Kadınlar Duysun

15 Mayıs Günlük Burç Yorumları

15.05.2019
9.266

15 Mayıs 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları; Burcunuzun günlük yorumlarına bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Günlük yorumlarınızı takip ederken yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ediyoruz.

15 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Bugün kendinizi daha zinde ve enerjik hissedebileceksiniz. Maddi açıdan 4 hafta rahatlık gözlemlenebilir. İnsanların sizinle iletişime geçmek isteyeceği bir gündesiniz. Yakın çevrenizle tartışma yaşanabilir. Kırılmaktan ve kırıcı olmaktan sakının. Doğru yaklaşımla arkadaş çevrenizi genişletebilirsiniz.Yeni planları yapmak sizden beklenebilir yada katılımınız beklenebilir. Sosyal çevrenizle bir etkinlik gerçekleştirebilirsiniz. Gününüzün keyfini çıkarabilirsiniz.

Boğa Burcu 14 Mayıs

Bugün yeni durum ve öneriler karşınıza çıkabilecek. İçereceği riske rağmen değerlendirmeyi düşünebilirsiniz. Risk alırken tedbiri de elden bırakmayın. Kalkışacağınız yeni uğraşda aileniz ve dostlarınız destek olabilir. Yeni fikirler sevdiğiniz kişiden de gelebilir. Size yeni tercihler açabilir ve farklı bir yöne açılabilirsiniz. gelecek günlerde maddi olarak rahatlık manevi olarak huzurlu olacaksınız. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

İkizler Burcu Günlük Yorum

Size zevk veren bir birliktelik, işbirliği içinde verimli bir dönem görünüyor. Sizde bu ortama katkı sağlamaya, veriminin artmasına odaklanmalısınız. Özel hayatınızda da içe kapanık bir ruh haline düşmemeli, çevrenizle kaynaşmalısınız. Aynı uyarılar aşk hayatınız içinde geçerli olabilir. Uyumlu bir birliktelik, amaç birliği başarı ve ilerlemeyi getirebilir. Takım halinde bir uyum sağlayabilirseniz herkes için verimli durum söz konusu olacaktır.

Yengeç Burcu Bugün

Düşünme gücünüz yeni ufuklar açacak. Beklediğiniz iş gelişmesi olabilir. Çevrenizdekilerin fikirlerinide gözönüne alın ve harekete geçin. İşinizde ilerlemeler azminizi arttırıyor ve teşvik ediyor. Planlı çalışamayı sürdürdükçe altına girdiğiniz tüm yüklerin üstesinden geleceksiniz. Beklemediğiniz harcamalar çıkabilir ve bu harcamalardan kaçınamayabilirsiniz. Sevdiklerinizi ihmal ettiğiniz kaygısı ile bu aralar onlara zaman ayırabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Aile ilişkileri gündeminizi oluşruracak. Günlük sorunlarınızın arttığını hissedebilirsiniz. Bu durumda ilk yapmanız gereken direnç göstermeniz, hedeflediğiniz durum ile mevcut gelişmeleri iyice tartmanızdır. Gelişmeler için kişileri suçlamak yerine mevcut duruma göre öncelikli hedef ve ona göre bir yol belirlemelisiniz. Sakin düşünmeye ve kötümserlikden uzak bir bakışa odaklanırken çok uçuk beklentiler içine de girmeyin

Başak Burcu Günlük Yorum

Kendine güvenen, sakin yapınız size güç veriyor. Beklenmedik olumsuz durumlarda bile sakin kalıp enerjik davranarak sorunlarınızla başa çıkıyorsunuz. Maddi konularda dikkatli davranmanız gereken bir dönem. Son durum ve olayların size bile çok karışık görünmesine, heves kırıklığı yaratmasına izin vermemelisiniz. Kendiniz için olduğu kadar çevreniz içinde sukuneti korumalısınız. Önümüzdeki günlerde eğitim konusunda olumlu gelişmeler var.

Terazi Burcu Bugün

Kendinizle ilgileneceğiniz bir gün geçireceksiniz. Sevdiğiniz biriyle le tartışabilirsiniz. Olumlu iyimser düşünmeye ve çözüme odaklanmaya ihtiyacınız olan bir dönem malesef. Günlük sorunlar bir müddet daha yakanızı bırakmıyor. Moraliniz bozuk olduğundan çözüme konsantre olamıyorsunuz. Öncelikle olumlu düşünmeye, elinizden geldiği kadar sorunla mücadeleye devam. Bunları yaptığınızda sorun kolayca çözümlenmeye başlayacak. Huzurlu günler yakında.

Akrep Burcu Günlük

Cesaret ile temkinli olmak arasında gidip geleceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Bu durum halsiz hirrettirebilir. Sağlığınıza dikkat. Yaptığınız işin hakkını veriyorsunuz ama hep daha farklı bir iş düşlüyorsunuz. Abartılı cesaretiniz ile ani bir kararla iş değişikliği düşünebilirsiniz. Benzeri durum iş örneği dışındaki konularda da yaşanabilir. Bu huyunuz yakın çevrenizden zaman zaman tepki alıyor. Evlilik ve arkadaşlık teklifleri olabilir.

Yay Burcu Bugün

İşinize olan tutkunuz ve büyüklerinizin / amirlerinizin sizden beklentileri sizi yoğun bir iş ortamına soktu. Sizinde işinize düşkünlüğünüz bunu körüklüyor ama hem uyku ve sağlığınızı hem de aile ve çevrenizi ihmal edebilirsiniz. Üstelik bildiğiniz yöntemler bu defa çözüm getirmeyebilir farklı yollar deneyebilirsiniz. Kendinize, sevdiklerinize ve çevrenize zaman ayırmalısınız. Önünüzdeki günler daha yoğun olabilir ve zaman bulmakda daha da zorlanabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Gelecek ile ilgili düşünceler ve kararlar gündeminizde olabilir. Aldığınız sonuçlara bakarak çabalarınızın karşılığını almadığınızı düşünebilirsiniz. Bu durum isteksizlik yaratabilir. Fakat Aşk ve aile hayatınızdaki olumlu gelişmeler size bunları unutturacak ve gününüzün keyfini çıkarttıracak görünüyor. Aradığınız huzuru buluyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Yorum

Geçtiğimiz günlerde herşey bugünden daha iyi gidiyor olabilir. Bugün bir yoğunluk veya engelle karşılaşabilirsiniz ve bu sizi rehavetden uzaklaştırabilir. Bu gibi durumlarda bazen esnek davranıp engelin yanından geçmeniz, bazen üstüne gidip yıkmanız yada üzerinden atlamanız gerekecek. Gücünüze göre seçim sizin. Bu uğraş içinde evinizi ailenizi ihmal etmemeye özen göstermelisiniz. İlginizi vermeniz konuları da çevrenizi de ihmal etmeyin.

Balık Burcu Bugün

İç dünyanızda ve uğraştığınız iş-konularında gayet rahat bir dönemdesiniz Hedefinize doğru ilerlemektesiniz. Etrafınızdakilerden sadece sizinle aynı fikirde olanla irtibat halindesiniz. Fikir birliği ettiklerinizle bir arada olmak da güzel ama karşıt görüşleride değerlendirmelisiniz. Farklı görüşleri de alarak daha gerçekçi, daha tedbirli ve sonuca ulaşabilir seçimler yapabilirsiniz. Karşıt görüşlerde fikirlerinize katkı sağlayacak noktalar bulabilirsiniz.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.