16 Aralık Hangi Burç

Kendine has orijinal bir yapıya sahiptir. Girdiği ortamlarda dikkat çekmek için fazladan bir şey yapmasına gerek kalmaz. Tavırları ilgi uyandırıcıdır. Açık sözlü, yenilikçi, toplum bilinci yüksek, arkadaşlık ilişkileri güçlüdür.

16 Aralık Hangi Burç

16 Aralık Hangi Burç ? 16 Aralıkta doğanlar yay burcudur. Yay 22 Kasım – 21 Aralık arası doğan herkesi kapsar. 16 Aralıkta doğan yay insanı açık sözlüdür; ona gösterdiğiniz tüm ilgiye rağmen sizinle romantik bir ilişki yaşamak istemiyorsa, bunu size söylemek için asırlar geçmesini beklemeyecektir. Arkadaşlık kelimesi artık ele ayağa düşmüş olsa da onun için önemlidir. Arkadaşı saydığı ve paylaşım ilişkileri içerisinde bulunduğu kişilere ciddi bir düşkünlüğü vardır. Toplumsal anlamda da iyi ilişkiler kurmaya gayret eder. Vatandaşlık görevlerini ve toplumsal sorumluluklarını yerine getirmenin çok önemli olduğunu düşünür. Modernist bir düşünce sistemine sahiptir. Farklı biri olduğunu ilk gördüğünüz an anlarsınız; ondaki bir şeyler sizi kendine çeker ve merakınızı celp eder. Onu daha yakından tanımak istersiniz. Oldukça orijinal bir kişiliğe sahiptir. İnsanların ilgisini çekmek gibi bir düşüncesi yoktur ancak zaten böyle ekstra bir çabaya ihtiyacı da yoktur.

16 Aralıkta Doğan Kadınlar Hangi Burç

16 Aralıkta doğan kadınlar yay burcudur… 16 Aralıkta doğan yay kadını yaydığı pozitif enerjiyle çevresinde sevilen biridir. Çevresine olan duyarlılığı bazen yakışıksız bulduğu şeylere tepkiler vermesine neden olur. Doğaya karşı hassasiyeti yüksektir; onunla birlikte bir pikniğe gidip ya da ormanda güzel bir sabah yürüyüşüne çıkıp da çöplerinizi ortalıkta bırakırsanız bir daha buluşma ihtimaliniz olmayabilir.

16 Aralık Hangi Burç

16 Aralık Hangi Burç

16 Aralıkta Doğan Erkekler Hangi Burç

16 Aralıkta doğan erkekler yay burcudur… 16 Aralıkta doğan yay erkeği karşı konulamaz çekiciliğini radikal fikirlerine borçlu olabilir. Ya da belki sadece hitabet sanatının inceliklerinde bu kadar usta olduğundan dolayı çevresindekileri etkiliyordur. Ama kesin olan bir şey vardır ki o da partnerinin özel alanına saygılı ve arkadaşlarına karşı da ilgilidir. Arada sırada anne babasıyla güzel ve sakin akşam yemekleri yemekten hoşlanır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.