Kadınlar Duysun

16 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

13.11.2021
9.525

16 Kasım 2021 Salı Günlük Burç Yorumları; Ay, Koç burcunda ilerliyor. Mars ve Uranüs karşıt açı oluşturacak. Geçmişte yaşamış olduğunuz olumsuz olaylar moralinizi bozsa da zaman içerisinde bunlara daha objektif bir şekilde yaklaşacaksınız. Farkındalığınız gelişecek ve karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeye başlayacaksınız. Bilinçli seçimler yapabilir, buna göre bir yol çizebilirsiniz.

16 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 16 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç burcu bugün, Ay sizin burcunuzda ilerliyor. Mars ve Uranüs karşıt açı oluşturacak. Tahmininizin dışında gerçekleşen beklenmedik masraflarla karşılaşabilirsiniz. İleriye yönelik planlamalar yaparken biraz daha tutumlu olmaya çalışmalısınız. Ailenizle birlikte yeni iş fikirleri hakkında uzun konuşmalar sağlayabilirsiniz. Yeni iş fikirleri düşünmek sizin için iyi olacak. Kendi içinizde halledemediğiniz durumlar yüzünden kendinizi gergin hissedebilirsiniz. 

Boğa Burcu 16 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu bugün, Mars ve Uranüs karşıt açı oluşturacak. İkili ilişkilerin iz ön plana çıkabilir. Sizi strese sokan durumlar yüzünden fazlasıyla gergin olabilirsiniz. Tartışmalardan kaçınmalı elinizden geldiğince sakin olmalısınız. Öfke patlamalarınız yüzünden karşınızdaki insanları kırabilirsiniz. Aranızda soruna neden olan konuları daha kendinizden emin olarak konuşmalısınız. Zor günleri geride bırakmalı, elinizden geldiğince geleceğinizde odaklanmalısınız. 

İkizler Burcu 16 Kasım Günlük Burçlar

İkizler burcu bugün, Mars ve Uranüs karşıt açı oluşturacak. İş hayatınızda yaşadığınız sorunlar yüzünden kendi kendinize karar vermekte zorluk yaşayabilirsiniz. İş yerinizde yaşadığınız gerginlikleri geride bırakmalısınız. Yaşanan olaylar her ne kadar sizin anlayamadıklarının dışında gelişse de kendinizi sakin tutmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Krizleri engellemek için daha dikkatli olmalısınız. İş kazaları yaşayabilirsiniz. Çalışanlarınızla birlikte aranızda sorunlar oluşabilir. 

Yengeç Burcu 16 Kasım Burç Yorumları

Yengeç burcu bugün, Mars ve Uranüs karşıt açı oluşturacak. Aşk hayatınızda yaşadığınız sorunlar sizi bunlatabilir. Gerginliği azaltmak için partnerinizle aranızdaki sorunları açık bir şekilde konuşmalısınız. Öfke patlamaları yüzünden aranızda ciddi açıklık söz konusu olabilir. Duygusal anlamda sizi zorlayan süreçlerden uzaklaşmaya çalışmalısınız. Yalnızlığa iten durumlardan uzaklaşmalısınız.

Aslan Burcu 16 Kasım Günlük Burç Yorumları

Aslan burcu bugün, Mars ve Uranüs karşıt açı oluşturacak. İş yerinizde yaşadığınız krizlerin hemen hemen hepsinin yöneticilerden kaynaklı olduğunu anlayacaksınız. Size karşı olan kibirleri fark edebilirsiniz. İş yerinizde yapılan baskılardan kaynaklı projeleri tamamlamak istemeyebilirsiniz. Çalıştığınız insanlarla aranızda iletişim sıkıntısı ortaya çıkabilir. Sinirlerinize hakim olmalı, mümkün olduğunca da sakin bir şekilde konuşmalısınız. Çözülmesini beklediğiniz işler yüzünden kendinizi sabırsız hissedebilirsiniz. 

