayatın ne kadar tatlı, güzel ve yaşanabilir bir şey olduğunu düşünmenizde büyük katkıları vardır. Ancak duygularından emin değilse siz de bu kararsızlığı hisseder ve huzursuz olursunuz.

12 Aralıkta Doğan Erkekler Hangi Burç

12 Aralıkta doğan erkekler yay burcudur…. 12 Aralıkta doğan yay erkeği belki de hiçbir şeyin bozamayacağı bir naifliğe sahiptir. Sevdiklerine karşı özellikle yoğun derecede paylaşımcıdır. Partnerini başının tacı yapar, öyle ki görenlerin kıskanacağı bir tavırla yaklaşır ona. Hayvanlarla arası çok iyidir, ancak evinde bir hayvan beslemek konusunda biraz geleneksel çekinceleri olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.