Kadınlar Duysun

13 Haziran Yeniay Burçlara Etkileri 13 Haziran 2018 Çarşamba

12.06.2018
32.316
13 Haziran Yeniay Burçlara Etkileri 13 Haziran 2018 Çarşamba

13 Haziran 2018 Yeniayı İkizler Burcu 22 derecesinde saat 22:45 civarında gerçekleşiyor. İkizler Yeniayı etkileri tüm burçlar üzerinde ortak noktalar barındırırken, farklı değişimlere de yol açıyor. Akışın yönü, ilerleyemediğimizi düşündüğümüz ortamlardan geri çekilmek suretiyle yeniden yapılanıyor. Yıpranan, tükenen, bitme aşamasına gelen ilişkilerde süreç tamamlanıyor. İş ve her türlü çalışma alanında çıkar paylaşımları üzerine olan sorunlara çözüm aranıyor. Aile içindeki belirsiz durumlar, çıkmaza giren tartışmalar ve yanlış anlaşılmalar ön plana çıkıyor.

13 Haziran İkizler Yeniayı zamanında hiçbir şey oluruna bırakılmıyor. Can sıkıcı zorlu süreçlere elimizi ayağımızı bağlayıp oturmuyoruz. Çözüm üretirken birlikte yol aldığımız insanlarla iş birliği yapıyoruz. Ortaklıklar, sözleşmeler, mal-miras paylaşım konularının sınırları belirleniyor. Yeniay sonrası bazı hesaplar kapatılmış olacak. Her şey istenilen şekilde olmasa bile hayatlar büyük oranda düzene giriyor.

Burçlar Yeniay etkileri ile daha esnek ve alışkanlıklardan vazgeçer şekilde davranıyor. Çevremize olan yaklaşımımız onların beklentilerine karşılık verecek şekilde belirleniyor. Sonuç olarak bitmesi gereken bitiyor, gitmesi gereken gidiyor, devam etmek isteyenler yola devam ediyor.

YENİAYIN BURÇLARA ETKİSİ

Yeniayın KOÇ Burcuna ve Yükselen Koç

Yeniayın KOÇ Burcuna ve Yükselen Koçlara etkisi ortak çalışmalarla ilgili. İş ve maddi konularda beklenen rahatlık geliyor. Önemli haberler alarak, güzel değişimler yaşayacaksın. Başvurular olumlu yönde sonuçlanıyor. Yönetici vasfın varsa yeni kararlar alıyorsun. Yasal bir süreçte güçlü birinin desteğini alacaksın. Sana yarar sağlamayan boş işlerde yer almıyorsun. Aşk hayatında duygularını tazelemen ilişkine can veriyor. Çiftler arasındaki ilgisizlik azalıyor. Çocuklarla ilgili yeni girişimler ve geleceğe dair planlar yer alıyor. Zorlandığın konularda aile ile iş birliği içine giriyorsun. İnadından ve hırsından uzaklaştığın bir zaman dilimi içindesin.

Yeniayın BOĞA Burcuna ve Yükselen Boğa

Yeniayın BOĞA Burcuna ve Yükselen Boğalara etkisi para evini hareketlendiriyor. Güzel iş birlikleri yapıyorsun. İlişkilerindeki samimiyeti koruman seni iyi yerlere taşıyacak. Yeni teklifler alacaksın. Bununla birlikte yürüdüğün yolda yol ayrımına gelebilirsin. Katılacağın bir davette göz dolduruyor, ağırlığını koyuyorsun. Geçmişte veremediğin cevapları sahiplerine bir bir iade edeceksin. Ego savaşlarında birebir yer almasan da, zamanı ve yeri geldiğinde galip gelen sen oluyorsun. Aşk hayatında karşı tarafın belli konularda adım atmasını bekliyorsun. Gelecek adına plan yapmak için uygun bir zamanda değilsin.

