16 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları

11.385

16 Temmuz 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları; Ay, Kova burcunda ilerliyor ve saat 11.18’de Balık burcuna geçiş yapacak. Yakın çevrenizden ve kendinizden kaçabilirsiniz. İnsanlara gün içerisinde teker teker laf anlatmak zor gelecek. Bu yüzden mümkün olduğunca sorunlarınızı kendi içinizde çözmeye çalışacaksınız.

16 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 16 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Şimdi işle ilgili endişelerinizi bir kenara bırakmalısınız. Beklediğiniz başarıya ulaşırsınız ve hatta üstünüz tarafından sevilir ve takdir edilirsiniz. Ayrıca bugün mali durumunuzu rahatlatabilecek önemli bir gelir kapısı açılabilir. Doğru kararı verirseniz uzun süre rahatlayabilirsiniz. Aşk gelince, şans her zaman yanınızda.

Boğa Burcu 16 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları

Bugün maddi konularda oldukça şanslısınız. Yeter ki şansınızı her noktada değerlendirmeye önem gösterin. Alacağınız karar geleceğiniz açısından size çok önemli kapılar açacaktır. Özel yaşamınızda ise eski sevgilinizle karşılaşabilir yada ondan gelen bir telefonla şaşırabilirsiniz. Bugün yakınlarınızdan kaynaklı güzel gelişmeler söz konusu olacaktır.

İkizler Burcu 16 Temmuz Günlük Burçlar

Tanımlamakta zorlanacağınız pek çok enerji taşıyan duygularınız bugün oldukça yüksektir. Hisleriniz çok duyarlıdır. Öyle olmasalar başkaları tarafından kasten itildiğinizi ve geri planda bırakıldığını hissedersiniz. Bir şelale olduğunuzu düşünün ve bırakın sular üzerinizden aksın. Egonuzu arka planda saklayın ve yüzeye çıkmasın. Enerjinizi doğrudan gözetmek veya ilgilenmek zorunda olduğunuz insanların çıkarları ve faydaları için harcayın.

Yengeç Burcu 16 Temmuz Burç Yorumları

İş hayatınızda fırsatlarla karşılaşacağınız bir dönemdesiniz. Özel yaşamınızda partnerinizle sorunlarınızı çözmeyi öğrenemediğiniz ve kendinizle yüzleşmekten kaçtığınız sürece ilişkilerinizde huzuru yakalayamayabilirsiniz. Korkularınızın üzerine gidin ve siz gücünüzle korkuları alt ederek mutlu olmayı mutluluğun keyfini sürmeyi sağlayın. Uyku düzenize dikkat etmenizde fayda var

Aslan Burcu 16 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Son günlerde düşünmeden verdiğiniz kararlar sorun yaratmaya başladı.Çevrenizi ve kendinizi sorgulayarak, haklı çıkmaya çalışıyorsunuz. Oysa, bazı konuları sonradan düzeltmek mümkün olmuyor. Maddi konularda dikkatli bir harcama tablosu ortaya çıkarmalı ve yapacağınız değişiklikleri yaşama geçirme konusunda istediğiniz hayal gücünüzü kullanmalısınız. Eğlenceli ortamlardan davet alacaksınız. Olumlu değerlendirmelisiniz.

Başak Burcu 16 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları

Mesleki konularda keskin bir mantık uyguluyorsunuz. Düşüncelerinizde hızlı ve baskıcı hareket ettiğiniz için kişisel davranışlarınızda da agresif bir tablo oluşabilir. Fakat hızlı düşüncelerle hareket ettiğiniz için, hatalı yönlerinizi çok çabuk bertaraf edebiliyorsunuz.Bugün midenizle ilgili hassas bir durum yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu 16 Temmuz Günlük Burçlar

Bugünlerde özellikle parasal konular nedeniyle bir hayli gergin ve sinirlisiniz. Ancak bu durumun size daha fazla zarar vermekten başka faydası yok. Sakin olmalısınız aksi takdirde sevdiklerinizin kalbini kırıp hem kendinizi hem onları üzeceksiniz. Yakın çevrenizin size desteği sorunların hızla çözülmesini sağlayacak. Şimdiden kaygılanmanız gereksiz.

Akrep Burcu 16 Temmuz Burç Yorumları

Bugün şanslı gününüz. Ya da siz sahip olduğunuz güzellikler için ne kadar şanslı olduğunuzun farkına varmanızı sağlayacak bir gündesiniz. İş hayatınızda da maddi konularda güzel gelişmelerle moral bulacaksınız. Özel yaşamınızda ise sabırlı olun ve birlikte olduğunuz insanın dürüstlükle davranması için ona bir şans verin ve mutlu olmaya bakın.

Yay Burcu 16 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Bugün arkadaş ortamınızda sabırlarınızı biraz zorlayacak durumlar içinde kalabilirsiniz. Aslında siz karmaşık olmayan arkadaşlıklar kurmayı tercih ederdiniz ama yaşam çok renklidir, değil mi? Çevrenin size olan sevgisi ve inancını avantaj olarak kullanabilir ve aksaklıkları ortadan kaldırabilirsiniz. Yapmanız gereken işleri ihmal etmemeye özen göstermelisiniz.

Oğlak Burcu 16 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları

Gergin bir gün geçirebilir ve çevrenizdekilerin size karşı olumsuz davranışları karşısında fazla alınganlık gösterebilirsiniz. Ancak içinizdekileri dışarı yansıtırken temkinli olmakta yarar var. Belli bir zorlanma söz konusu olduğundan kendinizi başarısız hissetmeniz, dışarıdan birilerinin size karşı en ufak bir eleştirisi dahi sinirlenmenize yol açabilir. Oysaki fikrini söylüyor diyerek soğukkanlı davransanız büyük bir sorun çıkmaz.

Kova Burcu 16 Temmuz Günlük Burçlar

Kendiniz için bir şeyler yapmak sizin için zor olabilir. Özellikle başkalarının yardımına ihtiyacınız olabileceği düşüncesi sizi alıkoyabilir ancak bu sefer kendinize zaman ayırmalısınız. İş ortamınızdaki gerginlik günün ilk saatlerinde canınızı sıksa da, akşam saatlerinde partnerinizin yapacağı sürpriz keyfinizi yerine getirecek.

Balık Burcu 16 Temmuz Burç Yorumları

Bugün güvenebileceğiniz bir çevreye gereksinim duyacak ve olayları farklı yönlerden araştıracaksınız. Beklentilerinizde acele etmeden kendinizi ifade etmenin yollarını bulabilirsiniz.Partnerinizle birlikte yeni bir yapılanma olayına girebilirsiniz. Öfkelerinizi dengelemek zorunda kalacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.