Kadınlar Duysun

17 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

13.02.2020
7.683
17 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Genelde maddiyata önem vermemeniz sizi maddi konularda kazanç sağlamamanızda bir rehavete sürüklüyor olabilir. Ama unutmamalısınız ki maddi konular yaşamınız da çok önemli bir yer tutuyor ve bunun için biraz daha istekli olmalısınız. Özel hayatınızda beklediğiniz teklif çok yakında.

Boğa Burcu 17 Şubat

Bugün hafta başı ile beraber çalışma isteğiniz tavan yapmış durumda. Haftasonu yeterince dinlenmiş olmanız sizde aşırı bir çalışma isteği uyandırmış bile olabilir. Bu durum işinizde daha yaratıcı ve başarılı işler çıkarmanıza da olanak sağlayacaktır. Bu enerjinizi kendinizi daha iyi motive etmek için kullanmalısınız.

İkizler Burcu Günlük Yorum

Hafta sonu gelen kıymetli misafiriniz ile geçirdiğiniz zamanların güzelliği bugün gözlerinizdeki ışıltıya sebep olmuş olabilir. Bu sıralar mutluluk sizin için elzem görünüyor. Her ne kadar arada bir işsel ve ailesel problemler yaşasanız da bu ara negatif yüklü iyonlarınızdan kurtulmuş gibi görünüyorsunuz.

Yengeç Burcu Bugün

Bugün işe geç kalabilirsiniz. Veya iş yerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Panik bir halinizin olması bunların bir felakete dönüşmesi için muhtemel bir sebep yaratabilir. Ama üzülmeyin bunu siz çözümleyebilir ve tekrar alıştığınız mutlu düzeninize kavuşabilirsiniz. Kendinize ve başkalarına karşı daha sağduyulu davranmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Haftabaşına mükemmel bir giriş yaptınız. Bu haftaya dair bir sürü plan ve programınız var ve bunların şaşmamasını istiyorsunuz. Bunun için hergün planlarınızın üzerinden tekrar geçmeli ve sizin için önemini unutmamalısınız.

Başak Burcu 17 Şubat

Haftasonunuzun iyi geçmiş olması haftabaşına başlarken motivasyonunuzu yüksek tutmanızı sağladı. Bu sıralar daha sık okuyup daha sık geziyor olmanız kendinize güveninizin temel sebebi olabilir. Ama önünüze çıkabilecek sorunları asla gözardı etmemeli ve temkinli olmalısınız.

Terazi Burcu Bugün

İş arkadaşlarınızla sabah ilk buluştuğunuz andan itibaren güzel ve kaliteli geçen sohbetleriniz ara ara devam etmekte. Bunda onların olduğu kadar sizin payınız büyük. Ama bu konuda yaratıcı olup birlikte kollektif çalışmalar yapmak için ilk adımları atmak sizin elinizden çıkarsa çok daha mutlu olabilisiniz. Sevgilinizle de iş çıkışınızda güzel bir akşam yemeği ve muhteşem bir sohbet etmek sizin elinizde.

Akrep Burcu Günlük

Ailenizle sevdiğinizi tanıştırmanın verdiği huzur ile yepyeni bir haftaya merhaba dediniz. Yorgunluğunuzu üstünüzden attığınız bu değerli haftasonundan sonra, işinize yoğunlaşabilecek , aileniz ve sevdiğinizle çok keyifli vakit geçirebilecek fırsatları yaratabilirsiniz.

Yay Burcu Bugün

Bir yakınınıza danışmanız sayesinde aldığınız fikir alışverişleri ile birçok sorununuzu çözmüş gibi görünüyorsunuz. Bu sizi çok rahatlatmışa benziyor. Ona büyük ve derin bir teşekkür borçlu olabilisiniz. Bundan sonra problem yaşadığınız zaman daha sakin ve serinkanlı düşünüp yorumlamalı ve çözüme gitmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bu hafta ailenizin önemi daha bir kavramış gibi görünüyorsunuz. Hedefleriniz daha net içinizde daha ferah gibi görünüyor. Aşk hayatınızı gizleme telaşınız canınızı sıkıyorsa bunu açıklamaktan çekinmemelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorum

Son zamanlarda yaşadığınız problemleri bir bir atlatabileceğiniz bir haftaya kapınızı aralıyor olabilirsiniz. Sorunlarınızın bazıları sizi güzel günlere özlem içinde bırakmış olabilir. Ama iş ve aşk hayatınız bir düzene giriyor sadece sağduyulu ve soğukkanlı olmalısınız.

Balık Burcu Bugün

Kısa bir süre içerisinde çok olumlu bir teklif alabilirsiniz. Bu hem işle ilgili hemde gönül işiyle ilgili olabilir. Bu güzel teklifi aldığınızda değerlendirirken aceleci davranmayıp geniş bir şekilde karşılayıcı olmalı ve iyi düşünerek değerlendirmelisiniz.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.