Kadınlar Duysun

15 Mayıs 2018 Yeniay Etkileri

13.05.2018
52.530
15 Mayıs 2018 Yeniay Etkileri

15 Mayıs 2018 Yeniayı saat 14:49 da Boğa Burcu 24°’sinde gerçekleşiyor. Arkadan konuşulanlar, iyi niyete vurulan darbeler, yüze gülüp kazılan kuyular, duygu sömürüleri ve dahası. Hepsinin hesabı bu zamanda görülüyor. Yeniayın burçlara etkisi bireysellik şeklinde öne çıkıyor. Bu durum bazılarımızın geri çekilmesine bazılarımızın tam tersi yönde hareket etmesine neden oluyor. Yaşamlar dönüşüyor. Gereken hukuki süreçler başlıyor, beklemeler son buluyor ve belirlenen yeni stratejiler uygulanıyor.

2018 Boğa Yeniayı etkileriyle burçlar daha kontrolcü ve hesaplı hareket ediyor. Boğa Burcu, Aslan Burcu, Akrep Burcu ve Yay Burçları bu süreçte daha hızlı düşünerek karar alıyor. Başak Burcu, Terazi Burcu, Koç Burcu ve Yengeç Burcu yaşananları zamana bırakmayı tercih ediyor. Hissedilenlerle fark edilenler her durumda birbirini tutmuyor. Hayallerin ve rüyaların birbirine karışacağı bu zaman içinde zihin oyunları devreye giriyor. Stres, ani öfke ve olaylara verilen tepkileri iyi ayarlamak gerekiyor. Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu ve İkizler Burcu esnek olmaya daha meyilli.

Yeniayda yapılacaklar arasında duygusal iletişimde diyaloglara önem vermek en başta geliyor. Alım-satım ve parasal alanda iyi organize olmak, plansız, programsız hareket etmemek yerinde olacaktır. İlk günlerde etkisi daha yüksek olacak olan Yeniay sınırları zorlayabilir. Dikkat dağınıklıkları günlük yaşam da dahil her alana farklı şekilde yön verebilir. Yanlış anlaşılmalara da açık bir süreç. Belirsiz tartışmalara girmemek gerekiyor. Yine, düşünmeden konuşmak, gereksiz sözler vermemek ve fikir belirtmeden önce iki defa düşünmek Yeniayda yapılacaklar arasında yer alıyor.

2018 Boğa Yeniayının Burçlara Etkisi

- Sponsor Bağlantılar -
loading...