Kadınlar Duysun

17 Ocak 2018 Yeniay Oğlak Burcunda

14.01.2018
96.371
17 Ocak 2018 Yeniay Oğlak Burcunda

17 Ocak 2018 Yeniayı saat 05:18 civarında Oğlak Burcu 26°’sinde gerçekleşiyor. Yeniay etkisi Burçların içsel gücüne odaklanması yönünde. Pluton gezegeni ile güçlü bir etkileşim sağlayan Yeniay irade gücünü ortaya çıkarıyor. Gerçekleşmesi yönünde atılan adımlar, uzun vadeli yapılan işler ve getireceği önemli sorumluluklar devreye giriyor. Burçlar eskiye ait ne varsa büyük cesaretle sorguluyor ve daha iyisini gerçekleştirmek adına bazı şeyleri yıkma kararı alıyor.

Yeniayın Burçlara Etkisi kontrol dışı durumların yaşanmasına sebep olabilir. Böyle zamanlarda yapılması gereken şey, ölçüsüz hareket etmemek olmalı. Ortaya çıkan stres, dalgınlık ve dağınıklık alınacak yeni riskler oluşturabilir. Harekete geçmeden önce düşünme payı verilmeli. O an’ın etkisine kapılarak değil de, gerçekte ne istediğine dayanarak davaranılmalı. Yani ölçüp biçmeden yola koyulmayın derim.

Oğlak Yeniayının Burçlara etkisi derin ve dingin ruhsal güç veriyor. Ruhla bedenin uyumunda denge sağlandığında içsel sezgiler ortaya çıkıyor. Buna göre daha önce tanımadığınız duygularla karşılaşabilirsiniz. Hayata hiç bakmadığınız bir pencereden bakabilirsiniz. Projelerinize yenilerini ekleyerek bambaşka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Yapmayı hayal ettiğiniz o yolculuğa çıkarak tamamlama fırsatı bulabilirsiniz. Yeniayla birlikte inançlar da sorgulanıyor. İnsanlara ve hayata olan görüşler belli oranda değişebilir. Önceki düşüncelerle alınan bazı kararların aslında hiç de yerinde olmadığı düşüncesi ile yeni kararlara imza atılabilir. Tutarlı, ön yargısız ve umut dolu bir süreç sizi bekliyor sevgili Burçlar. İyi yönde değerlendirebilmeniz dileğiyle. Yeniayın burcuma etkisi ne yönde diye soranlar için her burca ait değerlendirme aşağıda yer almakta. Keyifli okumalar.

17 Ocak 2018 Yeniay Burçlara Etkileri

- Sponsor Bağlantılar -
loading...