15 Ocak 2022 Günlük Burç Yorumları

7.325

15 Ocak 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları; Ay, İkizler burcunda ilerliyor. Retro hareketinde olan Merkür ve Uranüs yılın ilk kare açısını gerçekleştirecek. İletişim anlamında sıkıntılar yaşayabilir, dargınlıklar yüzünden kararsız kalabilirsiniz. Aceleci davranmamalı, sakin kararlar alarak ilerlemeye çalışmalısınız.

15 Ocak 2022 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 15 Ocak Günlük Burç Yorumları

Koç burcu bugün, retro hareketinde olan Merkür ve Uranüs yılın ilk kare açısını gerçekleştirecek. Gündelik hayatınızda oluşan rutinin dışına çıkmak isteyebilirsiniz. Sıkıldığınızı hissettiğiniz durumların üzerine duracak buralarda yenilikler yapmak isteyeceksiniz. Çevrenizdeki insanlarla aranızda oluşan iletişimde ufak tefek sorunlarla karşılaşabilirsiniz. 

Boğa Burcu 15 Ocak 2022 Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu bugün, retro hareketinde olan Merkür ve Uranüs yılın ilk kare açısını gerçekleştirecek. Sorunlara çözüm bulmak zannettiğiniz kadar kolay olmayabilir. Düşünce biçiminizi değiştirmeli, elinizden geldiğince yeni oluşumlara odaklanmalısınız. Size iyi gelecek olan kişilerle birlikte zaman geçirmek isteyebilirsiniz. 

İkizler Burcu 15 Ocak Günlük Burçlar

İkizler burcu bugün, Ay sizin burcunuzda ilerliyor. Retro hareketinde olan Merkür ve Uranüs yılın ilk kare açısını gerçekleştirecek. İş hayatınızla ilgili yaşamış olduğunuz sorunlar son zamanlarda artış göstermiş olabilir. Kendinizi bu alanlarda sıkmamalı, olayları zamana bırakmaya çalışmalısınız.  

Yengeç Burcu 15 Ocak Burç Yorumları

Yengeç burcu bugün, retro hareketinde olan Merkür ve Uranüs yılın ilk kare açısını gerçekleştirecek. İkili ilişkilerle tahmin etmediğiniz problemlerler karşılaşabilirsiniz. Biraz daha sakin olmaya çalışmalı, karşınızdaki insanları dinlemeye önem vermelisiniz. Maddi anlamda sizi telaşlandıran durumlar varsa bunlar üzerine yoğunlaşabilirsiniz. 

Aslan Burcu 15 Ocak Günlük Burç Yorumları

Aslan burcu bugün, retro hareketinde olan Merkür ve Uranüs yılın ilk kare açısını gerçekleştirecek. İç sesinizi dinleyecek ve yapmak istediğiniz yeniliklere öncelik vereceksiniz. Kardeşlerle, akrabalar veya komşularla daha çok zaman geçirebilir, duygu paylaşımında bulunabilirsiniz. 

Başak Burcu 15 Ocak 2022 Günlük Burç Yorumları

Başak burcu bugün, retro hareketinde olan Merkür ve Uranüs yılın ilk kare açısını gerçekleştirecek. Gün içerisinde duygularınıza yön verecek olan bazı kararlar almak isteyebilirsiniz. Geçmişten gelen sorunlarla yüzleşmek canınızı biraz da olsa sıkabilir. Aile içerisinde ortak bir kanıya varılması gereken durum söz konusu olabilir. 

Terazi Burcu 15 Ocak Günlük Burçlar

Terazi burcu bugün, retro hareketinde olan Merkür ve Uranüs yılın ilk kare açısını gerçekleştirecek. Mantığınızı devreye sokacak iş hayatınızı buna göre değerlendirmeye çalışmazsınız. Yapacak olduğunuz bazı değişiklikler sayesinde maddi durumunuzu güçlendirebileceksiniz. 

Akrep Burcu 15 Ocak Burç Yorumları

Akrep burcu bugün, retro hareketinde olan Merkür ve Uranüs yılın ilk kare açısını gerçekleştirecek. Gelir odaklı düşünmeniz sayesinde kendinizi daha güvende hissedebileceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirmek gün içerisinde size iyi gelebilir. Yakın bir arkadaşınızla daha çok zaman geçirmek isteyeceksiniz. 

Yay Burcu 15 Ocak Günlük Burç Yorumları

Yay burcu bugün, retro hareketinde olan Merkür ve Uranüs yılın ilk kare açısını gerçekleştirecek. Duygusal anlamda tetiklendiğinizi düşündüğünüz bir konuyu ortadan kaldırmak isteyebilirsiniz. Ailenizin sorunları ile ilgilenecek ve farklı çözüm yolları bulmaya çalışacaksınız. Yaratıcı tavırlarınız sayesinde mesleki anlamda kendinizi geliştirmeye çalışabilirsiniz. 

Oğlak Burcu 15 Ocak 2022 Günlük Burç Yorumları

Oğlak burcu bugün, retro hareketinde olan Merkür ve Uranüs yılın ilk kare açısını gerçekleştirecek. Evinizin içerisinde yapacak olduğunuz değişiklikler var iste buralara belli bir miktar para harcamak zorunda kalabilirsiniz. Fazla harcamalardan uzak durmak istesenizde durumlar gün içerisinde değişkenlik gösterebilir. 

Kova Burcu 15 Ocak Günlük Burçlar

Kova burcu bugün, retro hareketinde olan Merkür ve Uranüs yılın ilk kare açısını gerçekleştirecek. Sizi zorlayan durumları çevrenizdeki insanlarla konuşmayı tercih edeceksiniz. İşinizle ilgili tamamlamanız gereken bir proje var ise buna odaklanabilirsiniz. Evinizin içerisinde daha çok zaman geçirecek, eksik kalanları tamamlamaya çalışacaksınız 

Balık Burcu 15 Ocak Burç Yorumları

Balık burcu bugün, retro hareketinde olan Merkür ve Uranüs yılın ilk kare açısını gerçekleştirecek. Duygusal anlamda yıprandığımızı düşündüğümüz bir konuyu kapatmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızı ilgilendiren durumlar ön plana çıkabilir partnerinizle birlikte daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz. 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.