14 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

15.529

14 Şubat 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları; Ay, Balık burcunda ilerliyor ve saat 20.00’de Koç burcuna geçiş yapacak. Geçmişten gelen ve sizi üzen konuları geride bırakacaksınız. Küs olduğunuz bir akrabanızla aranızı düzeltmek isteyebilirsiniz.

14 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 14 Şubat Günlük Burç Yorumları

Ay kişisel ilişkilerinize yeni boyut getiriyor. Bulunduğunuz koşulları kendinize yönlendirmek isterken çevresel faktörleri unutmamalısınız. Küçük egoların başınıza iş açmasını istemiyorsanız, kendinizi dizginlemek zorundasınız. Ortak paydalara sahip olduğunuz kişilere şans vermeli ve kişisel gelişimleriniz için bazı atılımların şart olduğunu bilmelisiniz.

Boğa Burcu 14 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Güneş’ten güçlü etkiler alıyorsunuz. Maddi konularda yetersiz kaldığınız ortamlardan uzaklaşmak ve kendinize yeni bir çalışma alanı bulmak en büyük arzunuz. Sınırlarınızı genişletmek için başlattığınız olumlu çabalarınızın karşılığını sosyal ilişkilerinizdeki başarınıza borçlusunuz. Aktif yapınız göz dolduruyor.

İkizler Burcu 14 Şubat Pazar Günlük Burç Yorumları

Karşıt ilişkilerinizde temkinli davranmaya yönelik davranışları benimsiyorsunuz. Toplumsal ilişkilerinizde, girişimci yönlerinizi ön plana çıkaracak ve duygusal paylaşımlara yer verecek bir tutum izleyeceksiniz. Sosyal yaşamınızda istediğiniz performansı başkalarından fikirlerinden etkilenmeden yapmak istiyorsunuz.

Yengeç Burcu 14 Şubat Günlük Burç Yorumları

İş disiplininize verdiğiniz önemi daha da belirgin hale getiriyor. Başarmak için, kendinize koyduğunuz kotaları aşmak için gösterdiğiniz çabalardan kendinizi yorgun hissedeceğiniz bir gün. Aşkta kendinize aşırı güvenmeniz, sahiplenme duygunuzu da artırıyor. Partnerinizin üzerinizde etkisi oldukça yüksek.

Aslan Burcu 14 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

İsteklerinizin tavanı oldukça yüksek seyredecek. İçsel disiplininizin mükemmel oluşu yüzünden partnerinizin bazı kusurlarını görmezlikten gelmek istemiyorsunuz. Partnerinizle birbirinize aykırı davranışlar içinde olmanız aranızda bazı pürüzlerin oluşmasına neden olacak.

Başak Burcu 14 Şubat Pazar Günlük Burç Yorumları

Hedeflerinizi yüksek tutmak gibi koyduğunuz bazı kuralları kendiniz bile aşmak istemiyorsunuz. Bugün, dengelerinizle başınız dertte. Mesleki konuların ön sıralarda yer alması sonucunda ertelediğiniz işlerin birikmesine meydan vermemelisiniz. Ele aldığınız konuları sonuna kadar sabırla çalışarak ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu 14 Şubat Günlük Burç Yorumları

Ay’ın bulunduğu konum, yakın bağlarla bağlı olduğunuz kişilerle ilişkilerinizin daha da pekişmesine neden olacak. Yollar ve eğlencelerin önem kazanacağı bir gün. Dostlarınızla birlikte alacağınız ortak kararlar her iki tarafı da memnun edici sonuçlara neden olacak. İçgüdüleriniz mükemmel çalışıyor.

Akrep Burcu 14 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Çevrenizde yaşı sizden daha büyük kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve rahatlayacaksınız. Üstün nitelikli kişilerden alacağınız destek sizin için çok önemli ve çalışmalarınızı olumlu bir şekilde etkiliyor. Bazı bağlantılarınızı doğru bir şekilde yönlendireceksiniz. Kişisel cazibenizin etkin olduğu bir gün.

Yay Burcu 14 Şubat Pazar Günlük Burç Yorumları

Ay’ın bulunduğu konum, düşüncelerinizi daha fazla derinleştiriyor. Problemlerinizi gözünüzde fazla büyütüyor ve kendinizi üzüyorsunuz. Kendi duygularınızın önemli olduğunu zannederek, hata üstüne hata yapıyorsunuz. Oysa bugün bir çok işin üstesinden kolayca gelecek ve akşam saatlerinde rahatladığınızı hissedeceksiniz.

Oğlak Burcu 14 Şubat Günlük Burç Yorumları

Karşı tarafın size vereceği gücün çok önemli olduğu bir gün. Bazı işlerinizin ertelenmesine tahammülünüz olmadığı için, çevrenizi de bu konuda sıkıştırabilirsiniz. Hoşnut olmadığınız bu durum için dostlarınızdan yardım alabilirsiniz. Akıl almaya ihtiyacınız var.

Kova Burcu 14 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün birlikte çalıştığınız kişilere enerjinizi istediğiniz gibi yansıtmak istemenize rağmen, sunuşlarınızı belli bir düzey içinde gerçekleştirmeli ve olayları abartmamalısınız. Karşınızdaki kişilerin farklı konuşmalarından yola çıkarak bir çok olayın iç yüzünü kısa süre içinde çözümleyebilmeniz, herkesin dikkatini çekiyor.

Balık Burcu 14 Şubat Pazar Günlük Burç Yorumları

Sosyal ve ortaklık ilişkilerinde inatçı bir tavır sergilemeyi tercih ediyorsunuz. Dengelenmiş kişiliğiniz ve ölçülü konuşmalarınızla kendinizi bulunduğunuz ortama saygılı bir şekilde sunuyorsunuz. Bugün, bilgilerinizi paylaşma konusunda farklı davranıyor ve olaylara keskin bir mantıkla yaklaşıyorsunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.