Kadınlar Duysun

16 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

12.02.2020
21.075
16 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Son günlerde yaşadığınız maddi sorunlarla ilgili moraliniz bir hayli bozuk olabilir. Bunu düzeltemeyeceğinizi veya kötü gideceğini düşünüyor olabilirsiniz. Ama ne olursa olsun unutmamalısınız ki hem maddi hem manevi konuların en büyük çözümü sizdedir. Olaylara sakin ve soğukkanlı bir şekilde ılımlı tavırlarla bakmalısınız.

Boğa Burcu 16 Şubat

Farklı bir arayış içinde olmanız sizi biraz maceraperest yapıyor olabilir. Bu aralar herzaman yaptığınız şeylerden çıkıp biraz farklı alternatifler oluşturmak istiyor olabilirsiniz. Bunun için aileniz, çevreniz ve arkadaşlarınızdan destek almayı unutmazsanız daha mantıklı ve özgün fikirler çıkabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorum

Uzun zamandır beklediğiniz birinin veya bir haberin gelmiş olması sizi mutlu etmiş olabilir. Bu mutluluk içinize sığmazken gelir gelmez bir sürprizle bile karşılaşabilirsiniz. Bugün de tatil olmanızın verdiği enerjiyi kullanarak gönlünüze bir gün gerçireceksiniz.

Yengeç Burcu Bugün

Şu sıralar sevgilinizle nazar boncuğu durumdan bir ilişki yaşıyor olabilirsiniz. Bunun kıymetini kesinlikle bilerek ve üzerine anlamlar katarak devam ederseniz zedelenmeyecek bir ilişkinin devamını sağlamanız mümkün.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Bugün içiniz rahatlamış ve keyfiniz yerinde hissediyorsunuz. Güzel geçen haftanızı taçlandırmak için bu mutluluğunuza yaraşır bir tatil günü geçirmek sizin elinizde. Bugün partnerinizle tüm günü kendinize ayırıp güzel bir gün geçirin. Sizi yoğun günler bekliyor, hazır olsanız iyi olur

Başak Burcu 16 Şubat

Bu ara neşenizin yerinde olması ve kararlarınızın doğru karşılık bulması, moralinizi bir hayli yükseltmiş durumda. Başarı sizin arkadaşınız yeter ki isteyin. Ama size bunu hazırlayanları da unutmayın. Maddi konularda bir süre daha sıkıntılar sürse de güzel haberler sizi bekliyor.

Terazi Burcu Bugün

Bu hafta sonu için iş arkadaşlarınızla yaptığınız plan gelip çatmış gibi görünüyor. Çok güzel bir havada güzel sohbetler ve aktiviteler için sadece kendinizi anın akışına bırakmak ve tüm haftanın yorgunluğunu atmak için rahatlamanız gerekiyor.

Akrep Burcu Günlük

Bugün izin gününüz ve bir tercih yapmak zorunda gibi hissediyor olabilirsiniz. Ama bir tarafta sevdiğiniz arkadaşlarınız ve diğer tarafta sevdiğiniz kadın varsa bu bir tercih sebebi değil de belki de onları tanıştırmanın tam vaktidir.

Yay Burcu Bugün

Ailenizle yaşadığınız soğuk havaları ısıtmaya başlamış gibi görünüyorsunuz. Bunun depresyonu hala az da olsa üzerinizde olabilir. Partnerinizi bu konunun dışında tutmanızda fayda var. Küçük kazalar dikkatsizliğinizin eseri. Biraz daha rahatlamanız gerek, sükunet sizin en iyi dostunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Son zamanlarda yaşadığınız sıkıntıları atlatmış veya asgari hale getirmiş olabilirsiniz. Bu iş, aşk ve ailevi konularda motivasyonunuzu artırmak için gayet geçerli bir nedene benziyor. Bu durumu tam anlamıyla düzeltmek için kendinize inanmanız ve doğru adımlar atıp ilerlemeniz gerekmektedir.

Kova Burcu Günlük Yorum

Bir süredir moralinizi bozan ve motivasyonunuzu engelleyen konulardan artık arınmalısınız. İşinizde sizi bir hayli zora sokuyor bu durum. Bunun için çaba göstermeniz ve emek harcamanız gerekiyor. Eğer gerçekten emek harcayabilirseniz üstesinden geleceksinizdir. Tatil iyi gelecektir.

Balık Burcu Bugün

Bu sıralar fevri tavrınızın size bir şey kazandırmadığını ve bunun size birçok konuda zaman kaybettirdiğini fark etmiş olmalısınız. Gerginliğinizi atmanız için yürüyüşler yaparak kendinize düşünme ve değerlendirme yapma zamanları ayırmalısınız. Buna kaybettiğiniz zamana üzülmek yerine farkında olmanın sevincini de eklerseniz, sorunlardan kendiliğinden çözülecek.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.