14 Aralık Hangi Burç

606

Mantığı ön plandadır. Verdiği sözde durur. Beceriklidir, öğrendiklerini kolay kolay unutmaz. Tasarı ve planlarını hayata geçirmekte zorlanmaz. Gerekli ve gereksiz şeyleri iyi ayırt eder.

14 Aralık Hangi Burç

14 Aralık Hangi Burç ? 14 Aralıkta doğanlar yay burcudur. Yay 22 Kasım – 21 Aralık arası doğan herkesi kapsar. 14 Aralıkta doğan yay insanı önünde biriken yapılması gerekenler listesini gözünde büyütmez; çünkü neyin acil neyin bekleyebilir olduğunu ve aslında neyin yapılmasının çok da elzem olmadığını önceden tespit etmekte başarılıdır. Yeni bir şeyler öğrenmekten büyük zevk alır, öğrendiklerini de bir daha unutmaz. Güçlü hafızasının yanı sıra öğrendiği şeyleri ara ara tekrarlayarak hatırlamasını da kolaylaştırır, mesela yıllar önce okuduğu kitapları yeniden okur ya da yapmayı öğrendiği bir şeyi yeniden yapar ki unutmasın. Oldukça da becerikli biridir, onu bir şeyler yaparken izlemek bir virtüözü piyano çalarken izlemek gibidir. Genellikle mantığını kullanır ve bu sayede pek çok amacına ulaşarak planlarını hayata geçirmekte büyük adımlar atar. Önem verdiği şeyler sıralamasında verilen sözlerin tutulması ön sıralarda seyreder. İnsanların karakter yapılarını da buna göre belirler.

14 Aralıkta Doğan Kadınlar Hangi Burç

14 Aralıkta doğan kadınlar yay burcudur… 14 Aralıkta doğan yay kadını hayattan zevk almanın yollarını ararken her zaman yanında birilerinin olmasına ihtiyaç duymaz. Yalnızlık onun için bir depresyon ya da kaybeden kişi olma belirtisi değildir; aksine yalnız kalmanın oldukça güzel ve insanın yaratıcılığını tetikleyen bir durum olduğunu düşünür. Zira çoğu zaman yalnız kaldığı vakitler arkadaşlarıyla birlikteyken olduğundan daha çok eğlendiği vakidir.

14 Aralıkta Doğan Erkekler Hangi Burç

14 Aralıkta doğan erkekler yay burcudur…. 14 Aralıkta doğan yay erkeği matematiksel zekasıyla çevresindekileri büyülemek ya da birilerini sinir etmek arasında gidip gelen bir yaşam döngüsünde ilerler. Sebep sonuç şeklinde düşünmesi bazen insanları çileden çıkarabilir ancak genellikle sorunlara bulduğu pratik çözümler arayı kapatacak derecede başarılıdır. Ancak onun dışında sosyal ilişkiler konusunda yeterli ölçüde başarılıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.