Kadınlar Duysun

15 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

11.07.2021
8.778

15 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları; Ay, Başak burcunda ilerliyor ve saat 17.32’de Terazi burcuna geçiş yapacak. Yakın çevrenizle aranızda sorun yaşamak istemiyorsanız iletişim şeklinize dikkat etmeye çalışmalısınız.

15 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 15 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Bugün şans sizin için çalışıyor. Bugün duygularınızın sizi götürdüğü yere gitmelisiniz. Olumlu fırsatlarınız lehinize gelişiyor. İşinizde çok iyisiniz hatta işinizin ehli bile sayılabilirsiniz. Doğru zamanda doğru işlerin kişisi olduğunuzu herkes biliyor. Fakat küçük hatalar canınızı sıkıyor. Maddi konularda çevrenize kulak vermeli ve para biriktirmelisiniz bu size zor gelse de aileniz sizi düşünüyor.

Boğa Burcu 15 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Hayatınız zorlu bir döneme giriyor. Partneriniz ya da ortağınızla bu hafta yoğun iletişim içinde olabilirsiniz. Karşı tarafın bencil yaklaşımı sizi rahatsız edebilir. Bir süredir konuşulmayan konularda bu hafta konuşulmaya başlayacak. Hafta ortasından itibaren ilişkinizde yeni ve parlak bir dönem başlayabilir. Yalnız olanlar hayatınıza her an biri girebilir.

İkizler Burcu 15 Temmuz Günlük Burçlar

Bugün sizin tüm ilginiz ailenizin üzerinde olacak. Partnerinize durumu doğru anlatmanız gerek çünkü onun da sizin için planları vardı. Ailenizin maddi problemlerinin gündeme gelmesi, iş temponuzdaki yoğunluğunuzu arttırırken, birçok işinizi de gün içine sığdırmanızı gerektirecek. Neyse ki sorumluluk duygunuzun gelişmiş olması nedeniyle, bulunduğunuz ortamın dışına çıkabiliyorsunuz.

Yengeç Burcu 15 Temmuz Burç Yorumları

Hislerini söylemekten çekinmemelisiniz aksine açık olmak size net sonuçlar getirir. Bu sıralar benliğinizi sorgulamakla meşgulsünüz biraz kafa toplama için küçük bir tatile ihtiyacınız var. İkili ilişkilerinizde sevginizden kaynaklanan zaaflarınız söz konusu ancak dikkatli olmalısınız karşı taraf sizi kullanıyor olabilir.

Aslan Burcu 15 Temmuz Günlük Burç Yorumları

İşle ilgili sorunlarınız bu artabilir. Sizi anlamadıklarını düşünüyorsunuz, haksız da sayılmazsınız. Ama erken karar vermeyin, önümüzdeki günler yeni gelişmeler olabilir. Partnerinizin size güzel bir teklifi olacak. Kabul edin çünkü bu size de iyi gelecek. Evinizle ilgili değişim planları bugün gündemde olabilir. Yenilikliler her zaman iyidir, işin olumlu tarafından bakın.

Başak Burcu 15 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Partneriniz sizin ilginizin azlığından şikayetçi oysa size göre her şey yolunda ancak bu da böyle devam etmez bir orta yol bulunmalı aksi halde her iki tarafta böyle basit bir meselenin büyümesi sonucu yara alabilir. Yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz ortamlarda bulunmak sizin için oldukça hoş zamanlar geçirmenizi sağlıyor. Bazı konularda insanların dikkatini çeken düşünceleriniz oluyor ancak bunları tartışmaya açmanı z halinde doğruya daha çabuk yaklaşabilirsiniz.

Terazi Burcu 15 Temmuz Günlük Burçlar

Son zamanlarda iş hayatınızdaki başarınız dikkat çekmeye başladı. Takdir topluyorsunuz. Başlattığınız konuları bir an önce tamamlamalısınız. Sonuca emin adımlarla yaklaşıyorsunuz. Duygusal yaşamınızla ilgili değişimler yapmalısınız. Yeni heyecanlar iyi gelecektir. Maddi konularda boyunuzu aşıyorsunuz bunun nedeni ise ailenize güveniyor olmanız ancak ailenizin de sizin dışında maddi yükümlülükleri olabilir bunu anlamalı ve ona göre hareket etmelisiniz.

Akrep Burcu 15 Temmuz Burç Yorumları

Bugün, atağa kalkmanız için iyi bir gün. Sakin yapınızın altında güçlü hedefleriniz var. Size sunulacak teklifleri olumlu bir şekilde değerlendirmeli ve sonuçlara mantıklı bir şekilde yaklaşmalısınız. Arkadaşlarınızın iş kapasitesi sizin için önem teşkil ediyor. Aşk hayatınızda güçlü bağlar oluşmaya başlıyor.

Yay Burcu 15 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Duygu ve düşüncelerinizin yaratıcılığınızla birleştirebileceğiniz bir gün. İşlerinizin ve ilişkilerinizin düzenli bir şekilde ilerlemesi sizin disiplininizin ve sorumluluk duygunuzun olumlu gelişmesinden ileri geliyor. Çevrenizden gerekli desteği alamayabilirsiniz. Dikkatli olun. Soğukkanlı kararlar verin. Parasal konularda sıkıntılı günler yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu 15 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

İş hayatınızdaki yoğun tempo sizi tüketme noktasına kadar gelmiş durumda. Kendinizi sadece işe odaklamnız ve hareket etmeniz hayatınızı içinden çıkılmaz bir hale sokmuş durumda. İnsan olduğunuzu hatırlamanın vakti geldi de geçiyor. Kendinize yaratacağınız küçük zamanlarla bu durumun üstesinden gelebilirsiniz.

Kova Burcu 15 Temmuz Günlük Burçlar

Bugün güne çalışma ortamınızın rahatlığıyla başlayacaksınız hatta öyle ki arkadaşlarınızla iş çıkışı buluşup başka şeyler yapmanın yollarını arayacaksınız. Maddi konularda hassas davranıyor olmanız sizin için avantaj olacak hatta birikim yapmanın faydasını yakın zamanda göreceksiniz. Kaygılanmayın zor günler hızlı gelip geçecek.

Balık Burcu 15 Temmuz Burç Yorumları

İş hayatınızda maddi anlamda oldukça şanslı bir gün geçireceksiniz. Zam alabilir önemli bir satış gerçekleştirebilirsiniz. Kısacası bugün işiniz sizi maddi anlamda kazançlı çıkaracak. Bugün gerçek dostlarınızın destek ve yardımını cömertçe görebilir uygulamayı düşündüğünüz fikir ve projeleriniz için gereken desteği alabilirsiniz. Yaşadığınız gergin günler yüksek enerjinizle ardınızda kalmaya başlıyor siz şimdi işinize odaklanmalısınız.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.