15 Ekim 2022 Günlük Burç Yorumları

8.945

15 Ekim 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları; Ay, İkizler burcunda ilerliyor ve saat 19.11’de Yengeç burcuna geçiş yapacak. Ay, Mars kavuşumu gerçekleşecek. Daha öncesinden yapamadığınız işler varsa eğer bunlar için yeteri cesareti bulabileceksiniz. Ailenizle birlikte zaman geçirmek sorunlarınızı çözmenize yardımcı olacak.

15 Ekim 2022 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 15 Ekim Günlük Burç Yorumları

Aslında oldukça deneyimlisiniz ancak bazen fazlasıyla güveninizi kaybediyorsunuz. Bazen iş hayatınız da altından kalkamayacağınız yüklerin altına giriyorsunuz ve bunu başaramayınca söylemekten çekiniyorsunuz. Oysa kaygılarınız yersiz, birikimleriniz ve tecrübenizle başarı çok zor değil, kendinize güvenmelisiniz. .

Boğa Burcu 15 Ekim 2022 Günlük Burç Yorumları

Bugün enerjinizi kişisel gelişiminizle ilgili konulara yönlendirebilirsiniz. Yakında artabilecek sorumluluklarınız açısından bu ciddi önem taşıyabilir. Şimdiden planlamalar yapmanız sizin için çok daha kolaylaştırıcı olacaktır. Özel hayatınızda ise geride kaldığını düşündüğünüz ilişkiniz yeniden gündeme gelebilir. Bu kez geç kalmamalısınız.

İkizler Burcu 15 Ekim Günlük Burçlar

Ailevi konularda sıkışıklıklar meydana gelebilir. Bazı konuları kabullenmek durumunda kalabilirsiniz. Eşinizle ilgili zihninizi kurcalayan durumlar olabilir. Yakın çevrenizde sizi zorlayan olaylar yaşanabilir. Güven aradığınız durumlar gündeminizi meşgul edebilir. emlak işleriyle ilgilenebilirsiniz. Gün içinde ilgilendiğiniz konularda sonlanmalar olabilir.

Yengeç Burcu 15 Ekim Burç Yorumları

Bugünlerde çevrenizdekilerle bazı prüzler yaşayabilirsiniz. İletişim konusunda hassas bir dönemdesiniz. Size ulaşmak bir hayli zorlaşıyor. Sevdiklerinize kapılarınızı kapatmayın. İlişkinizin sınırlarını ayarlamak sizin elinizde. İşyerinde beklediğiniz gelişmeler için biraz sabır. Her şey güzel olacak. Diş problemleriniz olacak, dikkat.

Aslan Burcu 15 Ekim Günlük Burç Yorumları

Ay, duygusal yaşamınızla ilgili bazı pürüzle çıkarabilir. Partnerinizle ortak görüşlere sahip olmayacaksınız. Onun alıngan tavırları yüzünden sinirlenebilirsiniz. Aklınıza gelen her şeyi yaşama geçirme konusunda acele ediyorsunuz. Küçük hatalar sonradan önem kazanabilir.

Başak Burcu 15 Ekim 2022 Günlük Burç Yorumları

Bugün tüm enerjiler sizin. Enerji patlaması yaşayabileceğiniz bir gündesin. Bugün her konuda mücadeleci davranabilir, korkusuzca risk alabilirsiniz. Yaşamınla ilgili konularda düşünmeden karar alabilirsiniz. Ama yine de tüm kararları tekrar tekrar düşünüp almalısınız. Sevdiklerinize karşı duygularınızı kontrol altında tutmaktan vazgeçmelisiniz.

Terazi Burcu 15 Ekim Günlük Burçlar

Aşk hayatınız da olumsuz yönde bir hareketlilik var partneriniz adeta sizden uzaklaşmak istiyor. Onu anlamalısınız belki de doğru kişiyle değilsinizdir. Bir menkul yatırım söz konusu ancak hala karar vermiş değilsiniz ve etraflıca düşünmeniz sizin için karlı olacaktır. Diyetlerinize bir yenisini eklemektense var olan diyetiniz yapıp kararlı davranıp kilo probleminizden kurtulmanız mümkün.

Akrep Burcu 15 Ekim Burç Yorumları

Önümüzdeki birkaç gün sizin için bir etkinlik, seyahat ve haber dönemi de olabilir. Tatil fırsatı bulabilirseniz, ihtiyacınız olan dinlenmeye kavuşabilirsiniz. Mümkünse, bazı şeyler ters gidebileceğinden, yeni bir şey almamaya dikkat edin. Yeterince çabayla, çöken her şeyi onarabilirsiniz.

Yay Burcu 15 Ekim Günlük Burç Yorumları

Unutmayın, kendinizi çevrenizdeki düşmanca görüşten korumanın en iyi yolu, sonsuz yardımseverliğinizdir. Enerjinizi ilişkilerinize taşıyabilen ender insanlardan birisiniz. Pek çok insanı her şeye ikna ediyorsunuz. Bu günlerde sağlığınıza dikkat edin. Sürekli yorgunluktan şikayet ederseniz sonuç alamazsınız. Zaman ayırmalısın.

Oğlak Burcu 15 Ekim 2022 Günlük Burç Yorumları

Partneriniz tavrınızdan rahatsız oluyor ve bazen oldu bittiniz olduğunu düşünüyor. Bu durumu düzeltmek size kalmıştır, ancak istediğiniz şey ilişkinizde her zaman söz konusu olmayabilir. Mali zorluklarla karşılaşmamak için giderlerinizi biraz azaltmalı hatta tasarruf etmelisiniz. Ailen sorumlu olduğuna inanıyor ve bu sorumluluklardan bunalmış olsan da, onların farkında olman gereken beklentiler var.

Kova Burcu 15 Ekim Günlük Burçlar

Arkadaş çevrenizde sizi destekleyen arkadaşlarınızla duygusal bağlarınızı pekiştirmek için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz. Bugün, Parasal konularda beklediğiniz performansı güçlü dostlarınız sayesinde elde edeceksiniz. Gerekli atılımlarınız için alacağınız önemli destekler, size istediğiniz desteği sağlayacaktır.

Balık Burcu 15 Ekim Burç Yorumları

Bugün çocuklarınızla ilgili işler sizi oyalayabilir. Gereksiz harcamalarınızı kısmalısınız. Hobilerinizle ilgili sorumluluklar alabilirsiniz. Kendinizi yaratıcı bulduğunuz konularda daha fazla ilerlemek isteyebilirsiniz. İşlerinizde risk almak için acele etmeyin. Diyete başlamak isteyebilirsiniz. Kişisel konularda tekrarlanan durumlar olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.