18 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları

10.373

18 Ağustos 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları; Ay, Boğa burcunda ilerliyor. İkili ilişkilerde biraz anlayışlı olmanız gerekebilir. Sizinle iletişime geçen kişiler içinde empati kurmanız gerekebilir. Fikirlerinizi insanlara aktarırken zorluk yaşamayacaksınız. Yakın bir arkadaşınız ile uzun uzun dertleşebilirsiniz.

18 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 18 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Bugün iş hayatınızda hareketli bir gün. Yeni bir çalışma nedeniyle yoğun bir gün sizi bekliyor. Özel hayatınızda ise geçmiş konuların yarattığı sıkıntılı hava devam ediyor. Sevgiliniz sizi çok seviyor ancak sizin kuruntularınız onu sizden bıktırıyor. Artık geçmişi bir kenara bırakma zamanı geldi, açık ve net konuşup artık konuyu kapatmalısınız.

Boğa Burcu 18 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları

Çalıştığınız yeni projelerle ilgili finans probleminiz olacak ve bu sizi fazlasıyla meşgul edecek. Sosyal çevrenize güvenseniz de tedbirli olun. İstediğiniz her şeye kolaylıkla sahip olacağına inanlardansınız. Sevgi konusunda da aynı şeyler söz konusu. Yaşamı dolu, dolu yaşamak isteyen bir yapınız var. Üstelik yorulduğunuzu anlamıyorsunuz bile.

İkizler Burcu 18 Ağustos Günlük Burçlar

Sevgiliniz ile aranıza bir soğukluk girebilir. Ailenizden birisinden alacak olduğunuz haberden hemen sonra küçük bir aile ziyareti yapmak isteyebilirsiniz. Eğitiminiz devam ediyorsa güzel bir gelişme olacak. İş hayatınız devam ediyorsa yeni fikirlerle bulunduğunuz konumu yükseltebilirsiniz.

Yengeç Burcu 18 Ağustos Burç Yorumları

İşinizle ilgili bilgileri herkesle paylaşmayın, bu durum sizi zorda bırakabilir. Bu dönemde çatışmalardan uzak durmaya çalışın. Arkadaş çevreniz genişleyecek ve popülariteniz artacak. Yeni tanışacağınız biri ile yeni bir ilişkiye başlama olasılığınız oldukça yüksek. Ruhunuzda ki yüksek enerji insanların olumlu yönde ilgisi ile karşılaşmanızı sağlayacak. Bu gün istekleriniz gerçekleşebilir.

Aslan Burcu 18 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Kariyerinizi ilgilendiren konularda yeni gelişmeler söz konusu olabilir başkalarının dertlerini bir kenara bırakarak kendi işlerinize yönelmelisiniz. Bugün uzun zamandır tanıştığınız birinin sizi üzecek çirkin bir saldırısına maruz kalabilirsiniz. Öfkenize yenilerek şiddetle karşılık vermeden sabırla susmalısınız. Sizi bilinçli bir şekilde çekmek isteyecekleri tuzağa düşmemelisiniz. Özel yaşamınızda sorumluluklarınızın farkına vararak hareket etmelisiniz .

Başak Burcu 18 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları

Bugün özellikle işinizle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz, bu durum sizi kaygıya düşürebilir. Yeni şartlarınızı gözden geçirmeli ve içsel duygularınızda samimi olduğunuzu karşı tarafa belirtmelisiniz. Karşılaşacağınız her türlü engele zaten hazırlıklısınız. Partnerinize karşı sakin ve içten duygularla yaklaşıyorsunuz. İsteklerinizdeki doğallıktan dolayı onu şaşırtabilirsiniz.

Terazi Burcu 18 Ağustos Günlük Burçlar

Yakın çevrenizle ilgili paylaşımlarınızın pozitif geliştiği zaman, enerjinizin daha da yükseldiğini hissediyorsunuz. Bugün, bir çok kombinasyon işlerin sizi yoracağını bile bile, bir çok işe soyunacaksınız. Yaşamınızın aktif bir dönemindesiniz. Özel yeteneklerinizi kullanmalı ve kendinizi ispat etmelisiniz.

Akrep Burcu 18 Ağustos Burç Yorumları

Ev hayatınızda değişiklikler gündeme gelebilir. Uzun zamandır yapmak istediğiniz şeyler için zaman yaratabilirsiniz. Ailenizle ilgili konulara yoğunlaşacağınız bir gündesiniz. Fikirlerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda destek alabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden beklenmedik bir ilişki gündeme gelebilir.

Yay Burcu 18 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Bugünlerde işinizle ilgili sizi rahatsız eden davranışlar var. İstediğinizi konuşmak en iyi çözüm olabilir. Sağlık, aile veya evle ilgili sorunlar bugün önceliğiniz olabilir. Çevrenizdekilerle ilişkilerinize karşı daha hoşgörülü olmalı ve eleştirel olmamalısınız. Sonu kesin olan şeyleri kabul etmeli ve gerçekleri değiştirme fikrini unutmalısınız.

Oğlak Burcu 18 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları

Zekanızla insanları etkilemeye devam ediyorsunuz. Herkes size gıpta ederek bakıyor. Bugün her türlü aktiviteye açık ve ılımlı bir gününüzde olmanıza rağmen, işin içine duygular girdiği zaman, partnerinizin sizi anlamasına izin vermiyor ve düşüncelerinizi gizlemeyi tercih ediyorsunuz. Maddi olarak işler yoluna girmeye başladı. Dikkatinizi yapmanız gereken önemli işlere yöneltmelisiniz.

Kova Burcu 18 Ağustos Günlük Burçlar

Bugünlerde algılarınız açık olabildiğince dikkatli olmalısınız. Özellikle işinizle ilgili konularda verilecek anlık kararlar pişmanlıkları da beraberinde getirebilir. Önünüze gelen seçenekler için zaman sizin akılcı çözümünüzü sağlayacaktır. Bugünlerde sosyal olmayı ihmal etmeyin, size yeni kapılar açılmasını sağlayabilir.

Balık Burcu 18 Ağustos Burç Yorumları

İş ile ilgili beklentileriniz için biraz daha beklemeniz gerekecek. Bu dönemde aşırı harcama yapmaktan kaçının. Gerekli tasarrufa girmezseniz önümüzdeki günlerde bir hayli zorlanacaksınız. Çabuk kararlar almayın, özellikle maddi konularda daha düşünceli olmalısınız. Rahatsız edici misafirler gelebilir. Öte yandan haberleşmede aksaklıklar gözlenebilir ve rahatsızlık duyabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.