Kadınlar Duysun

17 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

16.07.2021
8.273

17 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları; Ay, Terazi burcunda ilerliyor ve saat 21.38’de Akrep burcuna geçiş yapacak. Ailenizle aranızda soruna neden olan bir konuyu kapatacaksınız. Karşınızdaki insanların hayatlarına saygı duyacaksınız.

17 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 17 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Hayatınızın merkezi işiniz olmuş durumda ve bu sizi çoğu zaman sinirli ve gergin hale getiriyor. Aşka zaman ayırmalısınız bunun hayatınız için ne kadar önemli olduğunu göremiyorsunuz. Farklı çevrelere grip yeni insanlar tanımalısınız. Aslında kafanızda bir takım planlarınız var ve artık ertelemeden bu planları gerçekleştirmenin zamanı geldi.

Boğa Burcu 17 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Maddi konularla iligli problemlerinizin bir bölümünü bügün alacağınız bir haberle halledeceksiniz. Ailenizle çatışmalar yaşayabilirsiniz. İlk adımı sizin atmanız sorunun büyümeden yatışmasına yol açacaktır.

İkizler Burcu 17 Temmuz Günlük Burçlar

İş hayatınızdaki gelişmeler artık sizi yormaya başladı. Aşk hayatınızda partnerinize karşı takındığınız ilgisiz tavır ilişkinizde soğuk rüzgarlar esmesine sebep oluyor. Partnerinize ilgili davranmaya başlamazsanız ilişkiniz bir anda sonlanabilir.

Yengeç Burcu 17 Temmuz Burç Yorumları

Kendinizi yenileme yeni şeyler yapmak istiyorsunuz açıkçası bunun için önünüzde her hangi bir engel de yok ve işleri yoluna koyduktan sonra harekete geçeceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirecek potansiyeliniz var ve bu potansiyeli kullanmak için uğraşacaksınız. Maddi anlama kısa dönemli de olsa bir dar boğazdan geçiyorsunuz. Bu maddi dar boğaz sizi biraz yorsa da gelip geçici olacağı için fazla takılmayacaksınız.

Aslan Burcu 17 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Ay’ın bulunduğu konum, duygusal yönlerinizi ortaya çıkarırken çevrenizdeki ilişkilere daha farklı bakabiliyorsunuz. Onların problemleri sizin için önem kazanacak. Kardeşler arası iletişim yoğun olduğu bir gün. Karşılıklı ilişkilerinizi pekiştirecek aktiviteler söz konusu olacak. Romantik sözcükler önem kazanıyor.

Başak Burcu 17 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Özel hayatınızdaki sorunlar gündelik hayatınızı da etkiliyor. Özellikle insanlarla ilişkilerinizde bunun sizde yarattığı olumsuz havayı görebiliyorsunuz. Karşı taraftan adım beklemek yerine ilk adımı sizin atmanız sorunu ortadan kaldıracaktır.

Terazi Burcu 17 Temmuz Günlük Burçlar

Bugün ailevi konular sizi daha fazla meşgul edebilir. Emlak işleriyle uğraşabilirsiniz. Gün içinde ilgilendiğiniz konularda değişiklikler olabilir. Bu durum sizi uğraştırabilir. Mücadele verdiğiniz işlerde farklı fikirlerle karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda gelişmeler olabilir. Hızlı başlayan bir ilişki olabilir.

Akrep Burcu 17 Temmuz Burç Yorumları

Bu gün partnerinizle sıra dışı bir şey yaşamayacaksınız ilişkiniz de olumsuz bir gidiş söz konusu değil. İş yaşamınız da çalışmalarınız takdir edilecek ve bulunduğunuz konumdan daha üstün bir konuma getirilebilirsiniz. Çalışma saatlerinizin uzun olması sizi çok yoruyor bu sırada kendinize zaman ayıramıyorsunuz. Sağlığınıza bu sıralar dikkat etmelisiniz.

Yay Burcu 17 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Kendinizi yenileme ihtiyacı içinde olacaksınız. Fakat geleneksel yapınızı zorlayacak davranış biçimlerini seçtiğiniz için, başarınız gecikebilir. Bugün, detaylar ve küçük ayrıntılar önemli olacak. Kendinizi aşan düşünceleriniz var ve cesaret isteyen konularda güçlü bir motivasyon desteği arayışı içindesiniz. Kısa yolların gündem kazanması muhtemel.

Oğlak Burcu 17 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün düşünce ve tavırlarınız son derece net ve olmalısınız. Fakat bu halinizi herkese belli etmemeli özellikle işle ilgili konularda yapmak istedikleriniz konusunda onların görüşlerini öğrenerek kendi fikirlerinizi belli etmemelisiniz. Sağ gösterip sol vurun demiyorum ama biraz gizemli olmayı deneyebilir ve sizden hiç beklemedikleri bir şekilde kendinizi cesur bir şekilde ortaya koyarak düşüncelerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Kova Burcu 17 Temmuz Günlük Burçlar

Çalışma hayatınızda sorumluluklarınız artabilir. İlişkide olduğunuz kişilerle çatışma içinde olabilirsiniz. İşlerinizle ilgili dikkatsizlik söz konusu olabilir. Sorumlu olduğunuz işleri detaylandırmak zorunda kalabilirsiniz. Konu hakkında bilgili kişilerden destek alabilirsiniz. Günün ikinci yarısı eşiniz veya ortağınızla ilgili konular sizi meşgul edebilir.

Balık Burcu 17 Temmuz Burç Yorumları

Bugün sizi strese sokan koşullar tarafından kısıtlanabilirsiniz. Gün içinde olayları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Yaşayacağınız değişiklikler sizi duygusal olarak etkileyebilir. Çalışma hayatınızda sorumlu olduğunuz işleri geleceğe taşımak isteyebilirsiniz. Yabacılarla ilgili konularda bazı atılımlar yapmanız ilişkileri güçlendirmeniz gerekebilir.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.