Kadınlar Duysun

17 Nisan 2019 Merkür Koç Burcunda

14.04.2019
86.351

17 Nisan’da Merkür Koç Burcundayken burçların düşünce, algı ve iletişime yön vermeye başlıyor. Bu yönde spontane ve hızlı gelişmeler söz konusu olabilir. Koç Burcu etkisini de derinden hissedeceğimiz bu günlerde kişisel savunma potansiyelimiz yüksek olacak. Hassas konularda tartışmaya açığız. İlişkilerdeki cesur tutum meydan okumaya kadar gidebilir.

17 Nisan 2019 Merkür Koç Burcunda

Merkür Koç Burcundayken Burçlara etkisi ben merkezcilik yönünde. Anlık duygulara yönelebiliriz. Kendi isteklerimiz her şeyin önündedir. İyi şekilde planlamadığımız durumlarda yarı yolda kalma ihtimalimiz çok yüksek. Özellikle bu dönemde risk içeren ilişkiler baş ağrıtacaktır. Karşılaşacağımız engeller bizi düşüncesiz, agresif ve kırıcı hale sokabilir. Yapmak ve yaşamak istediğimiz şeylerde kendimize engel olmayalım ama duygularımızın peşinden de körü körüne gitmeyelim. Bu süreçte var olan problemlere kalıcı çözümler bulmak zor olacaktır. O nedenle olumsuz kararlar almamakta ve bir süre beklemekte fayda var.

17 Nisan 2019 Merkür Koçtayken hislerimizi ve neye ihtiyacımız olduğunu keşfetmek adına iyi bir döneme giriyoruz. Bazı şeyleri artık net şekilde ifade etmek, sorumluluk almak ya da o şeylerden sonsuza kadar uzaklaşmak zorunda kalacağız.

Merkür Koçta Burçlara Etkileri

- Sponsor Bağlantılar -
loading...