15 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

14.155

Ay Yay burcuna doğru ilerliyor. Enerjiniz oldukça yüksek olacak ve bu yüzden kendinizi iyi hissedeceksiniz. Yarım bıraktığınız uğraşmak istemediğiniz olayları tamamlamak isteyebilirsiniz.

15 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Bugün işinizle ilgili yürüttüğünüz projenin neticelerini alma günü. Alacağınız tepkilerle gururunuz okşanacak ve yetenekleriniz için şükredeceksiniz. Kendinizi yaşadıklarınızı ve yaptıklarınızı değerlendirerek öz disiplininizin sizi yönlendirdiği doğrultuda mühim kararlar alabilirsiniz. Yurt dışı ile bağlantılı eğitim ya da işinizle ilgili yeni ve mühim gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu 15 Nisan

Bugün iş hayatında ekip olarak yeni bir başarıya imza atabilirsiniz. Bunda katkınız tartışılmaz. Sadece çevrenizdeki insanların tüm yükünü omuzlamanız hem sizi yoruyor hem de onları verimsiz kılıyor. Yönlendirici olabileceğiniz bu süreci akıl ve disiplinle devam ettirmeniz icap ettiğini aklınızdan çıkarmayın. Mide problemlerine dikkat.

İkizler Burcu Günlük Yorum

Bugün iş hayatınızla ilgili sizin dışınızdaki gelişmeler ve başkalarının etkisiyle size uygun olmayan tercihler yapabilirsiniz. O nedenle kararlarınızı sezgilerinizin sizi yönlendirdiği yöne bakılırsa belirleyin. Aile yaşamınızda ev ve aileyi ilgilendiren mevzularda bir fazlaca imkanla karşılaşabilirsiniz. Parasal mevzularda sevineceğiniz günler başlıyor.

Yengeç Burcu Bugün

Bugünlerde iş hayatınızla ilgili fazlaca daha öz verili ve ilkeli bir emek verme seçimi belirlemelisiniz. Anlık kararlar almaktan uzak durmalısınız. Başarılarınız yeni kapılar açabilir. Partnerinizle yaşadığınız ufak tartışmaları büyütmemelisiniz. Idrak etmek ve anlaşılmak her ikinize de iyi gelecektir ve problemler beklediğinizden süratli çözülecektir.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Son zamanlarda oldukça yoruluyorsunuz. Sadece bu temponun size getireceklerinin bilinciyle hareket etmeli ve dinlenebilmek için her fırsatı değerlendirmelisiniz. Sizden daha yukarı kademedeki insanoğlu sizi, girişimlerinizden dolayı destekleyecekler yeni girişimler içinde yolunuzu açacaklardır. Hususi hayatınızda bugün hayal kırıklarınız bitiyor ve kalbinizin kanayan yarası kapanıyor.

Başak Burcu 15 Nisan

Bugün güne işinizle ilgili güzel haberlerle başlayacaksınız. Uzun süreden beri beklediğiniz bir haberi alabilir maddi anlamda beklentilerinizi fazlası ile karşılayacak yeni bir imkana kavuşabilirsiniz. Bugün kendinizi ifade gücünüz son aşama yüksektir. Hususi yaşamınızda ise beraber olduğunuz insanoğlunun sevgisini tüm içtenliği ile ifade etmesi ile ilişkiniz değişik bir boyut kazanacak.

Terazi Burcu Bugün

İşinizle ilgili yurt dışı kapıları açılabilir. Hayallerinize gittikçe yaklaştığınızı hissederek büyük bir coşku yaşayacaksınız. Fakat karar aşamasında yakınlarınızdan fazlaca kendi isteğinizin ne olduğuna ehemmiyet vererek hareket etmelisiniz. Siz ayaklarınızın üstünde sağlam duracaksınız ki sevdiklerinize faydanız olsun. Partneriniz esasen hep sizin yanınızda.

Akrep Burcu Günlük

İş değişiklik yapmak ya da yeni bir işe adım atmak için iyi zamandasınız. Enerjiniz ve motivasyoınunuz oldukça yüksek. Bu şekilde zamanlarda karşınızdakileri etkileme gücünüz oldukça yüksek. Bugün sanatla alakalı etkinlikler için de iyi bigün. Kültürel etkinlikler size daima iyi gelmiştir. Partnerinizle daha çok zaman geçirmeyi de dikkatsizlik etmeyin.

Yay Burcu Bugün

Bugün işinizde resmi dairelerle ilgili mevzularda bir ekip aksaklıklar söz mevzusu olabilir. İletişim gücünüzü ortaya koymalı ve aksi gelişen vakaları lehinize çevirebilirsiniz. Bugün arkadaşlık ilişkileriniz başınızı ağrıtabilir dikkatli davranın. Sağlığınızla ilgili bir süredir ertelediğiniz sorunları ciddiye almanız gerekiyor artık.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Son günlerde yaşadıklarınızın yarattığı duyguları olumsuzluk olarak algılamayın. Bunu,kendinize yaptığınız bir öz eleştiri olarak değerlendirip yeni bir yol çizebilir ve bundan sonrası için içinizde ki sesi dinleyerek doğrularınızı hayata geçirebilirsiniz. Hususi hayatınızda ise mevcud problemleri bir yana bırakın. Bugün sizin için iyiliklerle dolu bir başlangıç olabilir siz bir adım atın yeter ki.

Kova Burcu Günlük Yorum

Bugün zihninizin bir fazlaca karışık. İsteklerinizi ve yaptıklarınızı sorgulayacağınız bir gündesiniz. Geçmişte size doğru gelen şeyler bugün gelmeyebilir ve o dönemlerde istemeden de olsa sergilediğiniz davranışlarınızdan pişmanlık duyabilirsiniz. Hususi hayatınızda ise anlık heveslerle duygularınızdan güvenli olmadan hareket etmelisiniz.

Balık Burcu Bugün

Bugün dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan en mühim mevzu geçmişte problemler yaşadığınız ve zararlar gördüğünüz insanoğlu. Onların yeniden size yaklaşmalarına izin vermeniz ve onların gerçeği saklayan gülen yüzlerine güven etmeniz sizi hemen sonra fazlasıyla üzecektir. Öte taraftan bugün karşı cinsin yoğun ilgisi ruhunuzu okşayacak. Fakat dikkat birden fazla insanoğlunun ilgisi doğru karar vermenize engel olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.