Yeniayın İKİZLER Burcuna ve Yükselen İkizler

Yeniayın İKİZLER Burcuna ve Yükselen İkizlere etkisi yüklerden kurtulmaya neden oluyor. Sorunların bir kısmını arkada bırakıyorsun. Dert ettiğin önemsiz şeylerin seni nasıl da oyaladığını fark edeceksin. Parasal durumuna odaklısın. Var olan borçları kapatma yoluna gidecek, birikim yapma çabasına sahip olacaksın. Alacak-verecek dengesini tutturabilirsen kısa sürede maddi yükselişe geçebilirsin. Çevrendeki bazı insanlarla hesaplaşmaların var. Bu dönemde onları da halledeceksin. Aşk hayatında iç hesaplaşmalar son buluyor. Kendini suçlu hissettiğin şeylerle ilgili gereken konuşmaları yapıyor, ilişkine istediğin şekilde yön veriyorsun.

Yeniayın YENGEÇ Burcuna ve Yükselen Yengeç

Yeniayın YENGEÇ Burcuna ve Yükselen Yengeçlere etkisi her konuda yön verir nitelikte. Yoğun geçen bir zamandasın. İş, organizasyon ve davetler iç içe geçmiş durumda. Bu dönemde yapacağın yeni bir girişimden ilerleyen zamanlarda başarı elde edeceksin. Yönetimden veya otorite sahibi biriyle ufak sorunlar yaşayabilirsin. Tavrını yumuşatarak ve duruma olan bakış açını biraz değiştirerek sorunları ortadan kaldırman mümkün görünüyor. Alacağın haberle kısa süreli ani bir seyahate çıkabilirsin. Aşk hayatında sahip olduğun duygular sana güç veriyor. İlişkini dengede tutmak adına uyumlu olmaya gayret ediyorsun.

Yeniayın ASLAN Burcuna ve Yükselen Aslan

Yeniayın ASLAN Burcuna ve Yükselen Aslanlara etkisi para ve aşk üzerine. Kazancını, birikimini artırmak adına yeni yollar arıyorsun. Harcamalarını elinden geldiği kadar kısacaksın. Maddiyata dair şansın tükenmiyor. Değerlendirebilirsen önünde büyük bir fırsat var. Değerlendirmelerinde toplum içindeki kimliğini düşünerek hareket ediyorsun. Bu dönemde kendine zaman ayırmayı da ihmal etmiyorsun. Hem ruhsal, hem de fiziksel olarak gelişmeye ve değişmeye devam ediyorsun. Aşk hayatında kararsızlıkların var. Özgürlüğünden ve fikirlerinden ödün veremeyişin ciddi ilişkilerde yer almanı zorlaştırıyor. Yeniayda evli çiftlerin biraz dikkatli olmaları gerekiyor.

Yeniayın BAŞAK Burcuna ve Yükselen Başak

Yeniayın BAŞAK Burcuna ve Yükselen Başaklara etkisi yeniliklere fırsat tanıyor. Mutluluğu en fazla hak edenlerden birisin. Bu dönemde her şeye sıfırdan başlayabilirsin. Kendine olan güvenini tazeleyeceksin. Yapamam dediğin şeylerle ilgili bir kez daha düşünmelisin. Tutunduğun her neyse kopamıyorsun. Ama tam manasıyla mutlu da değilsin. İş bugünlerde bunu sorgulayacak, belki yeni kararlar alacaksın. Başarısızlık, hatalar, riskler ve mükemmel olamama korkusu seni atacağın adımlardan alıkoymasın. Denemeden bilemezsin. Aşk hayatın tümüyle sana bağlı sevgili Başak Burcu.

Yeniayın TERAZİ Burcuna ve Yükselen Terazi

Yeniayın TERAZİ Burcuna ve Yükselen Terazilere etkisi çalışma hayatı ve kazanca yönelik. Refah seviyen yükselişe geçiyor. Çalışmalarını kazanca dönüştürmek adına farklı çalışmalara yöneliyorsun. Bu dönemde ne istediğini bilerek yola devam edeceksin. Alacak-verecek, plan-proje ve yapılacaklar listesini iyi tutman gerekiyor. Yoğun ve tempolu günlere doğru ilerliyorsun. Aşk hayatın ve duyguların aldığın kararları destekleyici etkilere sahip. Yeni insanlarla tanışıyor, yeni heyecanlar yaşıyorsun. Tüm bunlarla beraber taşınma durumu ya da yaşam alanında büyük bir değişiklik söz konusu oluyor.

