Kadınlar Duysun

18 Mayıs Günlük Burç Yorumları

17.05.2019
8.062

18 Mayıs 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları; Burcunuzun günlük yorumlarına bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Günlük yorumlarınızı takip ederken yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ediyoruz.

18 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Hem duygusal hem maddi açıdan sizi çok memnun edecek bir gün yaşayabilirsiniz. Bugün yıldızlar sizin için parıldıyor. Daha sabahdan neşeli duygular ve sevgi dolu bir ortama uyanabilirsiniz. Sağlık anlamında zinde, Duygusal anlamda romantik üstelik maddi anlamda rahat olacağınız bir gün. Sevinçden yerinizde duramıyacağınız haber alabilir ve çevrenizden ilgi görebilir, hayatın hoş sürprizleri ile karşılaşabilirsiniz.

Boğa Burcu 18 Mayıs

Çekinmeden düşüncelerinizi dışa vuruyorsunuz. Aklınızdan geçenleri dillendirmek veya hayata geçirmek için harekete geçmek bazı tepkiler almanıza sebep olabilecek. Sakin giden günlerinize hareketlilik gelebilir. Alacağınız güzel bir haber, karşılaşacağınız beklenmedik gelişmeler keyif verebilir. Aile / aşk hayatınızda duygusal, romantik bir gün diyebiliriz. Bu konuda da sürprizlere hazırlıklı olabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorum

Sezgi ve duygularınızın yönlendirdiği bir gün yaşayabilirsiniz. Seçim ve tercihlerinize duygularınız yön verebilir. Olaylar tahmin ettiğiniz, gelişini gördüğünüz şekilde gerçekleşebilecek. Güzel sürpriz gelişmeler görebilirsiniz. Geçmiş çevrenizden / işinizden veya ilişkinizden haber alabilirsiniz. Maddi konularda çok iyi düşünüp karar vermelisiniz. Kendinize vakit ayırın ve hem vücudunuza bakım, makyaj, hem zihninizdeki düşüncelere rötuş yapın.

Yengeç Burcu Bugün

Başarınızın ve yaptıklarınızın takdir edildiği bir dönem yaşayabilirsiniz. Çevrenizde bunu gözlemleyecek ve olumlu tepkiler göreceksiniz. Derin düşüncelerden sıyrılıp çevrenizle kaynaşın. Aile ve arkadaşlarınızla sohbet bu dönemde keyf verecektir. Şanslı gününüzde görünüyorsunuz. Bugünün keyfini çıkarın. Rahatlamanın verdiği huzurla tatil düşleri kurabilirsiniz. Kendinizi zinde ve huzrlu hissedebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Sosyal çevrenizde mantıklı ve sorumluluk alan yapınızla biliniyorsunuz. Bugün aile veya sosyal çevrenizde sorun görülebilir. Duygusal yönünüz o mantıklı tarafınıza baskın çıkma eğiliminde. Dengeli bir karar vermek yine size kalıcaktır. Siz yine kendinizden taviz vermeden mantıklı çözüm üretmeye çalışırken, dik çıkışlardan uzak durup kırıcı olmamaya çalışın. Çelişkili durumda dalgınlaşıp küçük kazalardan uzak kalmalısınız.

Başak Burcu Günlük Yorum

Duygusal yaşamınızda sizi çok etkileyen bazı olaylara takılıp, durgun bir halde olabilirsiniz. Bugün bununla ilgili haber almanız olası. Yeni bir çevre arayışınız olması mümkün. Önümüzdeki günlerde mesleki veya okul eğitimde olumlu gelişmeler olacak. Kıskanılmanıza sebep olacak kazanımlar sağlayabilirsiniz. Dış çevrenizle ilişkilerde sezgileriniz size yol gösterecek.

Terazi Burcu Bugün

Geçmişden gelen her negatif düşünce ve durumu yok sayıp, sadece bugün ve geleceğe odaklanmak istiyorsunuz. Tüm takıntılarınıza son vermeye niyetlisiniz. Belki eski çevrenizden sıyrıldınız bile. Hem duygusal hem maddi yönden kendinize güveniyorsunuz ve kararlı görünüyorsunuz. Kolay almadığınız kararların omzunda ağırlığını hissediyor olsanızda , niyetinizi desstekleyecek sürpriz gelebilir.

Akrep Burcu Günlük

Biraz iş / okul stresi, belki temponun getirdiği stres sizi gergin, huzursuz kılmış olabilir. Çevrenize asık yüzünüzle, sert cümleler ve davranışlar sergiliyor olabilir misiniz? Bugün “Aslında durum bu kadar ters değil” diyebilceksiniz. İlişkilerinizi yumuşattığınızda pek çok kuruntunun yersiz olduğu görünebilecek. Sosyal çevreniz ve aşk hayatınızda güzel sürprizler görülebilir.

Yay Burcu Bugün

Bugün sizi duygusal bir gün bekliyor. Bilinçaltınızda biriktirdikleriniz bugün su yüzüne çıkabilir. Her konuda güzel bir dönemden geçiyor olmanıza rağmen, kendinizi içsel olarak biraz sıkıntılı hissediyor olabilirsiniz. Taşınma, yer değiştirme gibi gündemleriniz olabilir. Bugün yeni bir ilişkiye başlamak için çok uygun bir gün!

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bir süredir yaşadığınız stres nihayet çözüldü. Artık rahatça konuşabilirsiniz. Rahatça iletişim kurabilir, kalbinizden geçenleri doğru bir şekilde aktarabilirsiniz. Eğer ilişkinizin özgür ruhunu, bir anda kökten değiştirme çabanız yoksa belli bir noktada da kendinizi frenlemeniz gerekiyor. Bugün yaşayacağınız problemler nakit akışınızda aksamaya neden olmayacak.

Kova Burcu Günlük Yorum

Hafta sonu sizin için özel bir öneme sahip, onu kendiniz için değerlendirmeyi ihmal etmeyin. Partnerinizi size bir sürprizle gelebilir. Bugünlerde parasal konularda aksiyon alırken iki kere düşünmeye özen gösterin. Bugün cüzdanınıza, kredi kartlarınıza sahip çıkın. Değer verdiğiniz her ne varsa korumaya özen gösterin.

Balık Burcu Bugün

Hafta boyunca şans sizden yanaydı, etkisi halen sürüyor. Bugün sürprizlerle dolu bir gün olacak. Romantik anlamda da çok şanslısınız. Partneriniz ile harika bir gün geçireceksiniz. Eşinizin kaynakları ile alakalı pozitif gelişmeler sizi sevindirecek. Yurtdışı ile alakalı konularda bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.