Kadınlar Duysun

16 Ekim 2020 Günlük Burç Yorumları

15.10.2020
14.879
16 Ekim 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Haftanın son günü rutin işlerinizi tamamlayıp uzun süredir gitmek katılmak istediğiniz sosyal faaliyetleriniz için zaman ayırabilirsiniz. Son zamanların yorgunluğu ve artan stresinize en iyi çözüm sosyal hayatınız. Akşam saatlerinde alacağınız bir telefon sizi bambaşka ruh haline taşıyabilir. Parasal konularda ise kaygılanacak bir durum yok.

Boğa Burcu 16 Ekim Yorumları

Özel hayatınızla ilgili yaşamınıza fazla müdahale edildiğiniz düşünüyorsunuz. Ancak bu müdahalelerin çoğu sizin iyiliğiniz için olabilir. Önerileri alıp onları incitmeden kendi yolunuzu çizebilirsiniz. Son zamanlarda iş yerinizde geliştirdiğiniz bazı iş taktikleri çözüm konusunda pek başarılı olmuyor ancak hemen canınızı sıkmayın ve pes etmeden devam edin küçük hatalar söz konusu olabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorum

Bugün işinizle ilgili önemli bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Hayatınızı yeniden kurgulamanızı da beraberinde getirecek bu teklifle ilgili karar vermeden önce etraflıca düşünmenizde fayda var. Konu partnerinizi de yakından ilgilendiriyor. Hafta sonu bu durumu onunla paylaşabilir ve birlikte karar alma yoluna gidebilirsiniz.

Yengeç Burcu Bugün

Bugünlerde iş hayatınızda da verimli bir çalışma sergilemiyorsunuz, sık sık molalar düzenleyecek ve bu molaları uzatacaksınız. Bu aralar iki kere düşünün akıllıca davranın zira pişman olacak hareketlerde bulunmayın. Duygusal açıdan yapmak istediğiniz birçok şeyi yapamayacaksınız. Aşk hayatınızdaki karmaşık durum bir hayli zamanınızı alabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Güne duygusal başlayıp enerjik ve hareketli bitireceksiniz. Aslında sizin yapınız bu, renkli olmayı birden üzülmeyi sonra yeniden gülmeyi seviyorsunuz. Çoktandır yapılaması gereken işleri artık yapmalısınız bunun önemli bir kısmını bu gün bitireceksiniz. Kendinize zaman ayırmayı seviyorsunuz akşam saatlerinde sevdiğiniz bir insanla buluşabilirsiniz.

loading...

Başak Burcu 16 Ekim 2020

Son zamanlarda iş yerinizde geliştirdiğiniz bazı iş taktikleri çözüm konusunda pek başarılı olmuyor ancak hemen canınızı sıkmayın ve pes etmeden devam edin küçük hatalar söz konusu olabilir. Arkadaşlık ortamında daha fazla zarar görmek istemiyorsanız sınırları şimdiden koyun. Parasal konularda biraz daha dikkat. Daha planlı davranmanız gerekebilir.

Terazi Burcu Bugün

Bugün iş hayatınızda herkesin çok istediği ancak yöneticinizin size uygun gördüğü bir iş seyahati var bu sizin için bir şans sevinmelisiniz. Bazı konularda çok iyisiniz ancak cesaretiniz yok bunu yenmelisiniz. Özel hayatınızda ise, partnerinizin artan harcamaları nedeniyle işler biraz karışabilir. Görmezden gelmek yerine konuşarak soruna çözüm üretmeyi denemelisiniz.

Akrep Burcu Günlük

İşinizle ilgili sürekli aksamalar sizi bir hayli zor duruma düşürüyor. Bu durum sizde bir hayli strese sokuyor ve hatalar katlanarak devam ediyor. Kendinizi toparlayıp bir çalışma planı çıkarabilirsiniz. Buna uymayı da alışkanlık haline getirmelisiniz tabi ki. Aşk hayatınızda ise güçlü bir döneme giriyorsunuz ve bu sizi duygularınızı karşı tarafa fazlasıyla geçirmenizi sağlayacak.

loading...

Yay Burcu Bugün

Bugün belki de sizin için nihai karar günü. İşinizle ilgili sürekli ertelediğiniz konu hakkında bugün artık bir nokta koyabilir, radikal kararlar alabilirsiniz. Özel hayatınızda ise partneriniz sizin sevginizden emin olmak istiyor, size aşık ancak sizin dışa dönük haliniz onu sizden uzaklaştırıyor. Sizden ilgi bekliyor ve bu durum halinde onun da aklında bazı durumlar var ve bunu değiştirecek.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

İşinizle ilgili elinizden geleni yapıyorsunuz ancak bazı konular sizin dışınızda artıyor örneğin maddi konularda anlaşmaya varmak istiyorsunuz fakat sizden önce bazı şeyler çoktan yapılmış. Son zamanlarda maddi konularda fazla eliniz açık, iyi niyetinizi suiistimal eden insanlar olabilir. Akşam saatleri ailenizle ilgili önemli bir telefon alabilirsiniz.

Kova Burcu 16 Ekim Günlük

Bugün işinizle ilgili yaşayacağınız bir tartışma nedeniyle güne kötü başlayabilirsiniz. Yaptığınız işe güveniyorsunuz ancak bunu sakince anlatmayı da öğrenmelisiniz. Aşk hayatınızda farklı duyguları bir arada yaşamaya alıştınız ancak böylesini uzun süredir yaşamamıştınız sevgilinizden hiç beklemediğiniz bir sürpriz alabilirsiniz ve bu size kendinizi farklı hissettirecek.

Balık Burcu Bugün

Özel hayatınız bugünlerde çok renkli. Heyecan dolu bir sevgiliniz var bu sizi mutlu ediyor. Bu size kendinizi daha bir enerjik ve zinde hissettiriyor. İş hayatınızda bazı değişiklikler söz konusu ancak bu duruma ayak uydurmakta zorlanmıyorsunuz artık alıştınız hatta bir değişiklik ister oldunuz. Bu aralar önemli insanlarla tanışacaksınız çevreniz genişleyecek ilerde bu kişilerle farklı işler yapma fırsatı bile bulabilirsiniz.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.