13 Aralık Hangi Burç

1.272

Başarısızlığa ve beceriksiz insanlara tahammülü yoktur. Yaptığı işin karşılık bulmasını ister. Yeniliklere açıktır ve sürekli takip eder. Çoğu zaman coşkulu bazen karamsar olabilir. Zorluklar karşısında asla yılmaz.

13 Aralık Hangi Burç

13 Aralık Hangi Burç ? 13 Aralıkta doğanlar yay burcudur. Yay 22 Kasım – 21 Aralık arası doğan herkesi kapsar. 13 Aralıkta doğan yay insanı hak etmek konusundaki takıntılarıyla bilinir. İlişkiye harcadığı zamanın ve emeğin karşılığını da görmek ister, göremediğinde büyük bir sinir harbi yaşayacaktır. Sadece kendisi değil bir yakını da aynı haksızlığa uğradığında aynı tepkiyi gösterir. Nadiren karamsarlığa düşse de genellikle enerjisi yüksek ve pozitiftir. Çevresindekilere de bu güzel enerjisi yansır. Mücadeleci bir yanı vardır ve oldukça güçlü bir karaktere sahiptir. Yoluna çıkan engeller onu yola devam etme inadından döndürmeye yeterli gelmez genelde. Ufku geniştir ve teknolojiyi yakından takip eder. İnsanlara karşı tahammül sınırı aslında çok da düşük değildir; ancak söz konusu olan eline aldığı her şeyi berbat eden tipler olduğunda gerçekten sinirlerine hâkim olamayabilir. Beceriksizlik belki bir yaradılışsal sorundur, belki de işi ciddiye almamanın getirdiği bir yan etkidir; bunlar onu ilgilendirmez pek. Hele de beceriksizlikler sonucu gelen başarısızlıklar onu daha da delirtebilir.

13 Aralıkta Doğan Kadınlar Hangi Burç

13 Aralıkta doğan kadınlar yay burcudur… 13 Aralıkta doğan yay kadını güçlü insanlardan hoşlanır. Dolayısıyla hala onun ilgisini çekemediğinizi düşünüyorsanız belki de bu sizi yeterince güçlü bulmadığındandır. Çocukları çok sever ancak kendisinin bir çocuğu olması ile ilgili düşünceleri karmaşıktır, yeterli olgunluğa erişmeye başladığını anlamadan çocuk yapmaya yeltenmez. Tabi burada baba rolünün de önemi büyüktür; karakteri güçlü, çocukla en az kendisi kadar ilgilenecek ve maddi sıkıntısı olmayan bir erkek olmalıdır hayatında.

13 Aralıkta Doğan Erkekler Hangi Burç

13 Aralıkta doğan erkekler yay burcudur…. 13 Aralıkta doğan yay erkeği aşırı konuşkan insanların yanında korkunç baş ağrıları yaşayabilir. Hele de hiç ilgilenmediği konularda söylev veriliyorsa orada uzun süre kalamaz. Temizlik konusunda biraz takıntılıdır ancak elinde dezenfektanla dolaşacak kadar yoğun bir seviyede değildir; sadece gerçekten insanların haftada en az iki kere duş aldığı, en azından sabahları dışarı çıkmadan önce dişlerini fırçaladıkları ve temiz koktukları bir dünya hayal eder.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.