Kadınlar Duysun

15 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

11.10.2021
7.387

15 Ekim 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları; Ay Kova burcunda ilerliyor ve Merkür Kiron’la karşıt açı oluşturacak. İkili ilişkiler de her anlamda sevildiğinizi hissedeceksiniz ve bu da gün içerisindeki enerjinizi olumlu bir şekilde etkileyecek. İş yerinde ego ile ilgili çatışmalar gündeme gelebilir. Kendi kararlarınızı kendi başınıza almaya çalışacaksınız.

15 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 15 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç burcu bugün, Merkür Krion ile karşıt açı oluşturacak. Partnerinizle aranızda gerginlikler yaşanabilir, bu durumu kafanıza takabilirsiniz. Eşiniz veya sevgilinizle konuşmaya ihtiyaç duyacak sorunlarımızı anlatmak isteyeceksiniz. Çözülemeyeceğini düşündüğünüz konular var ise de bunların üzerine düşünebilirsiniz.

Boğa Burcu 15 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu bugün, Merkür Krion ile karşıt açı oluşturacak. İşinizde  soru işaretlerine neden olan konular varsa bunları ele almaya çalışacaksınız. İş ile ilgili detayları konuşmaktan yorulabilir ve bu süre zarfında da yapmanız gereken şeylere ara vermek isteyebilirsiniz. Çevrenizden işiniz ile ilgili fikirler almayı ihmal etmeyecek, elinizden geldiğince kendinizi geliştirmeye çalışacaksınız.

İkizler Burcu 15 Ekim Günlük Burçlar

İkizler burcu bugün, Merkür Krion ile karşıt açı oluşturacak. Arkadaşınızın sorunları varsa onunla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Daha hassas bir dönemde olduğunun farkına varacak ve onu anlamaya çalışacaksınız. İlişki içerisinde yer alan problemleri de temeline dayanarak çözmek isteyebilirsiniz. Evinizin içerisine yapacak olduğunuz işleri listelemek hedefinizi kolaylaştıracaktır.

Yengeç Burcu 15 Ekim Burç Yorumları

Yengeç burcu bugün, Merkür Krion ile karşıt açı oluşturacak. İş hayatınız ve kariyeriniz ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Zaman zaman sizi yoran konuları ön plana çıkaran kişilerle de karşılaşabilirsiniz. İşinizde önem verdiğiniz noktaları düşünecek buna göre planlamalar gerçekleştirmek isteyeceksiniz.

Aslan Burcu 15 Ekim Günlük Burç Yorumları

Aslan burcu bugün, Merkür Krion ile karşıt açı oluşturacak. Yakın çevrenizle fikir ayrılıklar yaşayabilir ve bu yüzden ufak tartışmalar içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla inatlaşmamalı kendi halinizde kalıp karşınızdaki insanların düşüncesine de saygı göstermelisiniz. Daha öncesinden ertelemiş olduğunuz bir arkadaş görüşmesini gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

Başak Burcu 15 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Başak burcu bugün, Merkür Krion ile karşıt açı oluşturacak. Para ile ilgili endişeler var ise bunlar gün içerisinde ortaya çıkabilir. Kendinizi fazla harcamayınlardan uzak tutmalı, olabildiğince minimum düzeyde harcama yapmaya dikkat etmelisiniz. Ailenizden maddi anlamda destek almak isteyebilirsiniz. Size verecek oldukları para sayesinde ödenmesi gereken bir borcunuzu da ödeyebilirsiniz.

Terazi Burcu 15 Ekim Günlük Burçlar

Terazi burcu bugün, Merkür Krion ile karşıt açı oluşturacak. Partnerinizin veya yakın bir arkadaşınızın sizin desteğinize ihtiyacı olduğunu fark edebilirsiniz. Kendi sorunlarınız yüzünden bu kişinin problemlerine yardımcı olamaya bilirsiniz. İletişime geçerken sözlerinize dikkat etmeli, kırıcı imalarda bulunmamaya çalışmalısınız.

Akrep Burcu 15 Ekim Burç Yorumları

Akrep burcu bugün, Merkür Krion ile karşıt açı oluşturacak. İşiniz veya sağlığınız ile ilgili kaygılar ortaya çıkabilir. Kendi isteklerinizi göz önünde bulundurarak hareket etmeye çalışmalısınız. Sağlığınızı olumsuz şekilde etkileyen çalışma koşullarınız var ise de bunun hakkında şikayetçi olabilir, hakkınızı arama yoluna gidebilirsiniz.

Yay Burcu 15 Ekim Günlük Burç Yorumları

Yay burcu bugün, Merkür Krion ile karşıt açı oluşturacak. Eşinizin veya sevgilinizin sorunları olduğunun farkına varacaksınız. Tartışılması gereken konuları bir kenara bırakarak daha çok onun huyundan gitmek isteyebilirsiniz. Yakınınızdaki insanın sizin desteğinize ihtiyacı olduğunu görmek manevi anlamda kendinizi güçlü hissetmenizi sağlayacaktır.

Oğlak Burcu 15 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Oğlak burcu bugün, Merkür Krion ile karşıt açı oluşturacak. Aile içerisinde ortaya çıkan sorunlardan dolayı kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Anne veya babanızın arasını bulmak için ekstra çaba sarf edebilir, onlarla uzun uzun konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Kardeşlerinizle aranızda probleme neden olan bir konudan dolayı ortaklığı bozabilirsiniz.

Kova Burcu 15 Ekim Günlük Burçlar

Kova burcu bugün, Ay sizin burcunuzda ilerliyor ve Merkür Krion ile karşıt açı oluşturacak. Yakın çevrenizle olan iletişiminiz herzamankinden daha çok ön plana çıkabilir. Çevrenizde zor zamanlar geçiren, bu yüzden hassas olan birisi var ise onunla daha dikkatli iletişim kurmaya özen göstermelisiniz. Her ne kadar söyliyecekleriniz de haklı olsanız da zamana bırakmak en iyisi olacaktır.

Balık Burcu 15 Ekim Burç Yorumları

Balık burcu bugün, Merkür Krion ile karşıt açı oluşturacak. Maddi anlamda sizi endişelendiren durumları göz önünde bulundurarak farklı çözüm yolları arayışı içerisine girebilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız. Maddi anlamda kendinizi güvende hissedeceğiniz durumlarla da karşılaşabilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.