Kadınlar Duysun

14 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

10.10.2021
7.519

14 Ekim 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları; Ay Kova burcunda ilerliyor. İradenin sınandığı bir gün yaşayabilirsiniz. Özgürlüğünüze düşkün olacaksınız ve kısıtlandığınızı hissettiğiniz ortamlardan uzaklaşmaya çalışacaksınız. İçsel korkularla karşılaşabilirsiniz.

14 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 14 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç burcu bugün, sevgilinizle birlikte zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Duygusal anlamda kararsız kaldığınız konuları da sevgilinize belirtebilirsiniz. Evli değilseniz, evlenmek veya nişanlanmak için yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Maddi imkanlarınızı geliştirmek için yeni projeler içerisine girebilirsiniz. Yapacak olduğunuz işleri yarım bırakmak isteyemeyeceksiniz.

Boğa Burcu 14 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu bugün, toplumun içerisinde daha çok bulunacak ve sosyalleşmeye özen göstereceksiniz. Dernekler içerisine girebilir, çevreye faydalı çalışmalar içerisinde bulunabilirsiniz. Çocuklarınızın daha iyi bir eğitim alması için yeni kurslar araştırabilirsiniz. Borç ödemeniz gereken durumlar varsa bunları da göz önünde bulundurarak harcamalar yapacaksınız.

İkizler Burcu 14 Ekim Günlük Burçlar

İkizler burcu bugün, kendinizin dışında başkalarının sorumluluklarını almak size ağır gelebilir. Kendi sorunlarınızla ilgilenecek ve içsel sorunlarınızı çözmeye odaklanacaksınız. Aile içerisinde  çözülmeyi bekleyen konuları ele alabilirsiniz. Sorunlardan kaçmak yerine üzerine gitmek size daha iyi gelecek. Kısa süreli seyahatler gerçekleştirebilirsiniz.

Yengeç Burcu 14 Ekim Burç Yorumları

Yengeç burcu bugün, görmek istediğiniz yeni yerler varsa bunlar için tatil planı yapabilirsiniz. Maddi anlamda zorluk yaşamamak için harcamalarınıza biraz daha dikkat etmeye çalışmalısınız. Akrabalar, komşular veya kardeşlerle vakit geçirmek manevi anlamda sizi rahatlatabilir. Eğitiminiz için belli bir miktar para harcayabilirsiniz.

Aslan Burcu 14 Ekim Günlük Burç Yorumları

Aslan burcu bugün, kendinizi çevrenizdeki insanlara kanıtlama fırsatı elde edebileceksiniz. Yapacak olduğunuz işler taktir toplayacak ve iş hayatınızda da ön plana çıkma fırsatı elde edebileceksiniz. Ailenizle ilgili sorunlardan dolayı partnerinizle aranızda sorunlar oluşabilir. Siz her ne kadar bu sorunları görmesenizde sonunda yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.

Başak Burcu 14 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Başak burcu bugün, kendi düşüncelerinizi ve isteklerinizi yakın çevrenize onaylatmak isteyebilirsiniz. Yapmak istediklerinizi planlayacak ve bunlar için para ayırmak isteyeceksiniz. Maddi anlamda destekleneceğiniz birgün yaşayabilirsiniz. Duygusal anlamda yoğun geçen bir konuşma gerçekleşebilir ve kendi hatalarınızı görmeye çalışabilirsiniz.

Terazi Burcu 14 Ekim Günlük Burçlar

Terazi burcu bugün, ikili ilişkilerde yer alan iletişiminiz gün içerisinde size sorun yaratabilir. Eski bir arkadaşınızla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ailenizle birlikte zaman geçirmek kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacaktır. Onların sorunlarıyla ilgilenecek ve kısa süreli de olsa çözüm yolları bulmaya çalışacaksınız.

Akrep Burcu 14 Ekim Burç Yorumları

Akrep burcu bugün, sosyalleşmek isteyebilir ve yeni insanları hayatınıza dahil edebilirsiniz. Farklı kültürler keşfetmek isteyebilirsiniz. Sanata yatkın olacaksınız, kendinizi aktarabilmek için metin yazabilir veya çeşitli hobi alanlarına atılım yapabilirsiniz. Kardeşlerinize maddi anlamda destek vermek isteyebilirsiniz.

Yay Burcu 14 Ekim Günlük Burç Yorumları

Yay burcu bugün, anne veya babanızın kişisel sorununu çözmek önceliğiniz olacak. Kariyer anlamında yeni düzenlemeler yapmanız gerekebilir. Hedeflerinizi belirlemeli ve adım atarken kendinizi garanti altına almasınız. İşiniz için belirlediğiniz bir plan varsa da bunun dışına çıkmamaya gayret etmelisiniz. Yaşanacak olan aksaklıklar yüzünden kendinizi zor durumda hissedebilirsiniz.

Oğlak Burcu 14 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Oğlak burcu bugün, arkadaşlarınızla zaman geçirebilir ve sorunlarınızdan onlar sayesinde uzaklaşabilirsiniz. İçinize attığınız bir konu hakkında da fikir almak isteyebilirsiniz. Gün içerisinde yalnız olmadığınızı anlayacak ve kendinizi güvende hissedeceksiniz. Parasal anlamda  kafanızı karıştıran durumlar için yeni çözüm yolları bulmak isteyebiliriniz.

Kova Burcu 14 Ekim Günlük Burçlar

Kova burcu bugün, Ay sizin burcunuzda ilerliyor. İş ortamanızda yaşadığınız gerginlikleri açık bir şekilde çevrenizdeki insanlarla konuşmak isteyebilirsiniz. Kendinizi daha samimi ve rahat hissedeceğiniz yeni iş arayışı içerisinde olabilirsiniz. Kendi işinizi kurma gibi bir düşünceniz varsa da bunun üzerine fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz.

Balık Burcu 14 Ekim Burç Yorumları

Balık burcu bugün, mantığınıza uyman ama uygulamak zorunda kaldığınız konularla karşılaşabilirsiniz. İç sesinizi dinlemeli ve çevrenizdeki insanların söylediklerini kafaya takmamalısınız. Yatırım yapmayı planladığınız durumları baştan değerlendirmek zorunda kalabilirsiniz. Maddi anlamda zarar görmemek için yeni kararlar alabilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.