15 Şubat 2022 Günlük Burç Yorumları

9.522

15 Şubat 2022 Salı Günlük Burç Yorumları; Ay, Yengeç burcunda ilerliyor ve saat 14.20’den sonra Ay, Aslan burcuna geçiş yapacak. Aynı zamanda Valex kapısı yani ‘kaderin kapısı ve Güney Düğümü ‘geçmişin yaraları’ kavuşum içerisinde olacak.

15 Şubat 2022 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 15 Şubat Günlük Burç Yorumları

Koç burcu bugün, geçmişte yarım kalmış bir ilişki gün içerisinde kafanızı karıştırabilir. Kendinizden emin olmadan yeni bir adım atmak istemeyebilirsiniz. Duygusal anlamda sizi zorlayan bir durumu dile getirecek ve bunlar üzerine kendi içinizde yeni kararlar alacaksınız.

Boğa Burcu 15 Şubat 2022 Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu bugün, ailenizle birlikte zaman geçirmek sizin için gün içerisinde oldukça önemli olmaya başlayacak. Anne ve babanızın hayatlarında sorun olarak gördüğünüz bir durumu elinizden geldiğince düzeltmeye çalışacaksınız. Başkalarından almış olduğunuz duyumlarla ilerlemenin size yakışmadığını düşüneceksiniz. 

İkizler Burcu 15 Şubat Günlük Burçlar

İkizler burcu bugün, kendinizi baştan aşağıya değiştirmek isteyebilirsiniz. Bununla ilgili çevrenizden de destek almayı ihmal etmeyeceksiniz. Sağlığınıza her zamankinden daha fazla dikkat etmek isteyeceksiniz. Sizi zorlayan durumları ve konuları hayatınızdan çıkarmaya çalışacaksınız. 

Yengeç Burcu 15 Şubat Burç Yorumları

Yengeç burcu bugün, duygusallıktan uzaklaşma kararı alacak, bununla ilgili yeni adımlar atacaksınız. Çevrenizde öfkelendiğiniz kişiler varsa bu kişilere karşı daha kontrollü bir şekilde davaranacaksınız. Sakin bir şekilde kalmayı tercih edecek, olabildiğince kendi içinize yöneleceksiniz. Ani tepkilerden dolayı kendinizi kontrol etmek önceliğiniz olmalı. 

Aslan Burcu 15 Şubat Günlük Burç Yorumları

Aslan burcu bugün, inatçı tavırlanırınız yüzünden kendinizi yalnız kalmış hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek size iyi gelmeye başlayacak. Sağlığınızı olumsuz etkileyen koşulları en baştan değerlendirme kararı alabilirsiniz. Bu kararların size iyi geldiğini fark etmeye başlayacaksınız.

Başak Burcu 15 Şubat 2022 Günlük Burç Yorumları

Başak burcu bugün, kişisel gelişiminize destek olan yeni hobi alanları edinemeye başlayabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onların hayatlarıyla ilgili maddi bir destek yapmaya çalışacaksınız. Sorunlarınızı gözden geçirecek ve bunlar üzerine yeni kararlar alma yolunda ilerleyeceksiniz. 

Terazi Burcu 15 Şubat Günlük Burçlar

Terazi burcu bugün, düşünce biçiminizde sizi zorlayan durumlar varsa bu durumları kendi içinizde halletmeye çalışacaksınız. Bakış açınızı değiştirecek olan kişilerle tanışabilirsiniz. Dostlarınızla ilgili yapacak olduğunuz etkinlikler sizi sorunlarınızdan uzaklaştırmaya başlayacak.

Akrep Burcu 15 Şubat Burç Yorumları

Akrep burcu bugün, kendinizi bugün daha iyi hissetmek isteyeceksiniz. Sizi rahatsız eden durumların üzerinden geçmek ve bunlarla ilgili çevrenizde güvendiğiniz insanları dinelemek sizi iyi gelecek. Aşk hayatınızla ilgili problemlerinizi görmezden gelmek yerine daha da üzerine gitmeye çalışacaksınız. 

Yay Burcu 15 Şubat Günlük Burç Yorumları

Yay burcu bugün, Çocuklarınızın hayatını ilgilendiren bir konuyu detaylı bir şekilde açıklığa kavuşturmak isteyebilirsiniz. Sağlık sorunlarınızı ihmal etmek istemeyeceksiniz. Düşünce tarzınızı yavaş yavaş değiştirmeye başlayacaksınız.

Oğlak Burcu 15 Şubat 2022 Günlük Burç Yorumları

Oğlak burcu bugün, duygusal anlamda sizi zorlayan bazı süreçleri geride bırakma kararı almaya hazır olacaksınız. Mantığınızı zorlayan konulardan ve kişilerden uzaklaşma kararı alabilirsiniz. Eğitiminizle ilgili kendinizi daha da geliştirmek isteyeceksiniz. 

Kova Burcu 15 Şubat Günlük Burçlar

Kova burcu bugün, gün içerisinde sezgilerinizin siz yanıltmadığını rahatlıkla anlayacaksınız. Arkadaş çevrenizle birlikte zaman geçirmek ve yeni etkinlikler planlamak içerisinde bulunduğunuz ruh halinizden çıkmanıza yardımcı olabilir. 

Balık Burcu 15 Şubat Burç Yorumları

Balık burcu bugün, yakın çevrenizde size ihtiyacı olan bir kişiye elinizden geldiğince destek olmak isteyebilirsiniz. Maddi anlamda da size ihtiyacı olan bir kişiye de destek vermek isteyebilirsiniz. Ruhsal olarak sizi bunaltan konulardan uzaklaşmak isteyeceksiniz. 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.