15 Aralık Hangi Burç

710

Yerine göre konuşur. Gerektiğinde sert üslup kullanır. Aynı anda birden fazla iş yapabilir ve üstün bilgi sahibidir. Özellikle iş hayatında mutlak başarı sahibidir. Çağın ötesinde ve uygulamaya dönük düşünür.

15 Aralık Hangi Burç

15 Aralık Hangi Burç ? 15 Aralıkta doğanlar yay burcudur. Yay 22 Kasım – 21 Aralık arası doğan herkesi kapsar. 15 Aralıkta doğan yay insanı iş hayatının yükselen bir değeridir; aynı pozisyonda uzun süre kalmayacağı o kadar barizdir ki iş arkadaşları arasında kıskananı çoktur. Ancak yine de profesyonel alanında sergilediği başarılar takdire şayandır. Kısa zamanda halletmesi gereken birden fazla iş olduğunda eli ayağına dolanmadan hepsini birden yapabilir. Beyni bir bilgisayar gibi yoğun çalışabilme kapasitesine sahip olduğu için aynı anda birçok şeyi yaparken kafasının üstünden dumanlar çıkmaya başlamaz. Onun fikirleri hayal gücünün de ötesinde oldukça yenilikçidir, belki birkaç fikri kendisinden sonraki nesillere ilham olabilecek kadar çağının ötesindedir. Çok konuşkan, geveze biri değildir; gerçekten konuşması gerektiğini düşündüğünde söylemesi gereken şeyleri söyleyip günü tamamlayabilir. Bazen konuşurken dilinin kemiği kırılabilir ve karşısındakinin sinirlerini bozacak şeyler söyleyebilir ancak bazı insanların bu tarz bir yaklaşımı hak ediyor olduklarını göz önüne alırsanız çok da ağır bir hareket olmadığını düşünebilirsiniz.

15 Aralıkta Doğan Kadınlar Hangi Burç

15 Aralıkta doğan kadınlar yay burcudur… 15 Aralıkta doğan yay kadını çok fazla eşyaya sahip olduğunda bir takım karmaşıklıklar yaşayabilir. Bu nedenle mümkün olduğunca minimal bir hayat yaşamak için çabalar. Aynı tişörtün ya da çantanın beş farklı rengine sahip olduğunda pek çok kadın havalara uçarken o strese girer. Benzer bir şekilde kalabalık ortamlarda da bulunmak onu strese sokar. Sadece bir iki arkadaşıyla sakin ve tenha mekânlarda buluşmayı tercih eder.

15 Aralıkta Doğan Erkekler Hangi Burç

15 Aralıkta doğan erkekler yay burcudur…. 15 Aralıkta doğan yay erkeği bilimsel konularla ilgilenirken kendini kaybedebilir. Sözel alanda o kadar da başarılı olamayabilir ancak bunu kesinlikle dert etmez çünkü herkesin her alanda başarılı olmak zorunda olmadığını düşünür. Bir şeylerle uğraşırken o kadar kendini kaptırır ki birileri önüne bir tabak yemek koymadığı sürece acıktığını unutabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.