18 Aralık 2017 Yeniay

27.482
18 Aralık 2017 Yeniay

18 Aralık 2017 Yeniayı saat 09:32’de Yay Burcu 26°’sinde gerçekleşiyor. Hasat zamanı geldi çattı. Önceden uyguladığınız şeylerin sonuçlarını bu süreçte alabilirsiniz. Duruma göre çok kötü de olabilir, en iyisi de. Yani tarlada ne bittiyse o.

Yay Burcundaki Yeniay ile birlikte tüm Burçlar gerçeğin peşine düşüyor. Akla konan şeyler yapılıyor, gidilmesi gereken yerlere gidiliyor. Yaşam alanında sınırlar genişletilmeye çalışılırken, bir yandan da bunu kabul ettirmek gerekiyor. Bu da ikili ilişkilerde yaşanabilecek krizlere işaret ediyor. Yani bir taraf özgürlükçü tarafını daha çok ortaya koyarsa özellikle eşlerin birbirlerine olan tavırlarının değişmesi olası görünüyor. Yenilenmek için muhteşem bir zaman. Belli oranda mücadele gerektirse de buna değer. Yeniay maddi manevi sana destek olmaya hazır. Önemli olan senin hazır olup olmadığın. Elindekilerle neler yapabileceğini, nereye kadar gidebileceğini, daha nelere ihtiyacın olduğunu belirle ve harekete geç. Derinlere inip yüzleşmen gerekenlerle yüzleş. Gözünde büyüttüklerinin aslında ne kadar önemsiz olduğunu göreceksin.

Yeniay 18 Aralık 2017’de oluşmaya başladığı an etkisi en üst seviyelere ulaşıyor. Her neye ihtiyacın varsa o yönde saldırganlıklar belirebilir. Yani aç olduğun şeyler üzerine strese girebilirsin. Önceden verdiğin çabaların gelen sonuçlarını yetersiz bulabilirsin. En baştan alman gereken şeylere karşı kendini yorgun hissedebilirsin. Ama emin ol, uyuyup uyandığında daha güçlü hissedeceksin. Maddi manevi destekleneceğin bu Yeniay zamanı tamamlanması gereken işlerini ihmal etmemelisin. Almak istediğin kararlara engel olan belirsizliklerle ilgili cesur ol. En risklisi neyse ona yönel. Sana bir şey kaybettirmeyeceğinden emin ol. Kazanacağın deneyim her şeyden önemli. Basit olanın getirisi de basit olur, ya da hiç olmaz. Bu dönemde risk almak yerinde olacaktır.

Yeniay zamanı yapılmaması gereken şey ilişkilerde sorunların üzerine gitmektir. Sen sen ol tahammül seviyeni düşürme. Bir süre bekle, zaman ver. Sakin olmaya çalış. Geçmiş asla yarar getirmez. Şu anki gerçek hislerini geçmişin nefreti ve yaşanmışlıkları ile gölgeleme. Her şeyi belirleyen zaman şu andır! O nedenle geleceği hedef alırken geçmişten tümüyle uzaklaş. Sen kararlılığını sürdürdüğünde karşı tarafın yapacağı şey de aynısı olacaktır. Zaman kaybetmek yerine yarar getirecek işlerde yer almaya çalış. Kariyerinde yenilenmek kazancına olumlu yönde etki edecektir. Kurguladığın şeyleri hayata geçirmek için son derece uygun bir zaman. Bugüne kadar elde ettiklerin pek fazla olmasa da bugünden itibaren katlayarak çoğaltabilirsin. Yeniay sana istek ve azim veriyor. Bunu unutma.

18 Aralık 2017 Burçlara Etkileri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.