Kadınlar Duysun

17 Mayıs Günlük Burç Yorumları

16.05.2019
10.830

17 Mayıs 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları; Burcunuzun günlük yorumlarına bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Günlük yorumlarınızı takip ederken yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ediyoruz.

17 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Parasal konular gününüzün konusu olsada bir nefes alma durumu söz konusu. Çeşitli diğer konularda karamsarlık içene düşebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlarla diyaloğunuzda kırıcı olmamaya, yanlış anlaşılmamaya gayret edin. Etrafınızda çok sevilen bir kişisiniz, pozisyonunuzu yeniden sorgulamalarından kaçının. Sağlığınıza dikkat edin. Bu hafta sonu yeni bir ilişkiye başlamak için çok uygun bir gün!

Boğa Burcu 17 Mayıs

Duygularınızın yoğunlaştığı hassas bir gününüzdesiniz. Ev ortamında da kırılmalar var. Bugünü partneriniz / aileniz ile değerlendirebilirseniz, son dönemlerde sizden ilgi bekleyenleri hoş tutmak size de çok iyi gelecek. Kendinizin de kırılmamasına yarayacak. İş yerinde yoğun bir gün geçirecek, ancak maddi dönüşleri gecikebilir. Bu ara sürekli değişen tavırlarınıza dikkat etmelisiniz. Ani çıkışlar ve dikbaşlı hareketlerden kaçınmanız gerekiyor.

İkizler Burcu Günlük Yorum

Son günlerde aklınızı çok meşgul eden bir konu, sizi diğer konulardan uzaklaştırıyor. Gergin ve bitkin hissedebilirsiniz. Karamsar olmayın. Maddi olarak sıkışık günlerde olsanızda sıkıntınız geçici olacak. Yine de paranızı çar-çur etmemelisiniz. Sağlığınıza dikkat ederek gerek iş gerek aile konularında olumsuz düşüncelerden uzaklaşmanız hem kendiniz hem çevreniz için gerekli .

Yengeç Burcu Bugün

Bugün enerjiniz çok yüksek, sanki içiniz içinize sığmıyor. Çok güzel bir gün sizi bekliyor. Maddi anlamda da olumlu gelişmeler, sürpriz kaynaklarla karşılaşacaksınız. Herşeyi kontrol etmeye sahiplenmeye çalışabilir, olayların merkezinde kendinizi görebilir ve tek başına çözmeye çalışabilirsiniz. İşinizde çok düşünmeden hareket etmeyin.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Maddi kaynaklarınızı etkili bir şekilde kullanmazsanız zararını yakın da görmek zorunda kalırsınız. Diğer konularda sizi sevindirecek haberler alabilirsiniz Aşk hayatınızda bir karar süreci var. Hayatınızda yenilikler ve farklı bir yaşam arayışı içindesiniz. Sadece düşünmekle kalıyorsunuz. Elde etmek istedikleriniz için karara bağlayıp harekete geçmelisiniz.

Başak Burcu Günlük Yorum

İyi yada kötü olduğunu hemen anlmayacağınız, çok net görmeyeceğiniz ani bir haber alabilirsiniz. Haftaiçi biriken sorunlarınız bugün çözüm bekliyor. İşiniz / okulunuz bugün zorlu geçecek gibi. Hafta sonu bu konularla ilgilenmeli, yeni haftaya zinde başlamak için çözmelisiniz. Partnerinizin size destek olup anlayışla elinden geleni yapıyor. Onunlada ilgilenip, dinlenmek için zaman ayırmalısınız.

Terazi Burcu Bugün

Son zamanların yorucu haftalarından birini geçirdiniz ama değdi, beklediğiniz kadar olmasa da maddi gelir ve işinizde önemli yol kaydettiniz. Risk alabileceğiniz, yatırımlarınızı yönlendirebileceğiniz bir gün. Çok riskli davranmayın. Ailenize zaman geçirmek için sabırsızlanabilirsiniz. Duygusal ilişkilerde şanslısınız. Kıymetli eşyanızı da korumalısınız

Akrep Burcu Günlük

Yoğun çabalarınız dikkat çekeceği ve takdir edileceği bir dönem başlıyor. Ödülünüzü alacaksınız. Alacağınız teklifleri iyice düşünüp karar verin. Özel hayatınızda partnerinizle ve varsa çocuğunuzla planlar yapmak isteyebilirsiniz. Bu bir tatil / seyahat planı olabilir. Sevdiğiniz insanı düşünerek hareket edeceksiniz. Uykusuzlukdan yorgun düşmeyin.

Yay Burcu Bugün

Geçmişi düşünerek kendinize kuruntu yapıyorsunuz. Bugün de karmakarışık bir gün sizi bekliyor. Bu ara aklınız yeterince bulanık değilmiş gibi bir de bugünkü gelişmeler çıktı başınıza. Derin nefes alın ve akşamı Eş, sevgili, aile yada yakın arkadaşlarınız ile geçirin. Zaman zaman burcunuzu yorumlamakda zorlanıyorum, bana da hak verin 🙂

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Hafta ortasından itibaren gördüğünüz olumlu gelişmeler haftanın son günü artarak devam ediyor. Doğru iletişiminiz, sosyal çevrenizde kanallarınızı doğru yönlendirdiğiniz bir gün sizi bekliyor. Gün içinde bir takım terslikler hissetsenizde, kalbiniz kırılmasın. Mevcut durum insanlardan beklentinizi arttırdı ama sizin beklentilerinize yetişememeleri onların suçu değil.

Kova Burcu Günlük Yorum

Sanki tüm dünyayı kontrol edebilecekmişsiniz gibi sürekli iş düşünüyorsunuz. Eviniz ve ailenizle ilginiz azaldı. Bu durum çevreniz tarafından üzüntü ile karşılanıyor. Sizin daha da uzaklaşmanıza sebep oluyor. Uzaklara gidebilir veya gitme kararı alabilirsiniz. Yurtdışından haber alabilrsiniz. Eviniz ve aileniz ile alakalı konularda ani gelişmeler yaşayabilir, ani kararlar almak zorunda kalabilirsiniz.

Balık Burcu Bugün

Endişeleriniz sizi bugün tedbirli olmaya itecek. İlişkilerini daha fazla ilerletmek için çevrenizdeki insanları ustaca ve severek kullanmak zorundasınız. Kendiliğinden gelen destekler ve yardım teklifleriyle karşılaşabilirsiniz. İş ve para konularında kazançlı olabilirsiniz fakat ev hayatınızda bazı sorunlar kaçınılmaz gibidir.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.