Yeniayın AKREP Burcuna ve Yükselen Akrep

Yeniayın AKREP Burcuna ve Yükselen Akreplere etkisi dikkat çekici. Yeniayla birlikte tuttuğunu koparacaksın. Hedefe giden yolsa yeni planlarını devreye sokuyorsun. Beklentilerinin tümü karşılık bulmasa da sabırlı davranıyorsun. Umut verici gelişmeler yüzünü güldürüyor. Çıkacağın kısa bir tatil sana iyi gelecek. Görmek istemediğin biriyle karşılaşabilirsin ama can sıkmaya değmez. Aileden birinin sağlık sorununda iyileşme gözleniyor. Çocuklar varsa onlarla ilgili sorunlarda da rahatlama sağlanıyor. Aşk hayatında uzun zamandır istediğin şey gerçekleşiyor. Aceleci ve sabırsız davranmamaya özen göstermelisin.

Yeniayın YAY Burcuna ve Yükselen Yay

Yeniayın YAY Burcuna ve Yükselen Yaylara etkisi duyguları harekete geçiriyor. Morale ihtiyaç duyuyorsun ve aradığın morali bulacaksın. Tarzında yapacağın değişimler keyfini yerine getirecek. Hakkında konuşan bir iki kişiyle yüzleşmeye gideceksin. Ardından tanışacağın yeni biri hayatında önemli bir yere sahip olacak. Şartların yeniayla birlikte iyileşiyor. Para konusunda aileden biriyle gireceğin çatışmadan galip çıkıyorsun. Kafandaki projelerden birilerine bahsetmeden yol alman iyi olacaktır. Çünkü çevrende önünü kesmek isteyenler var. Aşk hayatında öne çıkan konuların üzerine gideceksin.

Yeniayın OĞLAK Burcuna ve Yükselen Oğlak

Yeniayın OĞLAK Burcuna ve Yükselen Oğlaklara etkisi beklentileri karşılar nitelikte. İsteklerinin yerine gelmesi konusunda kararlısın. Sunduğun şartları değiştirmiyorsun. Bıkıp, usandıkların çaba sarf ettiğin şeylerin önüne geçemiyor. Daha rahat etmek ve konforlu bir hayata sahip olmak istiyor, bu yönde ilerliyorsun. Aşk hayatında birinin sana yakınlaşması olası görünüyor. Bu yönde gelen tekliflere hazır olmalısın. Evliysen bir konuda eşinle fikir birliği yapacaksın. Birlikte iyi günlere doğru yol alıyorsunuz. Aile içinden birinin geçmişte yaşadığı sağlık sorunu tekrar edebilir. Ama endişelenecek bir şey yok. Rahatsızlık ilerlemeden gereken önlemler alınıyor.

Yeniayın KOVA Burcuna ve Yükselen Kova

Yeniayın KOVA Burcuna ve Yükselen Kovalara etkisi mücadele verilen durumları tetikliyor. Son zamanlarda beklentilerin karşılık bulmuyor. Genel olarak şartlarında iyileşme var ancak duygusal dünyan son derece karmaşık. Yeniayla birlikte el attığın her işten başarı geliyor ve gelir elde ediyorsun. Ne kadar çok asılırsan o kadar çok kazanacaksın. Diğer yandan aşk hayatındaki sallantılar seni olumsuz etkiliyor. Gizli düşmanlar sana dostmuş gibi görünerek özel hayatını karıştırıyor. Bu süreçte bazı şeylerin farkına varıyorsun ama maalesef geç kaldın sevgili Kova Burcu. Hayatı bir yerinden yeniden ele almak zorundasın.

Yeniayın BALIK Burcuna ve Yükselen Balık

Yeniayın BALIK Burcuna ve Yükselen Balıklara etkisi yoğun günler getiriyor. Her anlamda değişim var. Duygusal, fiziksel ve yaşamsal değişimler seni yeniliyor. Bu yeniayda taşınma, tadilat gibi durumlar ortaya çıkabilir. Dış görüntünde belli değişiklikler yapabilirsin. Ruhsal olarak zaten sürekli yenileniyorsun ve duyguların bambaşka bir boyuta yükseliyor. Bulunduğun yere herkesin ulaşması mümkün görünmüyor. Bu nedenle aşk hayatın oldukça zorlu süreçlerden geçiyor. Sen bu anlamda kendini sürekli geliştirirken partnerinin olduğu yerde sayması aranızdaki mesafeyi açıyor. Paylaşımlarınızı artırmalısınız.