Kadınlar Duysun

12 Ocak Dolunay Yengeç Burcunda Burçlara Etkisi

11.01.2017
100.232
12 Ocak Dolunay Yengeç Burcunda Burçlara Etkisi

DOLUNAY 12 Ocak 2017 Perşembe günü saat 14:35’te Yengeç Burcu’nun 22°sinde gerçekleşiyor. Tüm burçlar, Yengeç Burcu temel özelliklerini üzerinde yoğun şekilde hissedebilir. Yengeç Burcu demek, savunma demek. Yeri geldiğinde, her ne pahasına olursa olsun kendini ve sevdiklerini korur, gözetir. Bunu bazen nefretle, bazen de duygusal bağlamda yapar. Burçların aile bağları sorgulanıyor, iletişim içinde bulunulan insanlar gözden geçiriliyor. Korumacı tutum ve savunuculuk artıyor. Bununla birlikte sahip olunanlarla, idealler arasında gidip gelinebilir. Yengeç Burcu’nun cesareti, mücadeleci ruhu aynı zamanda ürkekliği ve bazı durumlarda çeresizliğini siz de bu dönemde hissedebilirsiniz.

Dolunay ve Burçlar

Değişime açık bir dolunay. Koparılamayan ve kopması gereken bağların sonu için cesaret yüklüyor. Ancak sorumluluklar ve vicdan arasında gidip gelmeler söz konusu. Farkındalığın üst seviyelerde olacağı bu günlerde ne kadar verirseniz o kadar alabilirsiniz. Emekler asla karşılıksız kalmayacaktır. Burçların iş hayatı yükselişe geçiyor. Sanki size biri destek oluyor gibi hissedebilirsiniz. Tüm gezegenlerin enerjileri birleşerek burçlara farkındalık, güç ve cesaret yüklüyor. Bununla birlikte, duyguları kontrol edebildiğiniz nispette başarı geliyor. Daha düne kadar devam eden sorunlar, bu dolunay ile çözülmeye başlıyor. Geçmişin izlerini silebileceğiniz zemin hazırlanıyor.

Dolunayın Türkiye’ye Etkileri

Dolunay birleştiriyor. Yaşam tarzlarında dayatma yerine, saygı duyarak ilerleme tercih ediliyor. Baskılar ortadan kalkıyor. Sevgi odaklı enerji burçlara sarılmayı, anlamayı ve ortak paydada buluşmayı öğütlüyor. Işığı çok güçlü olan 12 Ocak Dolunay’ı, Türkiye Haritası Yükseleni ile birleşiyor. Toplumda kendiliğinden gelişen güzel gelişmelerin yaşanabileceği aydınlık günlere işaret ediliyor. Yaşanan gerginlikler ardından gelen sükuneti ifade ediyor. Alınan kararlarla birlikte radikal değişimler geliyor. Büyümeyi engelleyen, şiddeti tetikleyen şeylerin ortadan kalkması için uygun fırsatlar sunuyor. Türkiye savunma alanı genişliyor.

Yengeç Dolunayında Neler Yapmalıyız ?

Mümkün olduğu kadar rahat olun. Üzerinizdeki hissiyatın tadını çıkarın. Evinizde yapmak istediğiniz değişiklikler için harekete geçin. Geçmişi kağıda dökün ve çöpe atın. Var olan bağımlılıklardan kurtulun. Kendinizi kötü hissettiğiniz enerjilerden uzaklaşın. Korkularınızla yüzleşin. Duygularınızı dışa vurun. Gerekirse ağlayın. Sorunları halledebilmek için en güzel zamanlardan diyebiliriz. Yansıyan Yengeç Burcu güven eksikliği duygusunu gidermek için maddi, manevi temkinler alabilirsiniz. Güven duygunuzu artıracak çalışmalar yapın. İhtiyaçlarınızı belirleyin ve yalnızca onlara yönelin.

12 Ocak Dolunayı Burçlara Etkileri

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.