Kadınlar Duysun

18 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

14.11.2021
9.685

18 Kasım 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları; Ay, Boğa burcunda ilerliyor. Kendi hatalarınızı başkalarına yüklememeli bir an önce yüzleşmeye çalışmalısınız. Duygusal olarak yıprandığınızı düşündüğünüz konu üzerine içinizde problemler yaşayabilirsiniz. Gün içerisinde boyun veya sırt ağrılarıyla da karşılaşabilirsiniz.

18 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 18 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç burcu bugün, maddi konularla ilgili inatçı tavırlarınız ortama çıkabilir. Planlarınızda yapacak olduğunuz hızlı değişimler yüzünden adapte olmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Zihinsel aktiviteler içerisinde bulunacak, bu alanlarda kendinizi geliştirmeye özen göstereceksiniz. Duygusallığınızı ön plana tayışayacak olan olaylarla karşılaşabilirsiniz. Kişiliğinizi değiştirecek bir takım olaylarla da karşılaşabilirsiniz. 

Boğa Burcu 18 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu bugün, Ay sizin burcunuzda ilerliyor. Hayatınızla ilgili güçlü kararlar vermek isteyebilirsiniz . Yakın çevrenizle aranızda yer alan iletişim problemleri üzerine düşünecek yeni oluşumlara adım atmak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insanlarla çok fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Hedeflerinizi belirlemeli, kendinizi olumlayıcı olaylar çerçevesinde ilerletmelisiniz. Aşk hayatınıza zaman ayırabilmeniz için oldukça güzel bir zaman olacak. 

İkizler Burcu 18 Kasım Günlük Burçlar

İkizler burcu bugün, iş hayatınızda karşınıza çıkan zorluklar sizi gün içerisinde yorabilir. Hedeflerinizde belirsiz olan konuları netleştirmek isteyebilirsiniz. Bağımlı olduğunuz durumları değerlendirebilir, bunlara çözüm bulmak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizle aranızda yer alan iletişim şeklinize her zamankinden daha fazla dikkat etmek isteyeceksiniz. Duygusal anlamda yorulduğunuzu belirtmek isteyebilirsiniz. 

Yengeç Burcu 18 Kasım Burç Yorumları

Yengeç burcu bugün, iş hayatınızda karşınıza çıkan zorluklar sizi gün içerisinde yorabilir. Hedeflerinizde belirsiz olan konuları netleştirmek isteyebilirsiniz. Bağımlı olduğunuz durumları değerlendirebilir, bunlara çözüm bulmak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizle aranızda yer alan iletişim şeklinize her zamankinden daha fazla dikkat etmek isteyeceksiniz. Duygusal anlamda yorulduğunuzu belirtmek isteyebilirsiniz. 

Aslan Burcu 18 Kasım Günlük Burç Yorumları

Aslan burcu bugün, aşk hayatınızda yaşadığınız sorunlar sizi yorabilir. Sevgilinizin veya eşinizinde hata yapma payı olduğunu unutmamalısınız. Davranış şeklinizi düzenlemeli, empati kurarak ilişkiye adım atmalısınız. Gitmek istediğiniz bir etkinlik için. Zaman ayarlaması yapmakta zorlanabilirsiniz. Yakın çevrenizle olan iletişiminizde sorunlu gördüğünüz durumları düzeltmek isteyebilirsiniz. 

Başak Burcu 18 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

Başak burcu bugün, çevrenizde sizinle yarış halinde bulunan bir kişiden haz etmeyebilirsiniz. Yaptığınız işlerin ve davranışınızın taklit edilmesi sizi gün içerisinde rahatsız edebilir. İş hayatınıza odaklanacak daha verimli olabilmenin yollarını arayacaksınız. Duygularınızı ortaya rahatlıkla koyabileceğiniz etken olaylar içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. 

Terazi Burcu 18 Kasım Günlük Burçlar

Terazi burcu bugün, düşünce tarzınızda değiştirmek istediğiniz kısımlara odaklanacak ve farklı bakış açıları geliştireceksiniz. Duygusal anlamda inatlaşmalar yaşayabilir, partnerinizin tam olarak ne dediğini anlayamayabilirsiniz. Arkadaş çevrenizle bir araya gelecek yeni etkinlikler planlayacaksınız. 

Akrep Burcu 18 Kasım Burç Yorumları

Akrep burcu bugün, sosyal ilişkilerinize gerekenden fazla önem verebilir ve kararlarınızı da bu yönde alabilirsiniz. Ekip olarak gördüğünüz kişileri geçebilmek adına yaratıcı fikirler içerisinde bulunacaksınız Gelişmeye ön ayak olabilecek olaylarla karşılaşabilir, kendinizi tamamlamaya fırsat bulabilirsiniz. Düşünce yapınızda gerçekleşen değişiklik sayesinde kendinizi rahat bir şekilde ifade edebileceksiniz. 

Yay Burcu 18 Kasım Günlük Burç Yorumları

Yay burcu bugün, hayatınızda olan gelişmelere ayak uydurmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Kendinizi biraz daha sakinleştirmeli, gidişata bırakmayı tercih etmelisiniz. Uzun vadeli olan yatırımlarınız için yeni kararlar alabilirsiniz. Maddi anlamda kendinizi şanslı hissedecek ve çeşitli yatırım fikirlerini oluşturmak için çevrenizle iletişim içerisinde olacaksınız. Düşünsel anlamda aşk hayatınızda alacak olduğunuz kararlardan yola çıkarak yeni oluşumlara merhaba diyebilirsiniz. 

Oğlak Burcu 18 Kasım 2021 Günlük Burç Yorumları

Oğlak burcu bugün, düşünce yapınızda olan değişiklikler başkalarınında dikkatini çekebilir. İkili ilişkilerde yaşadığınız sorunları önceliğiniz olarak belirleyecek, bunlar üzerine yoğunlaşacaksınız. Görüş farklılıklarından dolayı ortaya çıkan gerginliğin saçma olduğunu anlayabilir ve arayı bulmak için çaba sarf edebilirsiniz. Ani değişimlerden kaynaklı alacak olduğunuz kararlar sayesinde de kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz. 

Kova Burcu 18 Kasım Günlük Burçlar

Kova burcu bugün, enerjik başlayacak ve yarım kalmış olan işlerinizi tamamlayacaksınız. Sizi umutsuzlıuğa iten konuların üzerine çok fazla durmak istemeyebilirsiniz. Duygusal anlamda yaşadığınız geçiş yüzünden çevrenizle olan ilişkilerinizi sorgulayabilir, yalnız kalmak istediğinizi farkına varabilirsiniz. Önceliklerinizi belirlemek ve b u doğrultuda yeni kararlar almak kendi içinizde kurmuş olduğunuz düzeni rahatlatabilir. 

Balık Burcu 18 Kasım Burç Yorumları

Balık burcu bugün, kendinizden taviz vermek istemeyecek, artık karşınızdaki insanların sizin için ödün vermesini bekleyeceksiniz. Karşılatığınız olumsuz olaylar yüzünden kendinizi modsuz hissedebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız insanlarla aranızda erneji uyumsuzluğu ortaya çıkabilir. Zamanınızı ayarlamalı ve buna göre plan, program içerisinde olmalısınız. 


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.