Kadınlar Duysun

12 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

08.10.2021
7.040

12 Ekim 2021 Salı Günlük Burç Yorumları; Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Ailenizle veya sevgilinizle aranızda olan problemleri rahatlıkla çözebilecek, mantıklı bir şekilde yöneteceksiniz. Sizi yanılgıya sürükleyen olaylardan da kurtulacaksınız.

12 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 12 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç burcu bugün, kendinizi duygusal anlamda kararsız hissedebilirsiniz. Hayatınıza yöne vermeniz gereken konular üzerine yoğunlaşacak ve düzeltmeler gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Çocuklarınızla yanlış anlaşılmalardan dolayı aranızda sorunlar oluşabilir. Kızdığınız konular hakkında onlarında düşüncelerini dinelemeye çalışmalısınız.

Boğa Burcu 12 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu bugün, akrabalar ve komşularla aranızdaki iletişimi güçlendirmek isteyebilirsiniz. Çevrenizde sizin desteğinize ihtiyacı olan bir kişiye yardımcı olmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda yaşadığınız gerginliği artık geride bırakmaya çalışacaksınız. Partnerinizin isteklerine önem verecek, ortak bir karar alma yolunda ilerleyeceksiniz.

İkizler Burcu 12 Ekim Günlük Burçlar

İkizler burcu bugün, evinizin içerisinde değiştirmek istediğiniz kısımları gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Maddiyat yönünden aileniz sizi destekletecek ve ödenmesi gereken bir borcu kapatabileceksiniz. Yatırım yapmayı düşündüğünüz konular hakkında da bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizden bir kişinin hamile olduğu haberini alabilirsiniz.

Yengeç Burcu 12 Ekim Burç Yorumları

Yengeç burcu bugün, beslenme şeklinize dikkat etmeniz gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sağlığınıza önem göstermeli ve almanız gereken önlemleri dikkat etmelisiniz. Yakın çevrenizle aranızda problemler varsa bunları kafaya takabilir, düzeltmek için çaba sarf edebilirsiniz. Kendi düşüncelerinizi daha çok önem verecek ve çevrenizdeki insanlarla rahat bir şekilde konuşacaksınız.

Aslan Burcu 12 Ekim Günlük Burç Yorumları

Aslan burcu bugün, zaman zaman kırıcı olabilir, geri dönüşü olmayan sözcükler söyleyebilirsiniz. Karşınızdaki insanlarla daha iyi anlaşabilmek için empati kurmaya çalışmak iyi bir başlangıç olacaktır. İş hayatınızda almanız gereken birkaç önlemle karşılaşabilirsiniz. Yeni bir projeye başlamak için uygun bir zaman olmayabilir.

Başak Burcu 12 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Başak burcu bugün, evinizin içerisinde veya iş yerinizde yapacak olduğunuz düzenlemelere fazla zaman ayırabilirsiniz. Sağlığınız için daha tedbirli olmalı, uygulamanız gereken durumları ertelememeye çalışmalısınız. Kardeşlerle iletişim kopukluğu olabilir ve bu durum yanlış anlaşılmalara ortaya çıkartabilir. Dış görünüşünüz de değişiklik yapma gibi bir karar alabilirsiniz.

Terazi Burcu 12 Ekim Günlük Burçlar

Terazi burcu bugün, düşüncelerinizi karşınızdaki insanlara net bir şekilde aktaracaksınız. Çevrenizdekileri kırmaktan çekinmeyecek rahat bir şekilde iletişim kuracaksınız. Maddi anlamda desteklenmeniz gereken konular ortaya çıkabilir. İş hayatınızdaki yoğunluk yüzünden kendinize zaman ayırmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu 12 Ekim Burç Yorumları

Akrep burcu bugün, düşüncelerinizi ve aldığınız kararları eleştiren bir kişiyle açık bir şekilde konuşmak isteyebilirsiniz. Eski sevgililerin geri gelme olasılığı yüksek olabilir. Sizi dinleyen ve zor zamanlarınızda destek olmaya çalışan bir kişiye gün içerisinde sizde elinizden geldiğince yardımcı olmaya çalışabilirsiniz. Paranızı daha idareli harcamalı, tutumlu olmaya dikkat etmelisiniz.

Yay Burcu 12 Ekim Günlük Burç Yorumları

Yay burcu bugün, arkadaşlık ilişkileriniz sizin için ön planda olacak. Yakın bir arkadaşınızla ileriye yönelik görüşme planlayabilirsiniz. Önceliklerinizi belirlemeniz gereken bir gün yaşayacaksınız. Zaman zaman sizi düşündüren ve yoran konulardan da uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Aile içerisinde çözülmesi gereken bir konu gündeminizde yer alabilir.

Oğlak Burcu 12 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Oğlak burcu bugün, Ay sizin burcunuzda ilerliyor. Günlük işlerinize yoğunlaşabilir ve tamamlamanız gereken her ne varsa bunları bitirmeye çalışabilirsiniz. Evinizin içerisinde yapacak olduğunuz düzenleme sayesinde kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Gün içerisinde konfor sizin için önemli olabilir, yeni eşyalar almak isteyebilirsiniz.

Kova Burcu 12 Ekim Günlük Burçlar

Kova burcu bugün, iş hayatınızda bazı düzen değişikliği yapmak zorunda kalabilirsiniz. Çalışanlarınızla aranızdaki iletişimsizlik nedeni belli olmayan bir tedirginliğe doğru itebilir. İşten çıkarmayı planladığınız kişiler varsa bunlarla aranızdaki bağın sakin bir şekilde kopmasını isteyebilirsiniz. Gün içerisinde yapacak olduğunuz işlerin planlamasını düzenleyebilirsiniz.

Balık Burcu 12 Ekim Burç Yorumları

Balık burcu bugün, karamsarlığa çıkan, durmadan düşündüren bir konuyu yakın bir arkadaşınızla paylaşmak isteyebilirsiniz. İlişkilere olan bakış açınızda yenilikler söz konusu olacak ve kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissedeceksiniz. Birlikteliğiniz var ise de partnerinizle daha sakin ve huzurlu bir döneme adım atabilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.