16 Ekim Dolunay Koç Burcunda

169.593
16 Ekim Dolunay Koç Burcunda

16 Ekim 2016 Ay Tutulması, Dolunay safhasında saat 22:06 Pazar günü Balık Burcu’nun 24°’sinde gerçekleşiyor. 2016 yılının 3. parçalı Ay Tutulması Türkiye dahil çeşitli Asya, Avrupa ve Afrika ülkelerinden izlenebilecek. Ay tutulması 19:52 de başlayıp 23:56 da son bulacak. Toplamda ortalama 4 saat sürecek olan Ay tutulması, yaklaşık 4 ay kadar etkili olacak. Ay tutulmalarının etkileri hesaplamalara göre bir sonraki tutulmaya kadar devam ediyor. Burada esas önemli olan şey, yaşanan parçalı ay tutulmasının hangi konumda, hangi burçta ve hangi açılarla meydana geldiğidir. Yoğun etki alanları ise tutulmaya denk gelen hatlardır. Yani 16 Ekim Ay Tutulması Asya, Afrika, Avustralya, Avrupa ve Güney Amerika’da daha fazla etkili olacaktır.

16 Ekim Ay Tutulması etkileri özgürlük, enerji ve duygular üzerine olacak. Burçların çoğu kişisel görünüm ve kişisel alan değişikliğine gidebilir. Hatta bu durum daha ileri boyutlara taşınarak yaşamın gidişatından değişiklik yapma ihtiyacı duyulabilir. Ters giden ilişkilerdeki sorunlar masaya yatırılabilir ve sallantıda olan bazı durumlara son verilebilir. Bunun yanında beklenmedik sürprizler, tam tersini düşündüğünüz durumların yaşanması ve yaşanacak keyifli anlar da söz konusu.

11 Şubat 2017 Ay Tutulması safhasına kadar yaşanacak olan son parçalı ay tutulması etkilerini daha hafif atlatabilmek ve pozitif enerjiye çevirebilmek için yazılanları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Toplamda 4 ay sürecek olan Ay tutulması etkileri başlangıçta daha yoğun hissedilecek ve giderek etkisini yitirecektir. İçinde bulunduğu mevcut koşullardan memnun olanlar, kendinizi rahatlatmaya ve değişen duygularınızın geçici olduğunu hatırlamaya çalışın. Gevşeyin, değişimi kucaklayın. Bol bol gülümseyin. Durumları zorlamayın. Özellikle Ay Tutulması haftası önemli anlaşmaları ve kararları erteleyin. Gözlemleyin ve değerlendirmeye çalışın. Ay tutulmasının burçlara etkisi, burçların özellikleri doğrultusunda değişiklik gösteriyor. Burcunuzun ay tutulmasının hangi etkilerine maruz kaldığını öğrenerek, ay tutulması zamanını daha kaliteli geçirebilirsiniz.

16 Ekim Dolunay Tutulma Etkileri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. bahar dedi ki:

    Gelecekte neler yasayacam.