Kadınlar Duysun

16 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

13.12.2021
14.728

16 Aralık 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları; Satürn Uranüs’le kare açı oluşturacak. Ay, Boğa burcunda ilerliyor. İlişkilerde istenmeyen gerginlikler ortaya çıkabilir ve geçmişte yaşamış olduğunuz durumları düşünebilirsiniz. Yeni kararlar alırken karşınızdaki insana danışmayı ihmal etmemelisiniz. Mantığınız ve kalbinizin arasında karar vermeniz gereken bir güne adım atabilirsiniz, bu yüzden öfkeyle hareket etmemeye çalışmalısınız.

16 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 16 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç burcu bugün, Satürn Uranüs’le kare açı oluşturacak. Arkadaşlar, sosyal çevre ve ideallerinizle ilgili yapacak olduğunuz değişimler ortaya çıkabilir. Mesafeli olduğunuz arkadaşlarınızla  aranızda olan biteni baştan değerlendirmek isteyebilirsiniz. Olumsuz tavırlardan uzak duracak, uzlaşımcı bir yapıya bürüneceksiniz. Sorumluklarınızda artışsöz konusu olabilir ve zaman zaman sizi yorabilir. Kararlarınızı ertlememeye çalışmak sizin için en iyisi olacaktır. 

Boğa Burcu 16 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu bugün, Satürn Uranüs’le kare açı oluşturacak. Sorumluluklarınız yavaş yavaş artmaya başlayabilir. Üzerinizde hissettiğiniz yük yüzünden özgürlüğünüzün kısıtlandığını düşünebilirsiniz. Aklınıza geldiği gibi davranmak ve hayatınıza bu şekilde yön vermek isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki insanların her söylediği şeye evet demek zorunda değilsiniz. 

İkizler Burcu 16 Aralık Günlük Burçlar

İkizler burcu bugün, Satürn Uranüs’le kare açı oluşturacak. kontrolünüz dışınsa gerçekleşen olaylara çok fazla müdahile yapamadığınızın farkan varabilirsiniz. Sizi sarsan bir kaç konuyu ön plana taşıyan olaylar da gündeminiz içerisinde yer alabilir. Hayata karşı olan bakış açınızı değiştirmeye çalıacak ve olumsuzluklardan uzak durmak isteyeceksiniz. 

Yengeç Burcu 16 Aralık Burç Yorumları

Yengeç burcu bugün, Satürn Uranüs’le kare açı oluşturacak. Sosyal çevreniz ve idealleriniz ile ilgili durumlar ön plana çıkabilir. Aynı zamanda maddi anlamda yapacak olduğunuz yeniliklerde gündem de yer alabilir. Farklı arkadaş çerveklerine girecek ve yeni ortamlar edinmeye çalışacaksınız. İç dünyanızda karmaşıklık yaşadığınız durumlar varsa bunlarla ilgili de kararlar almak isteyebilirsiniz. 

Aslan Burcu 16 Aralık Günlük Burç Yorumları

Aslan burcu bugün, Satürn Uranüs’le kare açı oluşturacak. İş hayatınız, kariyeriniz ve toplumsal meselelere kafa yorabilirsiniz. Sizinle ilgili olmayan ama sizin müdahile etmeniz gereken birkaç durum yüzünden kendinizi stresli hissedebilirsiniz. İşinizde yükselme yaşayabilisiniz. Uzun zamandan beri mutsuz bir ilişki içerisindeyseniz, bu ilişkiyi artık bitirme kararı alabilirsiniz. 

Başak Burcu 16 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

Başak burcu bugün, Satürn Uranüs’le kare açı oluşturacak. Gündelik işlerinize yoğunlaşabilir, yapmak istediğiniz şeylerin sıralamasını belirleyebilirsiniz. Kendinize ayırmak istediğiniz zaman başkaları tarafında eleştirilebilir. İş hayatınızda yaşadığınız problemlerden uzaklaşmak, sizin için en iyisi olabilir ve kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz. 

Terazi Burcu 16 Aralık Günlük Burçlar

Terazi burcu bugün, Satürn Uranüs’le kare açı oluşturacak. Aşk hayatınız ve paranızla ilgili konuları ön plana taşıyan durumlarla ilgilenmek zorunda olabilirsiniz. Çocuklarınızın problemleriyle ilgilenmek öncelikleriniz arasında yer almaya başlayabilir. Secgilinizle veya eşinizle daha çok zaman geçirmek için yeni bir planlama yapmanız gerekebilir. 

Akrep Burcu 16 Aralık Burç Yorumları

Akrep burcu bugün, Satürn Uranüs’le kare açı oluşturacak. İkili ilişkilerinizi ön plana çıkaran durumlarla karşılaşabilirsiniz. Beklenmedik bir zamanda, tahmin etmediğiniz bir kişiye aşık olabilir ve kendinizi yeni bir ilişki içerisinde bulabilirsiniz. Karşınızdaki kişiyi anlamadığınızı düşündüğünüz durumlar varsa ise bunların üzerine de odaklancaksınız. 

Yay Burcu 16 Aralık Günlük Burç Yorumları

Yay burcu bugün, Satürn Uranüs’le kare açı oluşturacak. İş veya sağlığınız ile ilgili konular ön plana çıkabilir. Sağlık sorunlarınızın nereden kaynaklandığını bulmaya çalışacaksınız. Özellikle iş hayatınızda yaşamış olduğunuz stres yüzünden kendinizi fazla sıkmış olabileceğiniz durumlara denk gelebilirsiniz. Yoğunluktan uzaklaşmak yapmanız gereken en mantıklı kararlardan bir tanesi olabilir. 

Oğlak Burcu 16 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

Oğlak burcu bugün, Satürn Uranüs’le kare açı oluşturacak. Aşk hayatınızda yaşamış olduğunuz durumları sorgulayabilirsiniz. Kendinizden emin olsanız da karşı tarafın da duygularından tam anlamıyla emin olmak isteyeceksiniz. Güvensiz hissettiğiniz durumları açık bir şekilde dile getirmek isteyebilirsiniz. Özgür bir ruha sahip olmak isteyeceksiniz. 

Kova Burcu 16 Aralık Günlük Burçlar

Kova burcu bugün, Satürn Uranüs’le kare açı oluşturacak. Sorumluluklarınız gün içerisinde daha çok artabilir. Evinizin içerisinde halletmeniz gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Aynı zamanda ailenizin sorunlarıyla da ilgilenmek isteyebilirsiniz. Kendi içinizde yapacak olduğunuz değişiklikler sayesinde de ruhsal olarak rahatlama hissedebileceksiniz. 

Balık Burcu 16 Aralık Burç Yorumları

Balık burcu bugün, Satürn Uranüs’le kare açı oluşturacak. Yakın arkadaşlarınızla birlikte daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Evinizin içerisinde yapacak olduğunuz yenilikler sizi gün içerisinde fazlasıyla meşgul edebilir. Çevrenizdeki insanların sorunlarıyla ilgilenmek gün içerisinde ağır gelebilir. 


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.