Kadınlar Duysun

12 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

08.04.2021
7.462

12 Nisan 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları; Ay, Koç burcunda ilerliyor ve Koç burcunda Yeniay gerçekleşecek. Yakın çevrenize karşı oldukça anlayışlı olacaksınız. Aranızda sorun oluşturan konuların üzerine durarak bunları çözüme kavuşturabileceksiniz.

12 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 12 Nisan Günlük Burç Yorumları

Bugün iş hayatınızda hareketli bir gün. Yeni bir çalışma nedeniyle yoğun bir gün sizi bekliyor. Özel hayatınızda ise geçmiş konuların yarattığı sıkıntılı hava devam ediyor. Sevgiliniz sizi çok seviyor ancak sizin kuruntularınız onu sizden bıktırıyor. Artık geçmişi bir kenara bırakma zamanı geldi, açık ve net konuşup artık konuyu kapatmalısınız.

Boğa Burcu 12 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

Eşinizle ilgili konularda sakinliğinizi korumanız gereken bir gündesiniz. Bazı konulara ani tepkiler gösterebilirsiniz. Olayları yönetmekte zorlanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konular çalışma arkadaşlarınızla planlayabilirsiniz. Gün içinde işlerinizde eksik kalan kısımlarla ilgilenebilirsiniz. Günün ikinci yarısında finansal konularda değişiklikler yapabilirsiniz.

İkizler Burcu 12 Nisan Günlük Burçlar

Bugün yakın çevrenizle ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişiler gündeminizi oluşturabilir. Gün içindeki değişiklikler sizi zorlayabilir. Sorumluluklarınızı yönetmek için mücadele içinde olabilirsiniz. İşlerinizi yaparken geleceğe yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Sağlamlaştırmak istediğiniz konulara yönelmelisiniz.

Yengeç Burcu 12 Nisan Burç Yorumları

Parasal olarak yaşayacağınız sorunlar fazla uzun sürmeyecek ama hatalarınızdan ders çıkarmamanız aynı duruma düşmenize olanak sağlayacak. Özel hayatınızda partnerinizle yaşayacağınız ufak sorunlar büyüklerine gebe olabilir. Gururu geride bırakp atacağınız adım sorunları büyümeden ortadan kaldıracaktır. Bu aralar birolaya bağlı olarak alacağınız karar hayatınızı değiştirebilir.

Aslan Burcu 12 Nisan Günlük Burç Yorumları

Çevrenizle iş birliği içine girebilir ve ortaklaşa çok para kazanabilirsiniz. Önünüzdeki fırsatları zekice değerlendirmelisiniz. Fırsatlara karşı kayıtsız kalamayacaksınız. Bugün bazı önerilerin sizin için önemli değerlendirmelere neden olacağından emin olabilirsiniz. Başarınız için gerekli sabır ve yeteneğe sahipsiniz.

Başak Burcu 12 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün kendinizi çok canlı ve dünya ile bir olmuş gibi hissedeceksiniz. Herşey sizin isteklerinize uygun olarak gelişecek. Bu güzel günün tadını çıkarmaya bakın. Eğer ruhsal ve manevi yönden bir arayış içindeyseniz bugün bu doğrultuda önemli bir adım atabilirsiniz.

Terazi Burcu 12 Nisan Günlük Burçlar

Çevrenizle iş birliği içinde olduğunuz zaman, başarı grafiğiniz daha da artıyor. Bugün başarılı bir gününüz. Partnerinizle aranızdaki, olumlu gelişmeler sizi oldukça memnun ediyor. Bugün olumlu bir gününüzdesiniz. Sağlığınıza biraz özen göstermelisiniz. Bugün mideniz çok hassas. Yediklerinize dikkat edin.

Akrep Burcu 12 Nisan Burç Yorumları

İş hayatınızda kazançlı bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde karşınıza çıkacak tekliflere dikkat edin. İyice düşünüp ondan sonra hareket etmekte fayda var. Yeni iş, yeni arkadaşlıklar anlamına da geliyor. Uzun süredir beklediğiniz kişi karşınıza çıkabilir.

Yay Burcu 12 Nisan Günlük Burç Yorumları

Karşınızdakini aklınızdaki düşünceler konusunda daha etkili bir şekilde ikna edebilirsiniz ancak buna aşk hayatınızda dikkat edin çünkü beklemediğiniz tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Geçmişten insanlarla konuşmak size iyi gelecektir.

Oğlak Burcu 12 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

Aileniz ya da diğer sevdiğiniz kimseler için bazı fedakarlıkları göze almanız mümkündür. Bunu yaptığınız takdirde fedakarlıklarınızın boşa gitmediğini de göreceksiniz. Eşinizin veya sevgilinizin bazı tutumları sizi son derece duygulandırabilir. Hangi cinsiyetten olursanız olun bu değişmez. Çok istediğiniz ve bir türlü gerçekleştiremediğiniz bazı şeyler için beklenmedik destekler görmeniz olasıdır. Bugün dikkat etmeniz gereken tek şey, ani kararlar almaktan, son dakikada karar değişikliği göstermekten ve hiç bir konuda, herşeyi tam olarak anlamadan konuşmaktan kaçınmaktır.

Kova Burcu 12 Nisan Günlük Burçlar

Bugün keyif aldığınız ortamlarda bulunabilirsiniz. Kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz işlere yönelebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara yön kazandırmak için çaba sarf edebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili işler sizi oyalayabilir. Aşk hayatınızla gündeme gelebilirsiniz. Akşam saatlerinde yediklerinize dikkat etmenizde fayda var.

Balık Burcu 12 Nisan Burç Yorumları

Bugün hayatınızdaki olumsuzlukları bir kenara bırakın. Güne olumlu düşüncelerle, pozitif bir şekilde başlayarak kısa süreli de olsa rahatlığı ve mutluluğu yakalayabilirsiniz. Rutin bir hale gelen aşk hayatınız sizi pek memnun etmese de en azından yolunda gittiğini düşünerek renkli sürprizlerle hareket katabilirsiniz. Değişim sizin elinizde.

12 Nisan 2021 Gezegen Konumları:

☉ Güneş: ♈ Koç

☽ Ay: ♈ Koç

☿ Merkür: ♈ Koç

♀ Venüs: ♈ Koç

♂ Mars: ♊ İkizler

♃ Jüpiter: ♒ Kova

♄ Satürn: ♒ Kova

♅ Uranüs: ♉ Boğa

♆ Neptün: ♓ Balık

♇ Plüton: ♑ Oğlak

12 Nisan 2021 Astrolojik Harita

12 Nisan 2021 Günlük Astrolojik Harita

12 Nisan 2021 Günlük Astrolojik Harita

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.