14 Ocak 2021 Günlük Burç Yorumları

16.123

14 Ocak 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları: Ay, Kova burcunda ilerliyor ve Oğlak burcunda Plüton-Güneş kavuşum içerisinde olacak. Geçen sene retro içerisinde olan Uranüs ise Boğa burcunda ileri harekete başlayacak. Sizi durmadan yönlendirmeye çalışan bir kişiye karşı sert tepkiler verebilirsiniz.

14 Ocak 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 14 Ocak Günlük Burç Yorumları

Bu günleri sevecek kadar nazik değilsin. “Bu benim hayatım” diyerek kendinizi haklı çıkarmak için geçerli bir sebep de yok. Öfkelendiğinde, bildiklerini şaşırt. En çok nefret ettiğiniz şey saygısızlıktır. Sağlığınızda pek bir sorun yok. Kendinize biraz zaman ayırın ve uyku düzeninizi düzenleyin.

Boğa Burcu 14 Ocak 2021 Günlük Burç Yorumları

Maddiyatla ilgili önemli ve güzel haberler bugün sizi bekliyor. Ama aşk hayatın kısmen bulutlu. Aslında hisseler serbest bırakılmazsa hiçbir şey yapılamaz. Kendi mantığınıza göre hareket etmelisiniz. Yorgunluğunuzun temel nedeni; Zihninizde deneyimlediğiniz gelgitler, rutininizi gerçekleşme noktasına kadar etkiler.

İkizler Burcu 14 Ocak Perşembe Günlük Burç Yorumları

İşle ilgili olarak; Öyle farklı bir duygunun esiri oldunuz ki kimse sizi anlayamaz. Kişisel yaşamınızda, sevdiğiniz kişiye nefes alması için zaman vermiyorsunuz çünkü artan duygularınız. Sakin yapınızın altında saklı o kadar çok fırtına var ama bunu asla bakışlarınızla göstermiyorsunuz.

Yengeç Burcu 14 Ocak Günlük Burç Yorumları

Bir çatışma seçerseniz, erkek arkadaşınızla olan ilişkinizi korkusuzca riske atarsınız. Daha sonra pişman olacaksın. Senin ve sevdiğin kişi arasında her zaman bir sorun vardır. İnatçılığını bilmeyenler her zaman onu suçlar. Sakinleşmeli ve bazı takıntılarınızı bırakmalısınız. Gergin ve ısrarcı ruh haliniz sizi de yorar.

Aslan Burcu 14 Ocak 2021 Günlük Burç Yorumları

Yoğun günler geçiriyorsunuz ve koşullar sık ​​sık değişiyor. İşinizde ve kişisel yaşamınızda beklenmedik değişiklikler sizi rahatsız ediyor. Sevginin getireceği sorunlara tahammülü yoktur. Kötümser yapıları her konuda kendini gösteriyor. Bu yüzden son zamanlarda çok yorgun hissediyorsun.

Başak Burcu 14 Ocak Perşembe Günlük Burç Yorumları

Yaptığınız her şeyin evlat edinilmesini beklerken hata yapıyorsunuz. Ayrıca yan etkilere hazırlıklı olmalısınız. Aşka pratik olarak bakmak karşınızdaki kişinin daha karamsar hissetmesine neden olabilir. Son birkaç gün içinde gelişen olumsuz olayları sürekli manipüle ederek kendinizi mahvetmeyi bırakmalısınız. Bu günlerde harcamalara dikkat edin.

Terazi Burcu 14 Ocak Günlük Burç Yorumları

Özellikle iş hayatınızdaki sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz için çevrenin arkadaş olarak tercih ettiği kişisiniz. Sevgiyle tanıştığınız arkadaşlarınız da size aynı şefkatle yaklaşıyor. Partneriniz bunu anlamalı. Size çok yakın olmak isteyen birinin davranışından rahatsız oluyorsunuz. Önlemlerinizi önceden almalısınız.

Akrep Burcu 14 Ocak 2021 Günlük Burç Yorumları

Kendinizi bir iş ortamında sunmayı seviyorsunuz. Yakın arkadaşlarınız tavrınıza kızıyor. Sakin olarak ve hiçbir yere gitmek için acele etmeden partnerinizin istediği kişi olabilirsiniz. Aşk her şeye değer Vücudunuzu sağlıklı tutmak için her zaman aynı özeni göstermezsiniz. Diyet oruç tutmak değildir, doğru beslenme sağlıkla eş anlamlıdır.

Yay Burcu 14 Ocak Perşembe Günlük Burç Yorumları

İş hayatınızda duygusal insanların hatalarını düzeltmekten sıkılırsınız ama bunu göstermezsiniz. Senin için çok yorucu. Aşk hayatınızda asla olmayacak zamanlarda gereksiz savaşlar verdiğinizde, karşınızdaki kişinin duygularını alt üst etmiş oluyorsunuz. Kendi gerçeğinize o kadar kapılmışsınız ki sonucun ne olduğu umrunda değil.

Oğlak Burcu 14 Ocak Günlük Burç Yorumları

Son derece isteksiz insanlarla çalışırsanız kendinizi yorgun ve bitkin hissedecek ve işinizi bırakacaksınız. Sürekli değişen ruh halinizle diğer kişiyi şaşırtırsınız, ancak kimse sizden sıkılmaz. Hızlı düşünür ve hızlı davranırsınız. Son zamanlarda o kadar çok koşuyorsun ki ara vermen gerekiyor.

Kova Burcu 14 Ocak 2021 Günlük Burç Yorumları

İş kararlarınızda herhangi bir risk almamak için yeterince katısınız. Sabırla herkesin fikirlerini dinleyecek ve çeşitli önerileri değerlendireceksiniz, ancak kendi gerçeklerinizden vazgeçmeyeceksiniz. Ancak son zamanlarda kendine çok fazla iş verdin. Gerekli sağlık kontrollerinizi ihmal ediyorsunuz. Aşk hayatınızdaki şaşırtıcı gelişmelere hazırlıklı olun.

Balık Burcu 14 Ocak Perşembe Günlük Burç Yorumları

Fark yaratmayı ve sürpriz yapmayı seviyorsunuz. Ayrıca, topluluğunuzda size popülerlik ve kariyer getirecek bir fırsatı asla kaçırmayacaksınız. Aşk hayatınızda, diğer kişinin yaptığı tek hata, sizden her şeyi beklemesidir. İyileştirmesi için ona bir şans vermelisiniz. Bugün hesapta olmayan parayı almak sizi mutlu edecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.