Başak Burcu 16 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

Başak burcu bugün, Mars ve Uranüs karşıt açı oluşturacak. Karşınızdaki insanlarla konuşurken biraz daha tedbirli ve sakin olmaya çalışmalısınız. İfade güçlüğü çekebilir ve sıkışmış hissedebilirsiniz. Kavgaya yönelecek olan durumlar yüzünden problemlerle odaklanamayabilirsiniz. İlişkilerde kibirli olmamalısınız. Sözlerinize dikkat etmeli, kendi içinize dönerek sorgulamalar gerçekleştirebilirsiniz. Duygusal anlamda zorlanmalar yaşadıysanız eğer bunları aşmak için biraz daha çaba sarf etmek isteyebilrisiniz. 

Terazi Burcu 16 Kasım Günlük Burçlar

Terazi burcu bugün, Mars ve Uranüs karşıt açı oluşturacak. Maddi durumunuzla ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Yasal süreçlere takılabileceğiniz maddi anlamda zorlayıcı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Alacak olduğunuz belli bir miktar para sayesinde de ödenmesi gereken borçlarınızı rahatlıkla ödeyebileceksiniz. Aİlenizle birlikte yeni bir iş başlangıcı yapabilirsiniz. Kardeşlerinizle aranızda oluşan sorunları geride bırakma kararı alabilirsiniz.  

Akrep Burcu 16 Kasım Burç Yorumları

Akrep burcu bugün, Mars ve Uranüs karşıt açı oluşturacak. İkili ilişkilerde zor bir gün yaşayabilirsiniz. Öfke patlamaları yüzünden yakın çevrenizle aranızda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Görüşmek istemediğiniz bir arkadaşınızla konuşarak ilişkinizi bitirmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Aile içerisinde ortaya çıkan sorunlar yüzünden üzerinizde ekstra çaba sarf edebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız zorlukları artık daha fazla düşünememeli, olabildiğince geleceğe odaklanmasınız. 

Yay Burcu 16 Kasım Günlük Burç Yorumları

Yay burcu bugün, Mars ve Uranüs karşıt açı oluşturacak. İş ortamınızda yaşadığınız gerginlik yüzünden projelerinizi tamamlamakta zorluk hissedebilirsiniz. Ortaya çıkan gerginlikler sizi yorabilir ve biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda olan yoğunluk yüzünden stres altına girebilirsiniz. Sağlığınıza biraz daha dikkat etmeli, çıkabilecek olan iş kazalarına karşı biraz daha dikkatli olmalısınız. Kardeşlerinizle veya akrabalarınızla ilgili problemlerle de karşı karşıya kalabilirsiniz. 

Oğlak Burcu 16 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

Oğlak burcu bugün, Mars ve Uranüs karşıt açı oluşturacak. Grup içersinde orataya çıkan sorunlar yüzünden yeni etkinlikler içerisinde bulunmamak isteyebilirsiniz. Öfke patlamaları yüzünden mantıklı kararlar almakta zorluk yaşayabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızla maddi süreçlerden dolayı sorunlar yaşayabilirsiniz. Beklentilerinizden vazgeçmeli, karşınıza çıkan olaylara da daha sakin yaklaşmalısınız. Aranızda ki ipleri koparmadan önce biraz daha düşünmeye ihtiyacınız olabilir. 

Kova Burcu 16 Kasım Günlük Burçlar

Kova burcu bugün, Mars ve Uranüs karşıt açı oluşturacak. Egosu yüksek insanlardan dolayı kendinize olan güveninizi kaybetme aşamasına gelebilirsiniz. Tartışmalar yüzünden yeni arkadaşlıklar edinmekten uzak durmak isteyebilirsiniz. Sinirlerinize hakim olmalı, mantık çerçevesinde kararlar almaya çalışmalısınız. Yöneticilerle veya müşterilerle aranızda zamansız gerginlikler ortaya çıkabilir. Yoğun ve hareketli olan iş hayatı temponuz yüzünden kendinize zaman. ayıramayabilirsiniz. 

Balık Burcu 16 Kasım Burç Yorumları

Balık burcu bugün, Mars ve Uranüs karşıt açı oluşturacak. Kendinizi gergin olayların içerisinde bulabilirsiniz. Her ne kadar sizden kaynaklanmadığını düşünsenizde olayları birbirinden ayırmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda sorunlara neden olan bir kişiyi hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz. Kavga etmek veya öfke patlamaları yaşamak gün içerisinde sizi yorabilir. Canınızı sıkan konuların üzerine düşüneceksiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.